cioteczki będę w weekend w Rzeszowie, mam cos dla was w bagażniku i chciałabym podrzucić :)
w jakich godzinach ktos będzie w przytulisku? obojetne sobota czy niedziela
tak to juz jest z tymi TZtami
mój twierdzi ze nie lubi kotów, ja uwielbiam, ale to jego obłażą, mruczą i przymilaja się:mad:
i tak jest z wiekszościa futrzaków psami, końmi itd
tylko moje myszy wolą ręce które karmią czyli moje:diabloti:
Dziewczyny dziekuję że jesteście, że taka bida miała ciepłą miskę i dobre serca koło siebie i odchodziła w miłości
Czuwaj Promyczku nad Ciociami i biegaj szczęśliwy