Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. mnie sie bardzo podoba :)
  2. oj masz rację slicznotka straszna
  3. no urosło szczylatko urosło :)
  4. i na dobranocki do Mikiego zaglądam
  5. bardzo sie cieszę że sunieczka ma domek :) i że w Krakowie i czekam na zdjęcia :)
  6. jest cudna i od razu się człowiek zakochuje w tych oczach
  7. lezy i czeka, jak mój szef jej nie wypatrzy to może tak czekać ;)
  8. ja sie psów nie boje, ale tej małej pieniaczki tak do tego wiem że Panstwo z tych co to mnie oskarżyliby gdyby mnie np ugryzła bo ja wiem np o denerwowanie psa obchodzimy sie z daleka A TZ nie puszczę, siedzi daleko w robocie na północy Polski ale przyjedziemy, przyjedziemy, a kuchenka lezy sobie i czeka na festiwal recyclingu, moze w ramach recyclingu pojechac do was
  9. gdyby wam kuchenka padła to ja nadal mam taka stara dwupalnikowa na prąd
  10. zapytam w domu o czajnik ale mogalabym go wam podrzucic dopiero za 2 tygodnie
  11. u mnie w bloku jest np sznaucerka miniaturka, zapienia sie do wszystkich psów jak leci, myslę ze kiedys ktoryś wiekszy jej po prostu zrobi krzywde bo nie wytrzyma i tyle, tym bardziej ze biega w ogródku z maciupkim płotkiem a wlasciciele nic sobie z tego nie robią, sa chyba nawet zadowoleni ze maja takiego stróza przy takiej suce balabym sie wziąc jakiegokolwiek psa do siebie choc z drugiej strony nie mozna sie dać zwariować
  12. wysupłam grosik dla suni, pytajcie o miejsce bo trzeba się spieszyć
  13. macie na oku jakiś DT jakis hotelik? znowu dzis się uryczałam
  14. jest naprawde piekna Tamara tamaryszek :)
  15. o mamuniu nie poznałabym pannicy jest cudna, urocza i całusa w nos od ciotki poproszę :)
  16. a co sie miał Tuptulek przejmować poszli to przyjdą :)
  17. ona jest naprawde sliczna i urocza, to taki typ psiaka ktory w moim mniemaniu powinien w domkach przebierac
  18. może mi się uda być u was za dwa tygodnie, teraz wszystko pod dyktando pracy TZta niestety, przywioze obiecane jedzonko i wygłaskam Kajunie
  19. u mnie niby z obu stron miasto między miastami górka ale za płotem sąsiad świnki ma ;) i przez tą górkę wiać wieje jak u mnie w rodzinnych stronach
  20. moje to co najwyzej moga mi po jednej stopie pogrzać, gdyby oczywiście raczyły usiedzieć na miejscu ciut dłużej
  21. do takiego Jordanka to się by chiał człowiek przytulić :) u nas coraz zimniej
  22. Jagódka jest cudna psinka :)
×
×
  • Create New...