ja sie psów nie boje, ale tej małej pieniaczki tak do tego wiem że Panstwo z tych co to mnie oskarżyliby gdyby mnie np ugryzła bo ja wiem np o denerwowanie psa
obchodzimy sie z daleka
A TZ nie puszczę, siedzi daleko w robocie na północy Polski
ale przyjedziemy, przyjedziemy, a kuchenka lezy sobie i czeka na festiwal recyclingu, moze w ramach recyclingu pojechac do was