Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. hihi tak ściereczki produkuje z prześcieradeł, ręczników i innych takich miałam np piękny szlafrok ale moje gałgany wyżarły w nim dziurę
  2. Iwoniu, jeśli chcesz do tego sako dołożę ci trochę ściereczek, które dziś naprodukowałam i dywanik taki raczej na zewnatrz pod psie dupinki tylko muszę go uprać i zobaczyć czy sie nie rozpadnie
  3. mój TZ powiedział cyt:ale klony a ten w środku to wykapany szef bandy
  4. [quote name='iwoniam'][B]na koniec najmniejszy mieszkaniec mojego domu:[/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8004569661/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8036/8004569661_55afb82e3c_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8004569661/"]Zajączek (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8004570195/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8039/8004570195_1568a758d9_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8004570195/"]Zajączek (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] co prawda to nie gryzuń ale mam słabość do takich maluszków maleńtuch
  5. Słuchajcie mam do oddania używane czarne siedzisko typu sako wypełnione kuleczkami styropianowymi, nadaje się jako legowisko dla psiaka średniego, jest pokryte ekoskórą i łatwo się myje Dla ludzia jest już za bardzo wysiedziane Dodam że to dla psów "statecznych" ;-) bez niszczycielskich zapędów" jak to ujęła Nutusia na początku bałam się że moje futra przegryzą się do środka i zrobią sobie tam nore ale one konsumują tylko skórę naturalną więc zadowoliły się moimi kozakami :mad:
  6. Właśnie miałam napisać że to dla psów "statecznych" ;) na początku bałam się że moje futra przegryzą się do środka i zrobią sobie tam nore ale one konsumują tylko skórę naturalną więc zadowoliły się moimi kozakami :mad:
  7. Słuchajcie mam do oddania używane czarne siedzisko typu sako wypełnione kuleczkami styropianowymi, nadaje się jako legowisko dla psiaka średniego, jest pokryte ekoskórą i łatwo się myje Dla ludzia jest już za bardzo wysiedziane
  8. ja matoł nie dałam na co rozliczać w tytule przelewu ciocia masza44 pisałą że z jej ogrodu kasa na olkuszaki to niech tak będzie
  9. ja melduje że mój Tz dzis odebrał od cioci maszy44 dynie sztuk dwie oraz jabłka na konto iwoniam popłynęła kasa a w przyszłym miesiącu coś jeszcze dorzucę
  10. Iwoniu od mojej teściowej i mamy będę miała cos dla ciebie z przetworów
  11. Ciocia masza44 daj mi na Pw adresik pod jaki mogłabym podjechać z TZtem bo my to pewnie w godzinach wieczornych ok 18-19 TZ miał być w domu jeszcze 2 tygodnie będzie najprawdopodobniej do czwartku więc musimy teraz się jakoś zmieścic z odbiorem dyni :)
  12. przytulam Tuptusia i przesyłam moc dobrej energii żeby jego dobre samopoczucie nie odpuszczało
  13. no to super w przyszłym tygodniu mój TZ jeszcze jest w Krakowie i mamy auto więc możemy podjechać
  14. co najwyżej mogę was nakarmić ;) dynie przerabiam na zupy i placuszki, pestki maja swoich małych puchatych konsumentów ale to jest myśl postraszyć sąsiadów upiorna dynia na balkonie :diabloti:
  15. [quote name='masza44']Znowu mam urodzaj jabłek- jedne na przetwory, drugie pyszne ale wyłącznie do jedzenia na świeżo. Jak ktoś chętny z Krakowa i okolic to 2 zł za kg a kasa na olkuszaki przeznaczona. Można się na pw umówić na odbiór osobisty w Krk a w wypadku większych ilości się umówimy a ja z psami chętnie pomogę w zbieraniu i załadunku:) Mam jeszcze kabaczki za 5 zł szt:) I olbrzymie dynie- cena do negocjacji. Oczywiście kasa z nich też na olkuszaki.[/QUOTE] Ja bym sie pisała na dynię lub dwie nawet olbrzymie ;) i jabłka
  16. Jestem z Wami i Tuptusiem myślami, oby noc ulżyła mu w cierpieniu i przyszedł spokojny sen dostał od Was najcudowniejszą rzecz, dom i miłość do końca
  17. Ciocie może wy cos poradzicie [COLOR=#ff0000][B]PROSZE zajrzyj psy maja 5 dni.. później właściciel sie ich "pozbędzie"[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231748-POMOCY-%21-Dziad-chce-u%C5%9Bpi%C4%87-2-psy-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i%C4%87-2-psy-[/URL]!
  18. ja moge pomóc jedynie finansowo czy ten wiekszy jest w typie Colie? może dać znać do Owczarki colie w potrzebie, Fundacji dr Lucy i do Lucyja na dogo
  19. poszło 50 zł dla Lolusia na wrzesień :) i mysle o bazarku dla niego
  20. podusie mam dwie są superowe, i w końcu Tz nie marudzi że poduszek w domu mało
  21. biedny Tuptulinek :( przytulcie go mocno ode mnie trzymajcie się
  22. hihi w końcu któś używa słowa świekra :) nie używam go na codzień bo moja się obraziła jak usłyszała że tak o niej mówię
  23. no i dobrze, tak powinno być :) to koszmar szczególnie dla tych biednych facetów jak się baby żrą, a oni tak między nimi, choć ja się staram być miła acz stanowcza bo moja teściowa to taka rodzinna skryta terrorystka, przypadek chyba nieuleczalny, teraz się już z tego śmiejemy oboje bo się udało mojemu TZtowi na nią uodpornić zaraz po ślubie np zapytała kiedy zmienie pracę bo to tak nie wypada - kobieta geolog
×
×
  • Create New...