-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
My sypiamy w Karkonoszach w schroniskach górskich (wiele razy w różnych schroniskach) - wygodnie jest i miło i blisko na szlaki. Nie ma problemu z wzięciem psa do jadalni, Moja suka nie jest duża, ma jakieś 18 kg - grzbietem do kolana - ale widziałam w schroniskach tez duże psy.
-
Ja myślę, że czasem może się zdarzyć że szuka się domu dla psa -bo przecież my też szukamy domów dla zwierzaków ( obecnie ogłaszam trzy koty i tez czasem słyszę - dlaczego sie pani znudziły?) ale w porządnym ogłoszeniu powinny być zdjęcia i opis psa; zdrowia, charakteru, stosunku do świata. A to ogłoszenie jest takie jakby ktoś chciał oddać komodę. Ma 8 lat. Koniec informacji. I chyba to jest przerażające najbardziej.
- 11 replies
-
- długowłosy
- niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
uważam, że mój vet jest dobry w tym co robi że cały czas się dokształca i godzien jest zaufania on coś takiego kiedyś mówił, ( ja nie bardzo go słuchałam -bo byłam zbyt przejęta) że zawsze jak szczepi psa na wściekliznę i wirusów-ki to szczepi na jednej wizycie, ale oddzielnie wściekliznę (1 kłucie) i oddzielnie wirusówki (oddzielne kłucie) bo kiedyś szczepiła jedną szczepionką (rozumiem ze wtedy jest ta kombinowana -razem) i pies umarł -ewidentnie była to reakcja na szczepionkę czy z tego wynika, ze moje jednak nie dostają szczepionki łączonej? chyba w sumie tak bo ja zawsze sobie myślałam, dostają razem -no to łączona a teraz zapytam, czy moze na to drugie szczepienie jednak nie przyjść pózniej albo i za rok -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
a ja mam szczepić Caillou w czerwcu - i muszę to wszystko jeszcze raz przemyslec -
a my byliśmy w Bystrzyckich -fajnie, mało ludzi -chociaz raczej dość płasko
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
a jak się sprawdza takie jelito? prześwietla się? -
nie wygląda na smutną raczej na zachwyconą
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
biedny Reks ja szczepię oba psy łączoną szczepionką -nigdy nic nie było po szczepieniu -
będzie wątek Buni?
-
i ja co u niej słychać?
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Patmol replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jaki Norek groźny (normalnie jak moja Pirania) -
wiedziałam bo Czesia cudna jest po prostu a Bunia -to już zupełnie mój typ
-
a dlaczego tamten sklep edytowany? coś nie tak? aja chciałam zamówic na następny miesiąc? bo teraz już nakapałam Frontline
-
kto? Czesia?
-
piękna ta Bunia
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Patmol replied to Anula's topic in Już w nowym domu
witam się i ja -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Patmol replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ja też chce na wieś -
dziękuję za informacje czytają ulotki (ja czytam ) -ale nie wiem na ile można wierzyć w to co tam jest napisane u nas nie ma tyle kleszczy
-
ja stosuję Frontline -ale on działa jakieś 28 dni i juz dokładnie 29 dnia powinnam nakapywać psy - a czasem się zagapię , bo pies powinien dwa dni wcześniej sie nie kapać jeden z psów uwielbia kąpiele w rzece , a nasze tereny spacerowe to właśnie łąki nadrzeczne-więc dwa dni wcześniej trzeba te spacery ograniczyć (innych terenów do spuszcenia bezpiecznego psa -nie ma) potem w dzień nakapywania -bez spaceru na luzie i dwa dni po -tez nie może się kąpać, więc raczej na smyczy a to pies, który uwielbia bieegania i chociaz jest bardzo posłuszny -no to jednak woda to jego żywioł ( w mrozy go musze powstzrymywać przed kąpielą i pluskaniem się w rzece) ostatnio nakapałam oba psy 2 kwietnia a już 1 maja ten wodolubny pies miał kleszcza opitego wiec Frontline to nie do końca mi pasuje
-
ale te obroże psy po prostu noszą cały czas? ja mam dwa psy i one często bawią się w łapanki i przepychanki i przewracanki łapiąc się właśnie za sierść w okolicach szyi taka obroża to wytrzyma? mocno pachnie? doczytałam, że musi dotykać skóry żeby zadziałała to odpada bo jeden z psów ma kołnierz z sierści własnie grubo na szyi
-
gratuluję będzie Wam pewnie trochę smutno bez Toli
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Patmol replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
mojego, średniego, biszkoptowego pieska , który chodzi po górach w szelkach i na smyczy kilka razy ludzie we mgle uznali za wilka i kilkadziesiąt razy za lisa , jak zobaczyli szelki, to pytali"dlaczego macie lisa/wilka w szelkach?" a jedna pani raz wrzasku narobiła, aż sama się wystarszyłam bo mgła, góry, pusto, ciemno -a ta wrzeszczy w panice "wiiilk" ja byłam z psem i z dzieckiem -no to niekoniecznie chciałabym wejśc na wilka a ona się wystraszyła mojego psa -no, biszkoptowych wilków to jeszcze w POlsce nie ma najwyżej w filmach aniomowanych -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Patmol replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Tekstu się nie podejmuje pisać, ale mogę wklepać 25 ogłoszeń. Ona jest zgłoszona na forum wilczaków? może . tam gdzie sie da ją wpisywać w ogłoszeniach jako wilczaka? jestem w pracy i nie widzę zdjęć na image -wiec nie wiem jak wyglada w razie gdybym sie przydała -proszę o maila na [email][email protected][/email] bo nie codziennie zaglądam na dogomanię kciuki za Tiarę