Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. My sypiamy w Karkonoszach w schroniskach górskich (wiele razy w różnych schroniskach) - wygodnie jest i miło i blisko na szlaki. Nie ma problemu z wzięciem psa do jadalni, Moja suka nie jest duża, ma jakieś 18 kg - grzbietem do kolana - ale widziałam w schroniskach tez duże psy.
  2. Ja myślę, że czasem może się zdarzyć że szuka się domu dla psa -bo przecież my też szukamy domów dla zwierzaków ( obecnie ogłaszam trzy koty i tez czasem słyszę - dlaczego sie pani znudziły?) ale w porządnym ogłoszeniu powinny być zdjęcia i opis psa; zdrowia, charakteru, stosunku do świata. A to ogłoszenie jest takie jakby ktoś chciał oddać komodę. Ma 8 lat. Koniec informacji. I chyba to jest przerażające najbardziej.
  3. uważam, że mój vet jest dobry w tym co robi że cały czas się dokształca i godzien jest zaufania on coś takiego kiedyś mówił, ( ja nie bardzo go słuchałam -bo byłam zbyt przejęta) że zawsze jak szczepi psa na wściekliznę i wirusów-ki to szczepi na jednej wizycie, ale oddzielnie wściekliznę (1 kłucie) i oddzielnie wirusówki (oddzielne kłucie) bo kiedyś szczepiła jedną szczepionką (rozumiem ze wtedy jest ta kombinowana -razem) i pies umarł -ewidentnie była to reakcja na szczepionkę czy z tego wynika, ze moje jednak nie dostają szczepionki łączonej? chyba w sumie tak bo ja zawsze sobie myślałam, dostają razem -no to łączona a teraz zapytam, czy moze na to drugie szczepienie jednak nie przyjść pózniej albo i za rok
  4. a ja mam szczepić Caillou w czerwcu - i muszę to wszystko jeszcze raz przemyslec
  5. a my byliśmy w Bystrzyckich -fajnie, mało ludzi -chociaz raczej dość płasko
  6. a jak się sprawdza takie jelito? prześwietla się?
  7. nie wygląda na smutną raczej na zachwyconą
  8. biedny Reks ja szczepię oba psy łączoną szczepionką -nigdy nic nie było po szczepieniu
  9. będzie wątek Buni?
  10. i ja co u niej słychać?
  11. jaki Norek groźny (normalnie jak moja Pirania)
  12. wiedziałam bo Czesia cudna jest po prostu a Bunia -to już zupełnie mój typ
  13. a dlaczego tamten sklep edytowany? coś nie tak? aja chciałam zamówic na następny miesiąc? bo teraz już nakapałam Frontline
  14. piękna ta Bunia
  15. biedny może i jemu się trafi DOM; chociaż pewnie mu u Ciebie bardzo dobrze
  16. świetnie -w kilku miejscach jeszcze jej odnawiałam ogłoszenia -to wycinam a mój ulubieniec Pluto?
  17. dziękuję za informacje czytają ulotki (ja czytam ) -ale nie wiem na ile można wierzyć w to co tam jest napisane u nas nie ma tyle kleszczy
  18. ja stosuję Frontline -ale on działa jakieś 28 dni i juz dokładnie 29 dnia powinnam nakapywać psy - a czasem się zagapię , bo pies powinien dwa dni wcześniej sie nie kapać jeden z psów uwielbia kąpiele w rzece , a nasze tereny spacerowe to właśnie łąki nadrzeczne-więc dwa dni wcześniej trzeba te spacery ograniczyć (innych terenów do spuszcenia bezpiecznego psa -nie ma) potem w dzień nakapywania -bez spaceru na luzie i dwa dni po -tez nie może się kąpać, więc raczej na smyczy a to pies, który uwielbia bieegania i chociaz jest bardzo posłuszny -no to jednak woda to jego żywioł ( w mrozy go musze powstzrymywać przed kąpielą i pluskaniem się w rzece) ostatnio nakapałam oba psy 2 kwietnia a już 1 maja ten wodolubny pies miał kleszcza opitego wiec Frontline to nie do końca mi pasuje
  19. ale te obroże psy po prostu noszą cały czas? ja mam dwa psy i one często bawią się w łapanki i przepychanki i przewracanki łapiąc się właśnie za sierść w okolicach szyi taka obroża to wytrzyma? mocno pachnie? doczytałam, że musi dotykać skóry żeby zadziałała to odpada bo jeden z psów ma kołnierz z sierści własnie grubo na szyi
  20. gratuluję będzie Wam pewnie trochę smutno bez Toli
  21. mojego, średniego, biszkoptowego pieska , który chodzi po górach w szelkach i na smyczy kilka razy ludzie we mgle uznali za wilka i kilkadziesiąt razy za lisa , jak zobaczyli szelki, to pytali"dlaczego macie lisa/wilka w szelkach?" a jedna pani raz wrzasku narobiła, aż sama się wystarszyłam bo mgła, góry, pusto, ciemno -a ta wrzeszczy w panice "wiiilk" ja byłam z psem i z dzieckiem -no to niekoniecznie chciałabym wejśc na wilka a ona się wystraszyła mojego psa -no, biszkoptowych wilków to jeszcze w POlsce nie ma najwyżej w filmach aniomowanych
  22. Tekstu się nie podejmuje pisać, ale mogę wklepać 25 ogłoszeń. Ona jest zgłoszona na forum wilczaków? może . tam gdzie sie da ją wpisywać w ogłoszeniach jako wilczaka? jestem w pracy i nie widzę zdjęć na image -wiec nie wiem jak wyglada w razie gdybym sie przydała -proszę o maila na [email][email protected][/email] bo nie codziennie zaglądam na dogomanię kciuki za Tiarę
×
×
  • Create New...