Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. dalej nie ma zasiegu dla telefonu ale można złapać internet i pisać maile
  2. i jeszcze cała reszta blisko Stołowych jak Masyw Śnieżnika, czy Góry Bialskie;
  3. fajnie, że czadrerski maluch pojechał
  4. i ja przyszłam się pozachwycać Blanche
  5. świetne wieści
  6. albo tutaj [url]http://naforum.zapodaj.net/[/url]
  7. Ale jak Pani miała dużego owczarka -to może jednak ma trochę pojęcia o psach chociaz nad tym nigdy nie myślała i nie zastanawiała się, dlaczego pies zachowuje się tak czy inaczej. Może jej mąż jest bardziej zorientowany.
  8. a u nas ocieplenie i cały śnieg stopniał niewiele go było -ale teraz tylko błoto i jakby wiosna
  9. ta sowa jest cudna [quote name='Jasza']Chyba nic z tego. Może po bazarku... Nie potrafię. Rozczulające, to mi zaraz wychodzą bajkowe stwory...:placz: [IMG]http://images63.fotosik.pl/590/ab2de8745b40a6bagen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/592/cdbf8cbe70dea997gen.jpg[/IMG] [IMG]http://www.e-oprawa.pl/generator/pp.php?v=23&pz=0&uid=0&iw=330&ih=440&mw=536&mh=715&st=1&ar=0.75&t=2&fec=5&fis=31&fos=40&fmi=1&ffs=2&fid=613&iid=17202&s=f4ebd4&g=1&p=2&q=2&hg=2&nosh=0&lang=PL[/IMG][/QUOTE]
  10. i ja zawartość albumu niedostępna
  11. ja za zdjęciami i wieściami zaglądam
  12. piękny ten Budyń tyle tylko napiszę
  13. pięknie [url=http://smayliki.ru/smilie-150461319.html][img]http://s2.rimg.info/950deefcbf2a61baec75e7b5f2ee6c02.gif[/img][/url]
  14. ho ho - jaka fajna ferajna [url=http://smayliki.ru/smilie-150461319.html][img]http://s2.rimg.info/950deefcbf2a61baec75e7b5f2ee6c02.gif[/img][/url]
  15. Psy są zdecydowanie grzeczniejsze w pociągach niz dzieci. Moje dzieci szczęśliwie urosły i wyrosły, ale pies to po prostu połozy się pod siedzeniem i tyle. Czasem jadę z psem pociągiem, a obce dzieci biegają po pociągu bezprzedziałowym i krzyczą. Z radości pewnie, że fajnie. Więc nawet jak komuś czasem jakiś pies szczeknie - to na pewno jest to mniej uciążliwe niż wszechobecne dzieci. Tez mam dzieci, więc się nie czepiam -wiem jak jest. Uśmiecham się i tylko psa przesuwam, żeby mu nikt na łapę wdepnął.
  16. świetne zdjęcia robisz
  17. piekny i ten ogonek -cudny
  18. a ja myślałam, że on mały jest a Tola średnia a oni tacy sami ach ta para -Śnieżek i Tola -cudna
  19. z jednej strony radość, a z drugiej smutek trudne są te rozstania
  20. no to fajnie
×
×
  • Create New...