-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']ja pojutrze wymierze fanty, to wyśle fotki komu trzeba:)[/QUOTE] Kto wystawi bazarek dla Dropsia?????????????? My już nie wyrabiamy... CIOCIE POMOCY.... -
[quote name='an1a']Cieszę się, że mu pasuje :) Tylko żeby nią nie wymachiwał za bardzo, bo będą ofiary :evil_lol:[/QUOTE] Moja stopa uległa już wypadkowi :mad: Rino dał dzisiaj popis... jak zwykle sterczeli przy płocie za którym sąsiad ma haską... Nagle haska zaczęła skomleć w niebogłosy, okazało się że Rino złapał ją za łapę i nie chciał puścić... Po wszystkim kulała i miała łapę cały czas w górze... mam nadzieję że nic jej się poważnego nie stało... :shake:
-
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Rambo dostaje iwermektyne [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/x65x.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9893/x65x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/4w8w.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8827/4w8w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
I z dobrych wieści to Tasek pojechał dziś do nowego domu, trzymajcie kciuki za niego :) -
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']nie wierze ,ze piesek ma nuzyce(typowe dla nuzycy to pies sie ciagle drapie ,skora jest szara ,jak u slonia ,postaja owrzodzenia i stan zapalny. Na moje oko wyglada ,albo to jest wylysienie z powodu braku witamin - i zlego odzywienia ,a do tego swiezbowiec.Czy to grzybica jest nie wiem bo grzybica to sa placki i lupiez szczegolnie na pyszczku i lapkach.Moze byc tez alergia na pchly ,ale pies sie drapie i jest stan zapalny skory z powodu zadrapan.Zeby stwierdzic ,ze pies ma grzybice ,to wprowadza sie do ciemnego pokoju i pod specjalny lampa sie ocenia(jak jest grzybica to miejsce zajete jest koloru srebrenego),albo mozna i na poczekaniu otrzymac wykaz zeskrobin widzac pod mikroskopem .Mozna krew dac dla upewnienia diagnozy zeskrobiny Ja bym podala profilkatycznie Advocats ale wpierw bym je odrobaczyly i odpchlila no powinny dostawac specjalna paste tzw.dla astronautow,dla oslabionych psow i chorych.paste z wszystkimi potrzebnymi witaminami i mikroelementami.[/QUOTE] Ja jednak ufam fachowcom. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']po weekndzie zrobie dokładne zdjęcia fantów. jakby się ktoś podjął bazarku dla Dropinki:)[/QUOTE] Zdziałamy bazarek, może jakiś grosik wpadnie :) -
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Dziewczyny trzeba rozsyłać wątek. Może zgłosić Rambo pod opiekę jakiejś fundacji...????????? Ja teraz czekam na sunię z Olkusza i wiozę ją do weta a potem do dt. Potem będę rozsyłać. Lili a może bazarek poduszkowy, macie możliwości?[/QUOTE] Bazarku poduszkowego już nie będzie - mojej mamie umarła maszyna do szycia :-( A przydał by się taki... pieniążków nie ma i nie wiadomo co dalej z Rambusiem... Za co leczyć? :-( -
Nic się nie martwcie będą Rinkowe zdjęcia :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Lili8522 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie martw się Ineczko, ja jestem zdania że na każdego psiaka czeka tam gdzieś ten wymarzony i jedyny domek :) Widocznie domek Kajutnia nie może jeszcze znaleźć ;) -
[quote name='inka33']I po co było takie marne drzwi kupować...? :shake:[/QUOTE] One już takie były :roll: Teraz zbieramy na pancerne :evil_lol: [quote name='AlfaLS']Jak można winę zwalać na niewinnego pieska??????? Toż na zdjęciu ewidentnie widać kto ma śrubokręt w ręku i wiertarkę obok nogi... A na biednego psa winę zwalają... :evil_lol:[/QUOTE] E tam, piesek zaczął a Pańcio skończył :diabloti:
-
[quote name='an1a']My też właśnie myśleliśmy, że Rumba jak rasowy pit bull zajmie się zabawką, a ona ją olała, bo za duża :evil_lol: Poproszę o dane do wysyłki ;)[/QUOTE] Doszła zabawka!! Rino jest w siódmym niebie i broni jej jak oka w głowie :diabloti:, bo reszta ekipy chce mu zabrać :roll: jutro będę musiała wybrać się na zakupy do zoologicznego po zabawki dla reszty bo mu żyć nie dadzą ;) Dziękuję w imieniu Rina, i myślę że tak łatwo sobie z nią nie poradzi :multi: (nie spodziewałam się że jest taka wielka :crazyeye:)
-
[IMG]http://imageshack.us/a/img819/1183/dscn3648r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img521/429/dscn3647i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img801/9122/dscn3649n.jpg[/IMG] Winowajca: [IMG]http://imageshack.us/a/img811/812/dscn3609p.jpg[/IMG]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']dziewczyny, ja pracuję:) w pracy nie mogę wejść na internet, bo mam poblokowane strony:) poza tym jak mam dane to nie czekam na wpłatę, tylko robię ogłoszenia:) kto u mnie kupuje ogłoszenia, to o tym wie:)[/QUOTE] Wiadomo Cioteczko, ogłoszenia to ciężki kawałek chleba ;) -
[quote name='Nutusia']I tak żałuję, że nie mogę pomóc :([/QUOTE] Nutusiu!!! Co Ty mi tu piszesz!! Ilu Ty biedom już pomogłaś to nawet zliczyć nie idzie!! Żadnych smutków tu nie robić, Psim Aniołem jesteś! :calus:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']No to zamawiać karmę ciotka :)[/QUOTE] Zamówimy, zamówimy:) Co by Nam Rinuś z wagi nie spadł, bo przez tą karmę ładnie przytył i chyba jest już taki jaki być powinien :)
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To może razem ze słonkiem nowy domek się zjawi? :)[/QUOTE] Na pewno musi się zjawić nowy worek karmy :diabloti:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze dorzuci grosik... Kto bazarkiem wspomoże? Bardzo prosimy... Nawet na jeden miesiąc hotelowania nie mamy... Straszne :placz: -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A jak Bonuś sobie radzi? Grzeczny chłopak? ;)[/QUOTE] Czy on kiedykolwiek był grzeczny? :diabloti: W dalszym ciągu jego ofiarą jest Rinuś :roll: Za to niesamowitą cierpliwość wykazuje do Lili, wczoraj mała tak się rozbrykała i zachęcała go do zabawy a on nic... W pewnym momencie odbiła się od niego łapkami i go przewróciła :evil_lol: Bombuś dzielnie się pozbierał i poszedł dalej :lol:
-
[quote name='Bgra']dorodny chłopak z Bastusia:)Lili jak dzielnie wchodzi do wody-nie to co moja Hana:evil_lol:nawet łapki nie zamoczy wiele tam rzek i innych cieków macie w BB,chodzicie stale nad jedną? pięknie tam...u nas wprawdzie jedna rzeka jest,ale to bardziej śmierdzący ściek:mad:[/QUOTE] Pewnie, że Lili dzielnie wchodzi - dzielna dziewczynka :loveu: My mamy dwa ulubione miejsca właśnie to gdzie są zdjęcia tam Basti może pływać i jeszcze jedno za miastem gdzie jest bardzo mało ludzi za to ma taki minus że to płytka rzeka i Bastkowi zostaje tylko łowienie kamieni ;) [quote name='Vilena']Super fotki Lili, my jeszcze w tym roku tam nie byliśmy. Mam nadzieję, że tego lata uda nam się wreszcie spotkać! :)[/QUOTE] No najwyższa pora rozpocząć sezon ;) Ja też mam taką nadzieję, że uda Nam się w końcu spotkać! Basti chętnie poszaleje z Twoimi kropeczkami :) Bliźniaki pozdrawiają :loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img577/2491/dscn4296k.jpg[/IMG]
-
Rinuś kiedy tylko może rozkoszuje się promieniami słońca (NARESZCIE :multi:) i pozdrawia Cioteczki ;)
-
[quote name='Panna Marple']Romek ma - co zadziwiające, biorąc pod uwagę fakt, że ponad 8 lat swojego życia spędził na krótkim i grubym łańcuchu, cięższym od niego:angryy: - zęby w bardzo dobrym stanie. Wet stwierdził, że ten odór (bo inaczej tego nie można było nazwać) z pyska może być spowodowany jakimiś dysfunkcjami w układzie pokarmowym. Wątroba, trzustka wyjdą w badaniach krwi, ale stan żołądka można zdiagnozować tylko w badaniu endoskopowym. Romek jest starszy i ma za sobą operacje w narkozie...Wet zalecił mi podawanie controllocu (pół tabletki), który neutralizuje kwas solny. Po kilku dniach podawania zapach nie jest najpiękniejszy, ale do przejścia w porównaniu z tym, co było i już wiemy, że to jednak żoładek jest przyczyną[/QUOTE] Dziękuję za informację, jak będziemy u weta to zapytamy co dalej zrobić z tym oddechem :) Bombek też miał robione badania krwi na samym początku i wyszły dobrze... Więc to może też coś być od żołądka...