Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Czy ktoś zna kogoś z Mysłowic na wizytę PA? Szukałam na dogo ale krucho tutaj z osobami z tej miejscowości...
  2. [quote name='madziakato']To prawda, że będzie ciężko. Nim mogą zająć się tylko prawdziwi miłośnicy psów w potrzebie... Na mojego strachulca działała też obroża z psimi feromonami- pracowałam z nim około 1 roku, ale...udało się!I na prawdę warto było! Aha, nam behawiorysta doradził też dietę-sama surowizna- co Drops je?[/QUOTE] Doszło 10 zł dla Dropsika od Ciebie :) Dziękujemy!
  3. Niestety wieści są jakie są i strasznie Nas to przeraża bo przecież nie stać Nas na utrzymanie go w tym hotelu chodź byśmy na głowie stanęły... Myślę, że można mu dać jeszcze 2 miesiące u P. Gerarda mam nadzieję że jakoś z Waszą pomocą to uciągniemy ale jak się nie zgłosi dom stały? To co z nim zrobimy? Gdzie go dać? Do domu? Do ogrodu? Do kojca? Kto go weźmie... :-(
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Lili paskudę już znam, ale warczącej nigdy Cię nie widziałam :evil_lol: :lol:[/QUOTE] Hi hi! Dlaczego przeczuwałam że taka będzie odpowiedź :diabloti: Nie wiem czy umiem warczeć :icon_roc: Ciocia Inka daje trudne zadania :diabloti:
  5. Aha i wykupiłam Rinusiowi pakiet ogłoszeń za 5 zł na bazarku u natie, z nowymi zdjęciami, może domek się zjawi ;)
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Chcę to zobaczyć!!! :cool3:[/QUOTE] Co chcesz zobaczyć? :diabloti: Lili paskudę czy warczenie na Bona? :evil_lol: Wykupiłam Czarnuchowi pakiet ogłoszeń za 5 zł u natie :)
  7. Mamy słoneczko :) Rino będzie szczęśliwy bo od siedzenia w domu to go energia już roznosi ;)
  8. [quote name='inka33']Hę...? Bombisiu, nie rozrabiaj! :mad: Lili, może warknij na niego w momencie, gdy robi coś nie pożądanego...? Będzie bez krzyków (nie, nie posądzam Cię, ale czasem może być trudno utrzymać emocje na wodzy...), bez stresów, a może zadziała. :hmmmm:[/QUOTE] Pożeracz cukru bo Bombek wyczaił że na stole stoi takie coś okrągłe a w nim są białe drobinki które smakują całkiem przyzwoicie :D Wiesz Ineczko z tymi "e-e" i tym podobnymi próbowałam ale zaczynam się zastanawiać czy on nie jest troszeczkę przygłuchy... :roll: (albo nie chce słyszeć :diabloti:) Warczenia jeszcze nie było więc Ciocia Lili musi się wcielić w warczącą paskudę :cool3: (spróbuje ;) )
  9. [quote name='Mattilu']Koniec miesiaca, u wszystkich krucho z kasa :([/QUOTE] Niestety :-( U Nas pada i pada i znów końca nie ma... Rinko na chwile na ogródek a tak to cała niedziela w łóżku :)
  10. Nikt już do Rambusia nie zagląda... A Rambuś jest nadal w potrzebie... :-(
  11. [quote name='zozola77']no nie do konca..sa wątki na którycj bardzo wrze od 2 dni..słyszalyscie o tym? wklejam ku przestrodze (od momentu ujawnienia afery) bo mam nadzije ze nie mialyscie stycznoscia z tym potworem..ani zadne wasze psy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page75[/URL][/QUOTE] Słyszałyśmy Cioteczko... chyba całe dogo już wie... :shake: Jeden psiak z Naszego schronu miał z nią styczność był u niej na DT 'dzięki pomocy' dziewczyn od goldenów które też niczego nie podejrzewały...:angryy: (a ja miałam z nią styczność wirtualną i telefoniczną):angryy: :angryy: :angryy:Na CAŁE SZCZĘŚCIE po sprawdzeniu psiak jest w DS tak.... jak miało być.
  12. [quote name='madziakato']Wpłacam skromną kwotę na pieguska;)[/QUOTE] Dziękujemy!
  13. [quote name='Ellig']Dowiedzialam sie ,ze bardzo sprwanie pomagaja w adopcjach osoby z tego forum: [URL="http://www.*************/"]http://www.*************/ *b *e *a *g *l *e *. *p *l [/URL][/QUOTE] Dziękuję, Beagle już wiedzą :) Mam dziesiątki telefonów... Ale każdy jest większą porażką od drugiego... Załamać się można....
  14. [quote name='magdola']Czytalyscie? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!?p=21019825#post21019825[/URL][/QUOTE] Tak czytałyśmy....... Dlatego pytam...[B]czy ktoś wie co z Baszą[/B].... :-(
  15. Czy ktoś wie co z Baszą? Czy on naprawdę jest w DS?????????
  16. Czy ktoś wie co się dzieje z tym psem... To Basza który pojechał go niej na tymczas... http://www.dogomania.pl/forum/threads/236418-Basha-mix-podhalańca-CUDOWNY-PIES-W-CUDOWNYM-DOMU-A-DT-placze-ze-szczęścia-) :placz:
  17. [quote name='Nutusia']Kolejna afera na dogo... Psia krew - czy w tym popapranym świecie można jeszcze komukolwiek zaufać? Zwłaszcza komuś, kogo się nawet osobiście nie zna?... ROZPACZ CZARNA OGARNIA! :-([B] kofeina[/B] vel [B]wiola&miłosz[/B] vel [B]MakeLoveWork[/B] (i kilka innych nicków) to potwór w ludzkiej skórze[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!?p=21019825#post21019825"] http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post21019825[/URL] Wstawiam tak bardziej "ku przestrodze", bo choć tyle już było afer, nadal nie tracimy wiary w człowieka i nie traćmy jej, ale niech czasami pojawi się refleksja...[/QUOTE] Jezu... ona miała u siebie psa z Naszego schroniska.... zgłoszonego przeze mnie...
  18. [quote name='Mattilu']Moze wystawicie kinolek Rinusia na naszym nochalkowym bazarku? :) Zapraszamy![/QUOTE] Jeśli ktoś wystawi to udostępniam nochal Rinalda :) Niestety u mnie w kieszeni pustki nastały...
  19. [quote name='bela51']Kochane, rozreklamujecie troche bazarek, bo wielkie pustki na nim :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244752-Sliczne-ciuszki-od-margoth137-na-DROPSA-bazarek-do-7-07-br[/URL][/QUOTE] Wszędzie Cioteczko takie pustki... na bazarkach, na wątkach... :-(
  20. Bombowiec zachowuje się strasznie w stosunku do mojego drugiego tymczasowicza... Gryzie go, warczy, rzuca się na niego... istna tragedia... I najgorsze jest to że Rino nie może zbliżyć się do mnie nawet na 1,5 metra bo Bombowiec atakuje... Na dodatek zaczął skakać po szafkach i po stole w poszukiwaniu jedzenia... Chyba dieta mu się nie podoba... Gdzie ten domek...
  21. Dziękuję że jesteście :Rose: Moje Słoneczko czuje się już od wtorku zdecydowanie lepiej, wrócił humor i energia :) Boję się tylko co będzie kiedy steryd przestanie działać (w poniedziałek) czy napady wrócą... Mam nadzieję, że nie bo nie chce jej tym faszerować.... :shake:
  22. Z tym wcięciem w tali nie przesadzajmy ;) Przedziałek rzeczywiście ma nawet nie zwróciłam na to uwagi ;) Śliczny jest a telefon milczy....:-(
  23. Telefony milczą, ciotki zniknęły... co się tu dzieje :mad:
×
×
  • Create New...