Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='paula_t']Lili, a ktoś się zainteresował pannicą? :)[/QUOTE] Niestety do tej pory nic konkretnego :-(
  2. Ruda cudnie spisała się na akcji! A wiecie jaką ma super ekstra zgrabną figurkę?! Prawdziwa laska! Jak będą foty to wrzucimy :)
  3. Rino się lansował i lansował... Kilka osób się nim interesowało ale jednych przerażała jego wielkość i to że będzie sikał i kopał po grządkach.... Drudzy chcieli budować dla niego kojec... Trzecim się podobał ale chcą suczkę... :roll: Ehhhh.... W każdym razie usłyszeliśmy same komplementy, piękny, śliczny i cudowny przytulas :) Tylko brać... Tylko czemu nikt go tak na prawdę nie chce? :-( Pomijając akcja adopcyjną kupiłam Rinusiowi karmę JOSERA FASTIVAL za 150 zł
  4. Bono nikogo nie zjadł :) Mało tego jako jedyny psiak wytrzymał 4 godziny ciągłego przytulania i głaskania! Do końca był radosny i domagał się o pieszczoty w czasie kiedy inne psy już się złościły i spały ;) Wszyscy sądzili, że jest szczeniakiem... Hmmmm? ;) A czy będzie dla niego domek? Zobaczymy... Na razie niestety nic konkretnego :shake:
  5. Dawno nie chwaliliśmy się co u Nas :) A więc... Bonuś miał czas że rzucał się na mojego drugiego tymczasowicza z zębami do gardła... Ale od dwóch dni nie zapeszając jest lepiej, być może dlatego że bardzo tępimy u niego takie zachowanie, o dziwno Bono ma największy szacunek do Naszej najmniejszej 6 kilowej suni która na wstępie pokazała mu zęby i to ona jest najważniejsza :) Z nóżkami myślę, że jest coraz lepiej, dostaliśmy teraz witaminki od _bubu_ dla Czarnuszka więc będziemy go jeszcze wzmacniać. Jest niesamowitym cwaniaczkiem kiedy rano zakładam buty i idę go złapać aby wsadzić do klatki ten długa i albo go muszę gonić po ogrodzie albo po domu :roll: Oooo ja zła że w klatce zamykam :diabloti: A wczoraj... zastanawiałam się wieczorem co jest tak spokojnie i gdzie jest Bombek okazało się że zrobił sobie wyżerkę w koszu na śmieci :mdleje: Dziś jadę do sklepu za żarełkiem dla psiaków to może jakieś puchy mu kupię... Obecnie je suchą karmę mieszaną z puchą... Absolutnie nie toleruje żadnego rodzaju nabiału i suchej karmy polanej olejem... ehhh... ;)
  6. Boże tak dawno mnie u Was nie było a tu takie wieści... Aleś nie wygłupiaj się... Leki muszą pomóc... Psinki najbardziej pokrzywdzone przez życie ciągle coś prześladuje... Gdzie ta sprawiedliwość... :-( Mocno ściskam kciuki za to aby było dobrze a raczej będzie dobrze jestem tego pewna! Biedna Hana nie wie co się dzieje... ale przecież to nie Wasza wina... Ehhh... Przytulam... :calus: bo brak mi słów...
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscn4002n.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8194/dscn4002n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/dscn4005n.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3559/dscn4005n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscn4006c.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7779/dscn4006c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscn4007en.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5854/dscn4007en.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dscn3991n.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/262/dscn3991n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dscn3995q.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8659/dscn3995q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscn3996s.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/11/dscn3996s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/dscn4000.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6526/dscn4000.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dscn4001w.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4195/dscn4001w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. [quote name='paula_t']Lili poprosiła mnie o ogłoszenia, już się biorę, tylko prosiłabym kogoś o wrzucenie w jeden post tytułu+tekstu+wybranych zdjęć+kontaktu (mail+telefon) :)[/QUOTE] Podaj mi jeszcze raz maila to wszystko Ci prześlę :)
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bo Lili ma mocno upierdliwą kartę pamięci w aparacie... ;)[/QUOTE] Chyba mocno zaawansowaną sklerozę, we wtorek zapomniała wziąć kabla do aparatu z pracy do domu... a dziś... zapomniała wziąć do pracy aparatu... a później znów kabla do domu... :mdleje::mdleje::mdleje:
  11. Rino pozdrawia :) Od kiedy mamy nowego tymczasowicza jest wielce niezadowolony i zestresowany bo Bonik go nie lubi :roll: Ale radzimy sobie z tym :) W sobotę Rino będzie prezentował się w centrum handlowym, trzymajcie kciuki za domek i za to żeby nie szczekał! Bo wylecimy z hukiem ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/dscn3806g.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6223/dscn3806g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [quote name='Energy']Lili a przesyłkę udało się odebrać?:cool3:[/QUOTE] Oczywiście przesyłka odebrana :)
  13. [quote name='xxxx52']ile ich jest i w jakim sa wieku i stanie psychicznym? dlaczego chca uspic ? czy one sa w schronisku? czy nie ma jakiejs org.prozwierzecej co by stanela po stronie psow czy wszystkie wsadzaja glowy w piach? mozesz mnie podac e-mail do tego miejsca w ktorym sa ci skazancy?[/QUOTE] Te pytania zadawaj na ich wątku, tutaj jest wątek DROPSA. Do rozliczenia Dropiatego dopisujemy 19,,99 zł - wyróżnienie tablicy
  14. Słodka mordka :) i jak zmężniał!
  15. [IMG]http://imageshack.us/a/img221/2185/dscn3950r.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscn3961mu.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3107/dscn3961mu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dscn3972ku.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6369/dscn3972ku.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dscn3983x.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2616/dscn3983x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/dscn3988u.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9960/dscn3988u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dscn3989z.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1183/dscn3989z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscn3923o.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7427/dscn3923o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscn3929ti.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8182/dscn3929ti.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/dscn3930e.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3707/dscn3930e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/dscn3935l.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4170/dscn3935l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscn3936v.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2614/dscn3936v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dscn3875rd.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1906/dscn3875rd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dscn3899i.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/419/dscn3899i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/dscn3901.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/874/dscn3901.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscn3903y.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7915/dscn3903y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscn3916b.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2679/dscn3916b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Doszło 15 zł od -MADZIAKATO Dziękujemy!
  19. Bombek coraz bardziej odżywa, dzisiaj jest u Nas piękna pogoda więc spędzamy dzień na słoneczku, leży sobie na zielonej trawce albo obok mnie na kocyku :lol: Dawno już chyba nie był tak szczęśliwy, nawet sobie znalazł patyczek na ogrodzie i zaczął się nim bawić ;) Mam trochę zdjęć ale karta z aparatu odmówiła posłuszeństwa i Wam nie pokaże :-( Aha, i dostał dziś w końcu adresówkę i nową obroże w.................. NEMO :razz:
  20. Już od wczoraj popołudnia jest wszystko dobrze, jest wesolutki i ruchliwy :) Chodzi za mną krok w krok... Na początku zamykałam go w klatce kennelowej ale widziałam że strasznie się tym stresuje i postanowiłam zrobić dobrze i zamknąć go w osobnym pokoju... niestety już to odżałowałam bo pozbyłam się kolejnych drzwi z domu... Zbankrutuje :placz: Bombek vel Petarda :cool3: ma swoją ulubioną podusię i głównie tam sobie leży, zauważyłam że im więcej się rusza tym z łapkami jest lepiej chodź czasami ma taki odpał że się tak dziwnie przewraca... Ale jestem dobrej myśli iż będzie coraz lepiej, jutro mamy w domu spęd ludzi, jestem ciekawa jak zareaguje na obcych :roll:
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie no, gdzie jest Bono :mad: Jakiegoś dużego szczeniora sobie w jego miejsce sprawiłaś! :mad: :diabloti: Cudoo i ta misiowa mordka zostawiona, dziękujemy Pani Fryzjer!!! :loveu: :loveu: :loveu: A ja myślę, czy te tylne łapy to nie zanik mięśni spowodowany 4 latami spędzonymi w ciasnym schroniskowym boksie... Lili, tak jak Ci pisałam - pływanie jest super na psie mięśnie, a i jak będziecie się szczepić to panią weterynarz trzeba będzie dopytać. Bonuś, cudny kawaler z Ciebie! :loveu:[/QUOTE] Ciekawe gdzie mam z nim chodzić pływać i jak...... na uspokajaczach? :diabloti: Stan konta Bombka i tak nie wychodzi zbyt dobrze... także na zabiegi trzeba by było zbierać... Ehh... kasa, kasa, kasa... bez tego nic nie ma... :-( [quote name='ewu']Cudoooooooooooo:) Konto plizzzzzzzzzzzzzzz:)[/QUOTE] Cioteczko podesłałam konto rano, nie dotarło?
  22. [quote name='Mattilu']Czesc Rino:) co u Ciebie slychac?[/QUOTE] Cioteczko, doszły pieniążki od Ciebie na jakiego psiaka je przeznaczyć?
  23. I najważniejsze dzięki dobremu serduszku Fryzjerki - Karinie nic nie zapłaciliśmy za Bombka :multi: Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!! :loveu: Niestety jest też co Nas martwi bo dopiero teraz widać jakie ma problemy z tylnymi łapami... Ma duże problemy żeby się na nich podnieść kiedy wstaje a jak już wstanie czasami wygląda to tak jakby nad nimi nie panował (chwiał się na nich) i chodzi na lekko ugiętych... :roll: Myśleliśmy że to dlatego że jest taki otyły... a teraz jak się okazało że jednak nie jest... pojawia się kolejny problem... Dzisiaj w ogóle jest jakiś nie mrawy... nie chce wstać ani wyjść na dwór... tylko leży... Jedyne co dziś zrobił to zjadł śniadanie podetknięte pod nos... :roll:
×
×
  • Create New...