Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Ellig']Piekna sunia, Lili z jakiego powodu ta bida traci dom jak sie domyslam? [URL]http://img401.imageshack.us/img401/4839/p1og.jpg[/URL][/QUOTE] To pies syna, syn się wyprowadził... Starsze małżeństwo nie chce i nie może się już nią opiekować...
  2. [quote name='Nutusia']Świat się kończy :([/QUOTE] Niestety...:-( Zapomniałam dopisać że może być nawet dom tymczasowy... :roll:
  3. Pilnie szukamy domu dla rodowodowej, 3 letniej beagielki... Gdybyście coś wiedziały dajcie znać... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/p1og.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4839/p1og.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Zdjęcia z wczoraj, wybaczcie jakość albo Rambo był ruchliwy a aparat jak zwykle odmawiał posłuszeństwa... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/xad7.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4286/xad7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dm9y.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2994/dm9y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/f847.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/548/f847.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/39yo.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1378/39yo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/w2fq.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5700/w2fq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Wybuchowy pożeracz cukru... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/9i6q.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1430/9i6q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/ev0c.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8844/ev0c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Rinko na razie jest grzeczny poza tym że wczoraj część drzwi kenela (który otwiera się na zewnątrz) wcisnął do środka (nie mam pojęcia jak on to zrobił) ale wyglądało to dość ciekawie :evil_lol: Przez deszcz jest oczywiście wielce nieszczęśliwy... :roll: i jest tak uczulony na drugiego tymczasowicza że kiedy ten położył się na Rinalda poduszkę to Rino omija ją szerokim łukiem... i w efekcie spał w nocy z moim Basterkiem w jednym legowisku :mdleje:
  7. Formalności: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/ui49.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1508/ui49.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i Rinaldo :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/kr9t.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8337/kr9t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/pebz.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1520/pebz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Zaglądam do Kruszynki, śliczna sunia! :)
  9. Piękne zdjęcia dziewczynek :loveu: Dużo głasków przesyłamy! :)
  10. Dziś z mamusią w pracy - odpoczywam.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/93d0.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4436/93d0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  11. Wybaczcie, spadły na mnie problemy zdrowotne mojej suni.... Może będę miała chwilkę dziś to wstawię :)
  12. Wetka powiedziała że nie jest pewna czy to silne napady na tle astmatycznym czy przez jej zapadającą się tchawice... Dostała wczoraj steryd w zastrzyku działający przez tydzień właśnie na astmę jak się poprawi to mamy diagnozę a jak nie to mamy inne tabletki i znaczy że to ta tchawica daje o sobie znać i to ta gorsza diagnoza bo defakto nie ma na to leku :-( Niestety obudziła mnie dzisiaj 4 razy w nocy atakami, jak nigdy spała u mnie nad głową albo zaraz przy moim boku... Nawet do łazienki za mną chodzi... a jak się zamknę to przeciska się przez dziurę w dole drzwi :-o Malutka nie chce być sama....
  13. [quote name='Chiquita&DeeDee']Zdrówka dla malutkiej! Trzymam kciuki, aby to był tylko chwilowy spadek formy![/QUOTE] Dziękujemy! :loveu: Dziś pędzimy do weta bo jest coraz gorzej... :-(
  14. Obiecany bazarek ze zbiorem fantów od Kochanych Cioteczek! (książki też) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244692-Ksi%C4%85%C5%BCki-figurki-drapak-dla-kota-kosmetyczka-bluzka-PLAYBOY-do-30-06-ZAPRASZAM!?p=21003778#post21003778[/url]
  15. Zapraszam na bazarek dla Rambusia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244692-Ksi%C4%85%C5%BCki-figurki-drapak-dla-kota-kosmetyczka-bluzka-PLAYBOY-do-30-06-ZAPRASZAM!?p=21003778#post21003778[/url]
  16. [quote name='Nutusia']Mogę napisać, tylko poproszę o "plan" w punktach ;)[/QUOTE] Super! To pewnie będzie bardzo długi plan... Zbiorę myśli i przejdę na PW :)
  17. Moja Mała Księżniczka ma ostatnio problemy zdrowotne... w sobotę miała atak za atakiem bezdechu z powodu swojej wadliwej tchawicy... Myślałam że nie uda Nam się już z tego wyjść... :-( Ale po 2 godzinach udało się to uspokoić później bidulka cała trzęsła się ze strachu.... W niedziele był spokój a dziś rano kiedy wstała znów to samo... :-( Tragedia... już tak dawno tego nie miała.... :-( Teraz siedzę w nerwach w pracy czy w domu wszystko dobrze... ehhh... Aktualne zdjęcie Malutkiej.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/njvk.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8751/njvk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Mam nowe fotki chłopaczka :cool3: Chcecie Cioteczki? :)
  19. Byłam na zakupach dla Rinalda karma Josera 15 kg, dwie puchy, i zabawka wyniosło Nas to niecałe 200 zl jutro będzie rachunek, finanse topnieją w oczach.... Może ktoś jakimś bazarkiem wesprze?
  20. Jaka tutaj cisza... Wszyscy o Rambusiu zapomnieli? :-(
  21. [CENTER][SIZE=3][B]Cioteczki! Ważna sprawa! Podejmie się któraś napisania sensownego tekstu do ogłoszeń dla Dropiatego? [/B][/SIZE] [/CENTER]
  22. [quote name='Lili8522'][CENTER]Zapraszam na bazarek z psimi Ciasteczkami dla Dropsa! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244604-Psie-CIASTECZKA-wątróbkowe-i-z-kurczakiem!-MNIAM!-Zapraszamy!-Do-26-06-do-godz-20[/URL][/CENTER] [/QUOTE] Przypominam o bazarku dla Dropsa!
  23. [quote name='bela51']Czekam na zdjęcia :lol:[/QUOTE] Dziękujemy Cioteczko! :)
  24. [quote name='margoth137']fanty wymierzone, czekają. jak będzie chętna ciocia do bazarku to wyśle maila:)[/QUOTE] Dziękujemy! Kto Nam pomoże???????? To tylko wystawienie bazarku... prosimy...
×
×
  • Create New...