Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Lili8522

    Metamorfozy

    Tinka KIEDYŚ [IMG]http://imageshack.us/a/img825/2844/595312916644x461tinkaci.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/1558/595312915644x461tinkaci.jpg[/IMG] Tinka TERAZ :) [IMG]http://i46.tinypic.com/egekbb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/18.jpg[/IMG] (Tinka już w nowym domku) :) [IMG]http://i42.tinypic.com/6q8syf.jpg[/IMG]
  2. [quote name='sylwija']co tam slychac u Nesiulki? i Igiełki?[/QUOTE] Też jestem ciekawa...
  3. Lili8522

    Metamorfozy

    Lea KIEDYŚ [IMG]http://imageshack.us/a/img194/4841/ur8rb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img27/1156/img032jj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img195/3857/52225944343713571808421.jpg[/IMG] Lea TERAZ :) [IMG]http://i41.tinypic.com/kcdoc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/e6sxoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/311mazl.jpg[/IMG]
  4. Lili8522

    Metamorfozy

    Bono KIEDYŚ [IMG]http://i40.tinypic.com/ng6g6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/358yw6x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img203/5051/dscn3836e.jpg[/IMG] Bonik TERAZ :) [IMG]http://imageshack.us/a/img7/1906/dscn3875rd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img534/2616/dscn3983x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/1430/9i6q.jpg[/IMG]
  5. Lili8522

    Metamorfozy

    Rino KIEDYŚ... [IMG]http://imageshack.us/a/img62/422/img9852g.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/imoz.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8208/imoz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/jt8r.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1315/jt8r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/fyux.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9328/fyux.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Rino TERAZ :) [IMG]http://imageshack.us/a/img29/7238/dscn4290x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img259/1619/dscn4282.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img90/6751/dscn4018.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6706/db3c.jpg[/IMG]
  6. No to bierzemy się za ogłaszanie chłopaka... może stanie się cud i kogoś urzeknie jego historia (?) - pakiet ogłoszeń 10 zł -wyróżniona tablica - 25 zł - wyróżnienie moruska - 36 zł
  7. Wstaje dziś rano... i co widzę? Bliźniaki :loveu:... Czy to nie jest słodkie? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/kork.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1566/kork.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/4rso.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2701/4rso.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Za każdy taki hotel trzeba dużo płacić... Poza tym Dropsia będziemy na miejscu najprawdopodobniej konsultować z behawiorystą bo jego problem siedzi głęboko w głowie... :roll:
  9. [quote name='Nutusia']Tak to właśnie jest... Ja też zachodzę w głowę jak w schronie dała radę moja boksia Lili - w grudniu, w betonowym zewnętrznym boksie. A już jak dała radę przetrwać przez 2 lata bita i kopana Gapcia, która jest krucha jak miśnieńska porcelana - nie mam pojęcia![/QUOTE] Może to wewnętrzna nadzieja, że będzie kiedyś lepiej? Wyróżniłam chłopakowi moruska... może i domek się pojawi... :)
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja też mam taka nadzieję... I że wrócę z tej akcji w jednym kawałku :evil_lol:[/QUOTE] Jak najbardziej możesz wrócić w JEDNYM - bez Bombka :diabloti:
  11. Nareszcie :) Wiecie ciągle się zastanawiam jak Rino przetrwał w tym schronie miesiąc w największe mrozy bez dachu nad łebkiem bo nie sądzę żeby został wpuszczony do budy przez dominujące samce skoro on nawet deszczu unika... :roll:
  12. Aha i kupiłam mu w zeszłą sobotę 2 duże puszeczki za 19 zł :) A wiecie, że Bombek będzie 20-stego lansował się z Ciocią Pinczerką na akcji adopcyjnej? :cool3: [SIZE=1](Ciocia Lili wybywa i jej nie będzie kilka dni)[/SIZE] Mam nadzieje, że będzie grzeczny... :roll::roll::roll:
  13. Boni dostaje 100 zł z mojego bazarku :) powtórzę mu 'wypaśne' wyróżnienie na morusku... Trzymajcie kciuki za domek.... :roll:
  14. [quote name='ewu']Ewu to się powinna pod ziemię zapaść za zaniedbania na wątku Rinusia:oops::oops::oops::oops:[/QUOTE] I zrób aktualizacje w 1 poście :)
  15. [quote name='natie']ciotki proszę wysłać mi na pw nr konta skarbnika Dropsika :) z mojego bazarku ogłoszeniowego, zgodnie z obietnicą, trafia 50% zysku do kieszeni Dropsa a jest to 280 zł :)[/QUOTE] Dziękujemy Cioteczko! To wielka pomoc! :) Konto już przesłane :)
  16. [quote name='Olena84']Nowa ciotka ? :razz:[/QUOTE] Stara Ciotka... Ciągle zagląda ale nie pisze ;)
  17. Banerek rzeczywiście przyciąga uwagę :)
  18. Hi hi Ewu musi się tutaj zjawić i zrobić porządki :)
  19. Mój Sportowiec :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/lzf3.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3130/lzf3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I publiczność też jest :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p6wt.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6030/p6wt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/9iz3.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7304/9iz3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Bo staw w ogrodzie ma swoje zalety... :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/1goe.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3815/1goe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/srin.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/943/srin.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mała Kaskaderka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/rwyi.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3839/rwyi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] No co? Przecież nic nie robię :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/f24.JPG/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2109/f24.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Nic nie robię ale jestem cała mokra :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/923s.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2716/923s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Odpoczynek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/f7lp.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7254/f7lp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. O tak! Włosy to mu rosną że hej! ;) Właśnie chciałam sprawdzić ile Bombka jest już u Nas... 2 miesiące?! :crazyeye: Kurcze... Długo... Dlaczego nikt nie chce takiego pięknisia? :-(
  22. Ha ha! Po co moczyć łapy jak Basterek chętnie wskoczy, największa komedia jest jak Rino biega wokół stawu aby zabrać Basterkowi frisbee a Baster pływa od brzegu do brzegu żeby mu tylko nie oddać :evil_lol: A pamiętacie narzekania że Rino się nie uśmiecha?! :lol: A tu taki optymistyczny chłopak się okazał :)
  23. [quote name='Panna Marple']Rinaldo zapewne dalej przekazuje pokój i miłość dla wszystkich:lol:[/QUOTE] Idealnie to ujęłaś :evil_lol: ... Rinaldo [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/xmqu.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7726/xmqu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/ylji.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9123/ylji.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/56gf.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9454/56gf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/o9v2.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5953/o9v2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/db3c.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6706/db3c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...