-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Mattilu']Ale jego kwalifikuje do szczeniakow jego charakter![/QUOTE] Oczywiście! Cioteczki widziałyście to [url]http://www.epiotrkow.pl/news/Pies-wtopil-sie-w-asfalt,15397[/url] Świat się kończy...:crazyeye:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Proszę Was, 2 lata to mniej więcej wiek nastoletni porównując do człowieka - czyli i tak gówniarz i tak :) Lili, może podeślesz też Mambę?[/QUOTE] My to wiemy, ale dla niektórych (przykro to stwierdzić) pies dwu letni to stary pies :shake: Podeśle Mambę :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']aż mi ulżyło ;)..okej to cierpliwie poczekam..wiem ze to czasochłonne a doba za krótka[/QUOTE] Rozumiem Cioteczko że czekasz na książki? ;) -
[quote name='Nutusia']O matko - a ja byłam przekonana, że to szczeniak. Tytuł wątku mnie zmylił ;)[/QUOTE] Kiedy go zbierałyśmy miał około roku, chodź weci ocenili go na 2 lata, czyli teraz powinien mieć 3 ale ja twierdę że ma około 2 lat bo ząbki m takie jak mój ala owczarek który ma 2 latka :) Fakt trzeba zmienić tytuł i zrobić aktualizację 1 postu :)
-
[quote name='Nutusia']Do mnie napisała Kejciu. A skąd ona wytrzasnęła to ogłoszenie, to pojęcia (jeszcze) nie mam ;) Pytała czy mam kogoś do polecenia, a że mam to polecam :)[/QUOTE] Wysłałam :) Tylko że Rino to już nie wiek szczenięcy... Dwa latka stuknęło :lol: (chodź po zachowaniu nie widać :evil_lol:)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']ide zaraz na bazarek ciasteczkowy....a to nie u Was miał byc bazarek z ksiażkami??? ktos miał pake wysłac//ale mzoe mi sie juz pomyrdało pzrez ten upał i natłok informacji dogowych....chyba sie musze jak psiak otrzepac..moze mi sie rozjaśni głaski dla psiaków[/QUOTE] U Nas :) Książki już mam tylko z czasem na wystawienie ciężko :-( -
[quote name='Nutusia']Myślę, że Rinuś jest wyśmienitym kandydatem ;) [B]Kochani, dom doświadczony z dużymi psiakami, szuka nowego członka rodziny. Wiek szczenięcy, duuuuży. Okolice [/B][URL="https://www.facebook.com/pages/Żywiec/108606095837875?directed_target_id=0"][COLOR=#0000ff][B][U]Żywiec[/U][/B][/COLOR][/URL][B]. Kandydatów na szczęśliwe życie można podesłać tu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/QUOTE] Zaraz sklece maila z najlepszymi fotami Rinalda :cool3: :) A kto taki apel robi? Ktoś z dogo? :)
-
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3]Zapraszam na bazarek z psimi Ciasteczkami dla Rambusia! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244604-Psie-CIASTECZKA-wątróbkowe-i-z-kurczakiem!-MNIAM!-Zapraszamy!-Do-26-06-do-godz-20[/url][/SIZE][/CENTER] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Zapraszam na bazarek z psimi Ciasteczkami dla Dropsa! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244604-Psie-CIASTECZKA-wątróbkowe-i-z-kurczakiem!-MNIAM!-Zapraszamy!-Do-26-06-do-godz-20[/url][/CENTER] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Lili8522 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Cioteńki bazarek z ciasteczkami psimi! Zapraszam! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244604-Psie-CIASTECZKA-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-z-kurczakiem!-MNIAM!-Zapraszamy!-Do-26-06-do-godz-20?p=20991814#post20991814[/url] -
[B]Komu komu psie ciasteczka, zapraszam na bazarek! [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244604-Psie-CIASTECZKA-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-z-kurczakiem!-MNIAM!-Zapraszamy!-Do-26-06-do-godz-20?p=20991814#post20991814[/url]
-
[quote name='b-b']Zakończył się bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244029-ROZLICZAM-Staniczki-paski-i-trochę-świecid-dla-Maksia-i-Bono-do-10-06-20-00[/URL] Mam dla Bono 70 zł więc proszę o dane do przelewu:)[/QUOTE] Super! Bardzo dziękujemy, już śle numer konta :) Jeżeli chodzi o upały to nie ma co narzekać, mamy tego lata tylko 2 miesiące więc nich będzie ciepełko :)
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To tak jak Fiona mopa... Musiał dostawać, biedny Rinuś... :( Swoją drogą... tyle psów-łapaczy much w domu a Wy jeszcze łapkę musicie używać ;)[/QUOTE] Ja mam łapaczy much? Nie zauważyłam :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/afnc.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9698/afnc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Też pozdrawiamy i z pewnością weźmiemy sobie te rady do serca :diabloti:[/QUOTE] I love YOU :loveu::diabloti: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Pamiętam:placz: Dołożę się na pewno, ale na razie mam puste konto(dosłownie)...[/QUOTE] Spokojnie, i tak Nam dużo pomagasz :loveu: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']To Super wynik!Brawo![/QUOTE] Ale ciągle brakuje na hotelik... A już prawie koniec czerwca... :-( -
No niestety, wstydu narobił jak rzadko... Dziś będę musiała jechać po karmę dla chłopaka bo nie mamy już ani jednego chrupka... :roll: Wiecie... Rino panicznie boi się łapki na muchy wczoraj po walce z muchami zaczeliśmy zastanawiać się gdzie jest Rino... a on siedział na balkonie wciśnięty w drugi kąt, kiedy go zaczeliśmy wołać przyszedł prawie się czołgając jakby czekał na baty... masakra :crazyeye::shake:... To już druga taka sytuacja za pierwszym razem schował się do łazienki i nie chciał wyjść... :roll: W takich sytuacjach chyba wychodzi psia przeszłość...
-
Musimy częściej pisać, że nikt nie zagląda bo wtedy Cioteczki się zlatują :) U weta jeszcze nie byliśmy... :oops::oops: Bombek nie lubi upałów, kiedy jest ciepło i wszyscy na dworze on zawsze w domu się wyleguje ;) w sumie to ciężko mu dogodzić z pogodą bo deszczu też nie lubi ;) Wyróżniłam pięknisiowi Tablicę i Moruska... Trzymajcie kciuki za odzew bo chłopak już się zasiedział....
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Z bazarku cegiełkowego uzbierało się 203 zł :)