-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Dropsia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245398-Ksi%C4%85%C5%BCki-fili%C5%BCanki-portfel-m%C4%99ski-SAMSONITE-drapak-dla-kota-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-do-23-07?p=21090729#post21090729[/url] -
Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245398-Ksi%C4%85%C5%BCki-fili%C5%BCanki-portfel-m%C4%99ski-SAMSONITE-drapak-dla-kota-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-do-23-07?p=21090729#post21090729[/url]
-
[quote name='Hope2']Eh... marzenie...noc bez futer...wyciągnąć się na łóżku... A Rino-cudny psiak :) tylko gdzie ten domek?... ludziska oczu nie mają i tyle :([/QUOTE] Hi hi zapomniałam! Jedno moje futro śpi z Nami - najmniejsza Lili... i poruszyć mamusia się nie może... Bo jak trące to słysze... "Wrrrr......." :evil_lol:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A telefon milczy... ludzie zdrowych psów nie chcą... a co dopiero takich jak Drops...:-( -
W nocy psiaki z Nami nie śpią :) mogą spać w łóżku przy popołudniowej drzemce ale jak gasimy światło każdy na swoją poduche w końcu nie bez powodu mam ich 5... a może i więcej... Do wyboru do koloru :evil_lol: W niedziele byli u Nas znajomi co widzieli Rinalda zaraz jak do Nas przyjechał i byli w szoku... Jak wypiękniał, przytył i jest pięknym, masywnym psem :loveu: Cudeńko :loveu:
-
Łóżko jakieś takie... Za małe? ;) Ciekawe jak bliźniaki zniosą kilku dniowe rozstanie :roll::cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/92pf.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4007/92pf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Bo ja samochodem lubię jeździć :cool3: [SIZE=1](niekoniecznie w bagażniku ;) )[/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/q3.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3127/q3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/oa6x.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7963/oa6x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='margoth137']pamiętam ja w zeszłym roku Teonia(*) nawet głupi jaś nie poskromił. Narkoza i od razu porządki, po których na górze zostały tylko 4 zęby, a dół calutki komplet:)[/QUOTE] Ja za bardzo nie wiem co tu zrobić z jego ząbkami... te korzenie z dołu chyba do usunięcia... Może go to boli?
-
[quote name='darunia-puma']wiecie co metamorfozy przepiękne w oczach psiaków widać miłość, radość a w moim sercu ...ból ... ile tak cudownych psów jest w schroniskach i umiera w nich nie zaznając miłości i szczęścia, wiem każdemu nie pomożemy ale.... to boli i to strasznie... moje trzy psy i trzy koty są z adopcji i wiem jak wyglądały kiedyś ich oczy, sierść, ból wypisany na pyszczku .... teraz są szczęśliwe ale uwierzcie mi że jak przychodzi zima sypie śnieg codziennie myślę o tych bidach w schronisku i bólu w ich serduszkach że to nie one grzeją dupki przy kominkach .... a w niczym nie są gorsze... to jak zwykle my ludzie jesteśmy winni cierpienia jakie wyrządzamy wszystkim psom i kotom....[/QUOTE] Jak piszesz, wszystkim nie da się pomóc... Dla mnie najgorszy jest wolontariat w schronisku w zimę... Ja wracam do ciepłego domku patrząc na moje psy w cieplutkich, mięciutkich legowiskach a tam tyle wspaniałych psów zostało za kratami w zimnym boksie... Wszytko dzięki ludzkiej głupocie...
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']Serio macie staw własny? :D Fajnie! :) A Lil pływa też?[/QUOTE] Własny to za dużo powiedziane ;) Lili dobrowolnie nie pływa ale umie i jak mamusia przymusowo wrzuci to płynie pięknie - ku jej niezadowoleniu :diabloti: ___________________________________________________________________ Basterek w czwartek jedzie na wakacje do Babci a rodzice z Lilusią na krótkie wakacje nad morze :multi:
-
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
U Rambullka wszystko w porządku :) Wraca do zdrowia - silny chłopak :) -
W tygodniu wybieram się z Bombkiem na szczepienie i przy okazji zapytam co robimy z jego uzębieniem... Niestety jest w fatalnym stanie na górze nie ma zębów, kły ma połamane a na dole zęby zdarte do korzeni może jakieś czyszczenie potrzebne?... Zastanawiam się tylko jak wetkaa zajrzy mu do pyska... :roll:
-
A czy ktoś wie jak w Łebie z psem na plaży (mała shih-tzu) a może polecacie jakiś fajny nocleg blisko plaży z akceptacją psiaka?
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
Lili8522 replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Jamniki Niczyje'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ALERT DLA DZIADECZKA !!![/B][/COLOR][/SIZE] W schronisku na kwarantannie jest taki dziadeczek Bezzębny, bezradny... Waga ok 7 kg na dłuższych cieniutkich nóżkach. Dziadolino na pewno nie da sobie rady. Jak skończy się kwarantanna to pójdzie na zbiorcze boksy.... Co robić ? ma ktoś jakiś pomysł? ja nie ... Może ktoś da mu DT ? [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-prn1/1010078_217903308357325_110230010_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/hphotos-ak-prn1/1017683_217903371690652_1341269008_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-prn1/935835_217903388357317_242608081_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-frc3/999480_217903415023981_2122643876_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Ojej... Biedny dziadeczek, na pewno nie poradzi sobie w zbiorowych boksach - nie widziałyśmy go wczoraj... Jedyne wyjście to dom tymczasowy dla niego ale teraz wszystko jest pełne... A na hotel ciężko uzbierać... Może ogłoszenia? Na litość kogoś weźmie... -
[quote name='Ewanka']Ja już chyba rok temu proponowałam aby wątek przenieść do innego działu - "psy w DS potrzebujące wsparcia" - czy jakoś podobnie. Dopytywałam się bezskutecznie Igiełki o ogłoszenia itp. moje posty pozostawały bez odpowiedzi, więc uznałam, że skoro wszyscy je widzą, wiedzą jaka jest sytuacja i się na to godzą, to co mi do tego................ Najważniejsze, że psy są zadowolone - mam nadzieję :)[/QUOTE] Mnie się wydaje że Nesia w ogóle nie jest i od dawna nie była ogłaszana... Tak piękny pies a nie ma domu tym bardziej że jest troche w typie Owczarka Szetlandzkiego... No ale nie mnie o tym decydować... A może coś się zmieniło i Nesia zostaje na zawsze?
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pewna Ciocia, by zaoszczędzić na wyróżnieniach co 2-3 dni kasuje ogłoszenia i wstawia na nowo. Trochę roboty z tym jest, ale grosiki zostają w pieskiej skarpecie ;)[/QUOTE] A jak ogłaszamy czasem 8 - 12 psów? :roll: Masz jakiś hurtowy sposób? ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']chyba dostanę zawału, wchodzę w subskrypcję i czytam: [B]Drops - uciekł z hotelu ze szkoleniowcem[/B]. Człowiek jest biedny jak nie dowidzi;) a okularki leżą gdzieś tam;) Dropsiku jak ci tam??:loveu:[/QUOTE] Się uśmiałam :evil_lol: [quote name='natie']te ceny wyróżnień to naprawdę przegięcie pały :( ale chyba warto próbować wszystkiego..[/QUOTE] Tablica niestety podrożała bo była po 20 zł na miesiąc... A co do moruska to tylko niewielkie wyróżnienie... jak chcemy zrobić "ful wypas" musimy zapłacić 90 zł... ale bez wyróżnienia to ogłoszenia psów giną w tysiącach innych...:-( -
Ruda KIEDYŚ [IMG]http://imageshack.us/a/img138/8347/img9893v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/3857/img9871t.jpg[/IMG] Ruda TERAZ :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/buum.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9441/buum.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/109/8hqm.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3670/8hqm.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/RudziaBB/dsc_0733.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/3kvc.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/241/3kvc.jpg[/IMG][/URL]
-
Mariolka KIEDYŚ: [IMG]http://imageshack.us/a/img600/4145/595351153644x461perelka.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img268/6770/dscn2378bv.jpg[/IMG] Mariolka TERAZ :) [IMG]http://imageshack.us/a/img145/4859/mariolka.jpg[/IMG]