Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Olena84']Miał ostatnio, jeszcze nie dostalam powiadomiec na maila, ze sie koncza;), ale faktycznie trzeba odnawiac, ostatnio zamawialam innym psom ogloszenia, [B]ale sie chyba troche na tym przejechalam[/B], Annika dalabys znowu rade dorobic? Kwota jest ogromna, ale czasem hotele biora i po :(400-450zł to wtedy co by bylo:([/QUOTE] Dlaczego się Cioteczko przejechałaś na ogłoszeniach innych psiaków?
  2. Nasze szeleczki od Taks, służą Nam i służą :) [IMG]http://imageshack.us/a/img545/236/y51z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/6629/3twz.jpg[/IMG]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/y51z.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/236/y51z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/99j9.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2550/99j9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A tak wyglądała podróż na ruchowe wydmy w Łebie... Bo 10 kilometrów to dla małego pieska zdecydowanie za dużo! :roll:;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/j8dg.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8616/j8dg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/7iwq.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7268/7iwq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I na miejscu :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/m9i9.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5389/m9i9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/q7ou.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1880/q7ou.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [quote name='Bgra'][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/14/gf5p.jpg/[/URL] Królewna Lili:)wszystko u niej już dobrze?mam nadzieję,że kłopoty zdrowotne już minęły bezpowrotnie! Basterek dorósł i zrobił się z niego kawał chłopa:)tak trzymać :)[/QUOTE] Od sterydowego zastrzyku ataki jak ręką odjął, co prawda miała jeden na wakacjach ale wtedy karmą się zakrztusiła... I Mała Gwiazda wakacjowała się z Nami w Łebie :cool3: Myślałam że będzie bała się wielkich tłumów ludzi ale dzielnie sama maszerowała z ogonkiem w górze, dzielnie też znosiła dzieci (i dorosłych) którzy ciągle wyciągali do niej ręce czego nie znosi... nawet dziecko które piaskiem rzuciło w nią bo przecież taki ładny piesek :angryy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/3twz.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6629/3twz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/g7rm.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7914/g7rm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/ojxa.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3134/ojxa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/1jlp.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4623/1jlp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/2m3k.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8576/2m3k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Boni jest mądralą! Dziś w nocy miał jakieś rewolucje żołądkowe... I walił kloszem o schody i drzwi tarasowe tak, że o drugiej w nocy udało mu się mnie obudzić, jak zeszłam na dół to pokazywał mi oczami na drzwi (patrzył na mnie i na drzwi, na mnie i na drzwi), myślałam że padnę bo tak pociesznie to wyglądało i rzeczywiście chciał wyjść na dwór :) Od przyjazdu do Nas z prawdziwego diabełka zrobił się z niego na prawdę fajny pies! (poza tym że ciągle gnębi mojego drugiego tymczasowicza ;) )
  6. Hi hi zdjęć nie ma bo Rinalda to we dwoje trzeba szorować ;) a rezultatów nie widać ALE czuć :cool3: Za to mam zdjęcia z niedzielnego przytulania... Bo upał Nam nie straszny ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/x4kr.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2863/x4kr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/58oq.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2029/58oq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [quote name='Bogusik']Wątpię,aby te pieniądze wpłynęły,ale to jeszcze potwierdzi Zofija. Z drugiego bazarku dla Amfi na budę,też nie widać na wątku wpłaty...:shake:[/QUOTE] Właśnie przejrzałam bazarki jo ka i nie ma na żadnym potwierdzenia wpłaty na dany cel... W takim razie czekam na potwierdzenie, że pieniążki nie wpłynęły i zgłoszę to do moda...
  8. Czy dotarł do Was zysk z tego bazarku dla suczek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-PRZED%C5%81U%C5%BBAM!!-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELK%C3%93W-29-05-g-22[/url] Był robiony też dla mojego podopiecznego a pieniędzy ani widu ani słychu...
  9. Rinuś rzeczywiście jak wyjechaliśmy nie był sobą... Może też dlatego, że bliźniaka mu wywieźliśmy do babci? Ale już wszyscy w komplecie, Rinaldo znów się uśmiecha :) Kąpiel o dziwo przeszedł spokojnie (nie było scen jak za pierwszym razem) jest czyściutki a jego sierść stała się jeszcze gładsza niż była :) Piękny on!
  10. Dzięki Ciocie! Już wykupiłam 30 ogłoszeń za 6 zł :) Może akurat domek się zjawi? Muszę tylko tekst przerobić... Bo może to on nie jest przyciągający...
  11. Rudzinka już klimatyzuje się w nowym domku :) To przesympatyczna rodzina, 8 letni syn, duży dom z ogrodem, na pewno Rudzince niczego tam nie braknie :)
  12. Lili powróciła :) Bombuś był grzeczny, w upały wyleguje się w ogródkowym cieniu :) W środę jedziemy na zdjęcie opatrunku, ciekawe jak łapka będzie się sprawować po zabiegu... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze! Szukam bazarku ogłoszeniowego... Aby chłopaka znów rozgłosić... Macie jakiś na oku? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/cbo6.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3388/cbo6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='madziakato']Co tam nowego u Dropsia?[/QUOTE] Nic nowego się nie dzieje w spokojnym życiu Dropiatego... Czekamy z niecierpliwością aż ewuniam znajdzie trochę czasu i podskoczy zrobić mu zdjęcia :)
  14. Patrząc na Rudzi charakter dawno temu powinna być w swoim domku... Tak jak pisała Pinczerka było kilka telefonów ale nic z tego nie wyszło... Czekamy ciągle na ten wymarzony domek :)
  15. Piękna Rudzia!!! :loveu: Tylko brać i koochać...
  16. [B]Zdjęcia i wieści Bonika - kaleki są na poprzedniej stronie.[/B] A tu rachunek... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/3zw1.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4739/3zw1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [quote name='Panna Marple']Wczoraj przelałam dla Bombowca 250zł-potwierdźcie jak dojdą. I kciukasy trzymam[/QUOTE] Doszły! Dziękujemy bardzo! :multi: Boni w lecznicy był bardzo grzeczny (wszyscy cali) no ale jak Pani doktor go pochwaliła to przyszło do wyjęcia wenflonu... No i Boni dał popis :roll: W każdym razie łapkę musimy oszczędzać... Na razie pomagam mu wstawać bo sam nie da rady się podnieść... Teraz dopiero widać jakie ma słabe mięśnie... Wnoszę i znoszę ze schodów (darmowa siłownia :cool3:)... W sumie to cały czas leży, nie ma siły chodzić... Apetyt mu dopisuje to najważniejsze :) Jak wszystko będzie dobrze to za 2 tygodnie do kontroli :)
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/6i84.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7125/6i84.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/u09c.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9085/u09c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/sesg.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5509/sesg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/iug0.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9172/iug0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/x2uq.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1766/x2uq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dr4t.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/426/dr4t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Kaleka :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/l234.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4940/l234.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/cdk4.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7112/cdk4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/cgqr.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1462/cgqr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/zfhx.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8058/zfhx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/w4ix.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6859/w4ix.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Siedze i rycze... Dzięki bazarkom poznałam historie Magnusa... Bardzo mi przykro, teraz już nic go nie boli [*] Nasz 5-letni rottweiler też umarł na skręt żołądka uważam że to cholernie niesprawiedliwe... Nigdy nie zapomnę jego widoku na stole operacyjnym, nikomu tego nie życzę i bardzo Ci współczuję.
  21. A my się wody nie boimy :diabloti:!
  22. Shih-tzu do adopcji w schronisku w Cieszynie! [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=579327065464002&set=a.361018200628224.92605.132554976807882&type=1&theater[/url]
  23. [quote name='Gosiapk']Czy bardzo cierpiał w kąpieli? :)[/QUOTE] Dopiero będzie cierpiał :diabloti: Woda to jego wróg... akceptuje tylko tą do picia :diabloti:
  24. Byłam ostatnio na Rinaldkowych zakupach... karma JOSERA za którą oddał by wszystko, 3 duże puchy i szampon bo ciągle się w czymś tarza i chce czy nie chce będzie musiał znieść kąpiel :diabloti: Dodaje wszystko do rozliczenia, mam jeszcze dla niego zamówioną ulubioną zabawkę :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/5hth.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1807/5hth.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...