-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Podróżowe miny Emi :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dkna.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9891/dkna.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/1qtt.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3513/1qtt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/bsj5.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/576/bsj5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Wieści są takie, że Fado jest już bezpieczny :) Ciemną nocą Fado pożegnał się z właścicielami i zabrałyśmy go do nowego życia. Jakoś udało Nam się go dowieźć bo chłopak był bardzo niespokojny i wystraszony, bidulek chował ogon pod siebie i unikał człowieka :-( Na miejscu w DT dostał odrazu mięciutki kocyk do spania na werandzie, miche z wodą i chrupkami :) poznał królika oraz parkę cudnych psich towarzyszy :) Wszyscy byli chłopakiem oczarowani :loveu: Zdjęć niestety nie mamy bo raz, że było ciemno i nic by nie wyszło, dwa nie chcieliśmy go stresować a trzy było straszne zamieszanie i nie było kiedy zrobić ;)
-
Bombulek już na nowym miejscu :) Odebranie od właścicieli odbyło się bez ekscesów. Później popędziliśmy do dexterki, Bonik calą drogę leżał albo oglądał świat przez szybkę, na miejscu czekało już na niego piękne legowisko, kocyk i zabawki :) Nie był zainteresowany nowymi znajomościami, zwiedział ogórdek a później dom, myślę że nie jest zbyt przejęty zmianą miejsca, teraz szukamy domu najlepszego z najlepszych już na zawsze! Boniś bądź grzeczny :modla:
-
[quote name='Majkowska']Wpadam do Bombki :) Poszedł grosik wczoraj :)[/QUOTE] [quote name='madziakato']Mój grosik poleciał do Bońka.[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']Bombek bogatszy o 50zł:lol:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Sytuacja wygląda tak że dziś bierzemy Bombka i jedziemy do hoteliku :) Mam nadzieje że wszystko się uda bo się stresuje :nerwy::nerwy::nerwy:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']A ja dziś dwa razy zostawiłam Dropsia poza boksem (z ukochaną sunią) i poszłam do domu. Nie na długo, pół godzinki, ale to potwierdziło moje przypuszczenie, bo Dropsik jak się czuje bezpiecznie to można go zostawić na terenie. Mógłby spokojnie przeskoczyć za mną przez bramę, ale grzecznie trzymał się swojej suni (ona nie ma możliwości przeskokowych ;) ). Jestem pewna, że gdyby ona przeskoczyła, Dropsik podążył by za nią. Także wystarczy DS ze spokojną sunią i Dropsio powinien być grzeczny, nie uciekać itd.[/QUOTE] Ale czy on się jeszcze kiedyś zakocha? ;) -
No niestety... Wszystkie nasze chłopaki mają same grosze na kontach :placz: Katastrofa... :-(
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Dropsia z ciuszkami dla dziewczynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248360-Ciuszki-dla-dziewczynki-)-ZAPRASZAM!-Do-08-11-godzina-20-00?p=21488301#post21488301[/url] -
[quote name='Pocahontas']czy można w reklamach bazarków zamieszczać link do bazarku założonego na facebook'u?[/QUOTE] Nie można :roll:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Przepraszam, spóźnię się ciut z wpłatą swojej deklaracji (kilka dni).Ale oczywiście pamiętam![/QUOTE] Nie ma problemu Madziu :)