Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [URL=https://imageshack.com/i/5b3otpj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/191/3otp.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/n85pw8j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/836/5pw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/murtgdj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/822/rtgd.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/n1qmnfj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/829/qmnf.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/mh0b7tj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/809/0b7t.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=https://imageshack.com/i/jt84enj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/713/84en.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/n81ig4j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/836/1ig4.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/ns86vbj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/856/86vb.jpg[/IMG][/URL] Psiknikowe nudy :evil_lol: [URL=https://imageshack.com/i/5bmncaj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/191/mnca.jpg[/IMG][/URL] Dlatego dla aktywnego trzeba było znaleźć zajęcie... :nonono2: [URL=https://imageshack.com/i/2hgawij][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/89/gawi.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=https://imageshack.com/i/np3qyjj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/853/3qyj.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/mum4cmj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/822/m4cm.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/ndcfwij][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/841/cfwi.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/jtx876j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/713/x876.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/n705wcj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/835/05wc.jpg[/IMG][/URL]
  4. Doszła wpłata 30 zł od Żabcia15 - dziękujemy :)
  5. Wykupiłam już pakiecik ale może zdążę zmienić wagę w tekście ogłoszeń, mi się wydaje że 5 kg to za mało... Moja sunia waży 5 kg a jest przynajmniej raz mniejsza od niego (i nie ma nadwagi ;)). Chodzi tylko o to żeby ludzie nie byli rozczarowani, wiadomo jak to jest z czepialskimi... :shake:
  6. Ślicznotek! Zdjęcie oczywiście z zabawką :evil_lol: Też mnie ciekawi co Dexter na okupacje jego posłania :D Podejrzewam, że nic o tym nie wie :diabloti:
  7. [quote name='bela51']Współczuje Ci. Choc psa moich znajomych udało sie uratowac. To w duzej mierze zalezy od czasu reakcji opiekuna. I dlatego oczekiwałabym wyjasnien od hotelu. Chyba, ze opiekunom Sary wystarczy to co napisała dexterka.[/QUOTE] Dziękuję. Też znam 2 uratowane przypadki z mojego otoczenia, jeden to nawet pies mojej wetki... Z tym czasem zgadzam w 100% to on ma największe znaczenie i jest go bardzo niewiele...
  8. Dzięki, zaraz szukam jakiegoś bazarku ogłoszeniowego, a na jakie województwo go ogłaszać? I serio on waży 5-6 kg? Wygląda na około 10 - 12 kg ;)
  9. [quote name='egradska']to jakas plaga ostatnio, na Owczarku w ub. miesiacu odeszly 3 pieski pod rzad:-( Pewnie zadne to pocieszenie, ale nawet lekarze w swietnej szwajcarskiej klinice nie zdolali uratowac psiaka forumowiczki, mimo ze szybko trafil pod dobra opieke...Paskudny i podstepny ten skret:shake: Odpocznij, Saruniu[/QUOTE] Ja potwierdzam, naczytałam się dużo o skręcie żołądka... uratowanie psa graniczy z cudem... Słyszałam że są szanse tylko wtedy kiedy zauważy się pierwsze objawy skrętu... U Naszego psa stało się to pod Naszą nieobecność, pędem do weta z nim po powrocie do domu (jeszcze żył) ale nie udało się... Zwyczajnie było za późno... :-( Straszne cholerstwo...
  10. Nasz pies też umarł na skręt żołądka... Straszna sprawa :-( Bidulka, teraz już nic ją nie boli...
  11. Wyślij mi zdjęcia do ogłoszeń i tekst na mail [email][email protected][/email] Ty się zajmujesz jego adopcją? Czy ktoś inny?
  12. To dobrze, że ma bo chciałam mu wykupić pakiecik. To nieprawdopodobne, że nie ma jeszcze domu... w ogłoszeniach trzeba koniecznie napisać że jest w typie rasy, ludzie wtedy inaczej patrzą na psa... Przykre ale prawdzie... :)
  13. Co tam u Ciebie Bingolec? :) Doszły wpłaty: 20 zł Agniechaa 20 zł Bogusik 20 zł Asiaczek Dziękujemy :loveu:
  14. Macie ochotę na nowe wieści od Rinaldka? :) Cielaczek ma się dobrze, stróżuje na całego dalej odgania koty od domu do tego doszły jeszcze sarny które strasznie go denerwują ;) Po szkoleniu ładnie chodzi na smyczy, na spacerach po polach nawet biega luzem, i przychodzi na zawołanie. Jest świetnym kompanem do zabaw i zaprzyjaźnił się z córeczką Państwa, ma ogromny apetyt i trochę mu się przytyło ;) Jak widać ostatnio trenuje tenisa z córą Państwa i woli rakietę od piłki :D [URL=https://imageshack.com/i/0xftqsj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/33/ftqs.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/mkmdkdj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/812/mdkd.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/0sl7xbj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/28/l7xb.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/0om793j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/24/m793.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B]Psie parki w Bielsku-Białej, głosujcie Bielszczanie :) [/B] [URL]https://obywatelskibb.pl/projekty/infrastruktura_miejska/budowa_sieci_miejskich_parkow_dla_psow_w_bielskubialej.html[/URL]
  16. Żabulka śliczna jesteś! :loveu:
  17. Hanula jaka zarośnięta! Ale ma piękne włosy, takie proste :loveu: Aż szkoda golić, ale wiem że to wygoda. Mojej małej najwygodniej jak ma krótką fryzurę :) Wózeczek idealnie pasuje do Alesia i ma taki chłopięcy kolor, super! :)
  18. Też mi się wydaje, jakiś taki... Zgrabniejszy! :loveu:
  19. [quote name='Majkowska']No nie wiem, domyślam się że będzie :D A tak serio- to duży tam tłum bywa??[/QUOTE] Nie mam pojęcia, pierwszy raz taka impreza jest organizowana u Nas, z tego co zdążyłam się zorientować to jest tam dużo miejsca więc nawet gdyby to myślę, że duży tłum będzie do zniesienia ;)
  20. Nie chrzań Ciotka tylko bierz manele w niedziele i sio na PSI - knik! :D
  21. Waldek szykuj się bo w niedziele idziesz z Pańcą na PSI - knik :diabloti:
  22. Wydaje mi się, że to Sunia w typie shih-tzu, znów zguba :-( [url]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/18_86_2014.html[/url]
×
×
  • Create New...