Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Proszę o 150 zł pieniążki pójdą na pokrycie dotychczasowych szczepień i leczenia jednego szczeniaka. Rodzinka jest w BDT, my musimy dostarczyć karmę i pokryć koszty weterynarza.
  2. Chciała bym się ubiegać o pomoc dla "moich" szczeniaków i suni... Szczeniaki czekają kolejne szczepienia, odrobaczanie, sunię sterylka :-( Wszystkie są w DT za karmę i weta. Obecnie działamy z Pinczerka_i_Gizmo prywatnie ponieważ Fundacja w której się udzielałyśmy oficjalnie zawiesiła się i zostałyśmy same. Wątek wkleiłam powyżej, przemyślcie to Ciocie.
  3. [quote name='gluchypies']Dziękuję za zaproszenie, jeszcze zanim je dostałam, już tutaj byłam i czytałam :) Proszę o nr konta na pw. A macie foto mamusi? Chodzi mi o to, jak duże będą psiaki. Mogę pomóc w ogłoszeniach, jeśli jest potrzeba.[/QUOTE] Dziękujemy za przybycie :) Foto mamusi Nam "uciekło" ale będzie :oops: Ale jeśli chodzi o wielkość to takie do 15 kilo powinny wyrosnąć :) Za ogłoszenia będziemy wdzięczne powiedz tylko gdzie wysłać dane do ogłoszeń :)
  4. Zapraszam Ciocie na wątek psiej rodzinki... Pomoc bardzo potrzebna :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254101-Cztery-wychudzone-szczeniaki-w-ich-oczach-tylko-strach-PILNA-POMOC%21%21%21[/url]
  5. Zapraszamy Ciocie do kolejnych Naszych podopiecznych - Psia Rodzinka... Patowa sytuacja, pomoc bardzo potrzebna i domki na wczoraj :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254101-Cztery-wychudzone-szczeniaki-w-ich-oczach-tylko-strach-PILNA-POMOC%21%21%21[/url]
  6. może jakaś rezerwacja na zdjęcia :) [IMG]http://i61.tinypic.com/mhrmnp.jpg[/IMG]
  7. Drops wielki dzień już blisko :lol:
  8. [quote name='marra']Bardzo rzadko zdarza się, że fryzura się sama układa :P [/QUOTE] Fryzura owszem nie, ale grzywka tak - wzięte z praktyki :) [quote name='magdabroy']Mi tę grzywkę robiła oba razy ta sama fryzjerka ;)[/QUOTE] Zazwyczaj za każdym razem obcięcie wychodzi inaczej ;)
  9. [quote name='marra']Proponuję Ci Phase takie O; [IMG]http://e-fotek.pl/images/72981202606191079869.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ta rzeczywiście wygląda fajnie ale trzeba wziąć pod uwagę że jak się nie będzie dobrze układać i nie będzie dobrze obcięta to stanie się w codziennym życiu wnerwiająca i wyląduje na niej spinka i modły żeby odrosła :evil_lol:
  10. [quote name='margoth137']baba cholera powiedziała, że 3/4 pojemniczka. Teoś jak siknął raz to miałam cały pojemnik, Romiś się rozdrabnia po całym parku:)[/QUOTE] Hmmm, ja mam ten sam problem ze swoją suńką bo sika milion razy po kilka kropelek ale u Nas do badania wystarczy ćwiartka a nawet mniej pojemniczka, dlatego zdziwiłam, że w przypadku Romusia połowa to za mało ;)
  11. [quote name='margoth137']Dziś sików nie dało się zebrać. Jak już miałam pół pojemnika, straciłam równowagę i Romek kopnął niechcący i przewrócił. Chodziliśmy prawie godzinkę:(. Badania wyszły nieźle, ale stan zapalny w jelitach. Zęby są masakrą, być może od tego ta ,,zaraza''. Podjęłyśmy taką decyzję, że usuniemy te pozostałości, wyczyścimy resztę ząbków w narkozie. Wcześniej jednak Romiś będzie chodził na kroplówki, żeby się wzmocnić przed zabiegiem. W poniedziałek idziemy pierwszy raz:)[/QUOTE] Ciocia ale sików do badania nie potrzebujesz pół pojemnika ;)
  12. [quote name='LadyS']Nie no, chyba wiem, gdzie jeżdżę od ponad 10 lat ;) To jest ta Krośnica [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Krośnica_(województwo_małopolskie)"]>klik<[/URL].[/QUOTE] Wszystko jasne :evil_lol: mam!
  13. [quote name='LadyS']To jest z 5 km od Krościenka chyba, niedaleko Maniowych właśnie :)[/QUOTE] Ale to miejscowość? Google nic takiego nie widzi :roll: Może Szczawnica?
  14. [quote name='LadyS']A to już zależy, do czego się kennelu używa i czy ma się pobudliwego psa ;) Ale to osobny temat - u nas kennel jest obowiązkowo na wyjazdy i bardzo się sprawdza. Teraz w Wetlinie, w Bieszczadach, mieszkaliśmy z polecenia, no i gospodarzy przekonał też kennel oraz to, że pies nie będzie wył ;) W sumie trochę się im nie dziwię - żadna przyjemność słuchać psiego wycia czy naprawiać po psie szkody, które czasem psiarze sprawnie ukrywają na pierwszy rzut oka. Ale to też osobny temat ;) My mieszkamy w Krośnicy zawsze, niedaleko Krościenka, Szczawnicy, Czorsztyna i Niedzicy właśnie :)[/QUOTE] U Nas też kennel był obowiązkowy ale mój kundel wyrósł z rozrabiania :) Z rozmów telefonicznych wynika że ludzie boją się że pies gości pogryzie, dzieci np. w kuchni czy podczas wychodzenia, jedni tłumaczą się alergią inni że pies może być ale na zewnątrz :razz:, że sierść zostawi (i jak tu babce z wioseczki tłumaczyć że mamy furminator który zmniejsza zrzucanie sierści o 90% szkoda się produkować ;) )... etc. Swoją droga przydał by się osobny temat - Dlaczego przy szukaniu noclegu z psem są takie problemy ;) Krośnica? Nie mogę znaleźć w tych okolicach, mi pokazało że to obok Strzelec Opolskich...
  15. [quote name='LadyS']Pewnie z większym byłby problem, bo gospodarze też mają psa swojego. Zauważyłam w ogóle, że jeśli pies ma kennel, to chętniej przyjmują z psem - wypróbowane ;)[/QUOTE] Ja już byłam z psem w Pieninach ale tam gdzie spaliśmy jest do wszystkiego daleko - chodź nocleg sam w sobie super, razem z właścicielami którzy w jednym pokoju zgodzili się nawet na 3 psy :) Myślałam że znajdziemy bliżej jakiś nocleg - zobaczymy, może ktoś się z radą zjawi :) Mój pies już z kennelu nie korzysta poza tym jak dostaje się mały pokój wstawienie tam kennelu dla dużego psa jest niemal nie możliwe a raczej niemożliwe jest dalsze poruszanie po nim - wypróbowane :evil_lol: Poza tym nie widzę sensu kennelu jeśli pies nie zostaje sam w pokoju :)
  16. Sosnowiec - sunia shih w schronisku - znaleziona [url]http://www.schronisko.sosnowiec.pl/bigPicture.php?id=4987[/url]
  17. Ja z mojego fryzjerskiego punktu widzenia, widzę Cię w grzywce bez dwóch zdań za względu na wysokie czoło, najlepiej takiej na prosto ale jak masz problemy z utrzymaniem jej w porządku to w innej formie też można coś pokombinować :) Ale jeśli chodzi o przetłuszczanie nadmierne przy grzywce na prosto to możesz samą grzywkę kiedy jest już "nie wyjściowa" potraktować suchym szamponem i do następnego mycia będzie jak nowa :)
  18. Zaglądam do Plaskatych Śliczności... a tutaj zdjęciowy debet ;)
  19. [quote name='Majkowska']Bo to był brutalny atak - dwa wielkie psy sie na niego rzuciły , nie mógł uciec, nie mógł się obronić, biedny mały piesek :D[/QUOTE] Wielkie psy, rządne krwi! :evil_lol::diabloti::loveu:
  20. [quote name='Majkowska']Wald nie jest taki wcale delikat właśnie.:)[/QUOTE] Jak to nie jest!? Rino go w doopke uszczypał i spanikował na całej lini hi hi :evil_lol: (pamiętam jak dziś :diabloti:)
  21. Nadal kopiemy... :) [IMG]http://i58.tinypic.com/n2ygyo.jpg[/IMG] Gdzie jesteśmy? Nadal kopiemy, nie idziemy... :D [IMG]http://i62.tinypic.com/2upe9n4.jpg[/IMG] Nochal brudny z ziemi :) [IMG]http://i60.tinypic.com/2zptxg2.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i58.tinypic.com/5pfkn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/30usumd.jpg[/IMG] Żujemy trawkę :) [IMG]http://i59.tinypic.com/ir2udz.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/21eq3p5.jpg[/IMG] Kopiemy :) [IMG]http://i60.tinypic.com/2vab18j.jpg[/IMG]
  23. Kamieniołom i Fiona w oddali :) [IMG]http://i59.tinypic.com/30j1y7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/nq77f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/v46lgm.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/s0ym44.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/33yrw1s.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Majkowska'][URL]http://i60.tinypic.com/2vdma9h.jpg[/URL] - cud miód :D Wypad udany , od razu widać ;)[/QUOTE] Standard :evil_lol: Spacerowanko :) [IMG]http://i59.tinypic.com/152z4uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/n18rbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/33paplw.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/wrkp7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/e9eubn.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...