Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Może któraś Ciocia potrzebuje coś dla swoich psiaków? Zerknijcie :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/252900-PSI-BAZAREK-karma-tabl-odrobaczenie-%C5%9Brodki-na-kleszcze-miski-i-inne%21-do-16-05
  2. i jeszcze jeden :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252896-Buty-damskie-i-m%C4%99skie-%28Massimo-dutti-Merrell%29-Do-16-05-godz-20-00?p=22120799#post22120799[/url]
  3. i jeszcze jeden :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252896-Buty-damskie-i-m%C4%99skie-%28Massimo-dutti-Merrell%29-Do-16-05-godz-20-00?p=22120799#post22120799[/url]
  4. I jeszcze jeden :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252885-Bi%C5%BCuteryjnie-i-kolorowo-%29-do-16-05-godz-20-00?p=22119512#post22119512[/url]
  5. I jeszcze jeden :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252885-Bi%C5%BCuteryjnie-i-kolorowo-%29-do-16-05-godz-20-00?p=22119512#post22119512[/url]
  6. Zapraszam na bazar dla Dropsa :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252883-Naklejki-PIES-KOT-w-SAMOCHODZIE-Do-16-05-godz-20-00-Zapraszam-Serdecznie!-)?p=22119434#post22119434[/url]
  7. Dotarło 5 zł od Agnieszka103 - dziękujemy :) Zapraszam na bazarek dla Binga :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252883-Naklejki-PIES-KOT-w-SAMOCHODZIE-Do-16-05-godz-20-00-Zapraszam-Serdecznie!-)?p=22119434#post22119434[/url]
  8. [quote name='majuska']mam nadzieję, że nie będzie wyładowywał na niej swoich żądzy :P[/QUOTE] Lepiej na niej niż na dziecku :evil_lol:
  9. Czekam z niecierpliwością na ten "wielki dzień" :) Super, że Pani też czeka, to bardzo dobrze o niej świadczy, i ta wyprawka :loveu: Ciekawa jestem gdzie kupiła takie fajne psie łóżeczko :)
  10. [quote name='Nutusia']Jakby się dokładali, to przynajmniej by mieli motywację, by zabrać psiaki jak najszybciej, a tak?... Zaraz powinien ruszyć bazarek ogłoszeniowy spółki kejciu/Ziutka. Zamówię po pakiecie dla Dropsia i Horynki (na jedno województwo). Dam znać, a Wy już szykujcie teksty i fotki ;) A gdybym zapomniała, proszę mnie szturchnąć :)[/QUOTE] ... a tak czekamy w nieskończoność :-( Super Nutusiu, z ogłoszeń skorzystamy z wdzięcznością :) :loveu: [quote name='Tianku']dziewczyny podeślijcie mi konto dla Dropsia (po raz enty :oops:) bo nie mam na skrzynce a kompa mam w naprawie :angryy: a tam mam wszystkie dane :-([/QUOTE] Pinczerka podeślę jak tutaj zajrzy :)
  11. [quote name='Nutusia']Duży błąd z tym nieogłaszaniem :( A Państwu trzeba uświadomić, że psy nie żyją powietrzem. Jeśli są zdecydowani na adopcję, a ona się przeciąga z ich winy, to niech się przynajmniej dołożą do kosztów utrzymania! Miałam na tymczasie sunie, które czekały na odbiór (adopcje zagraniczne wiążące się z przyjazdem do Polski), ale od chwili decyzji o adopcji - nawet bez pisemnej umowy - dostawałam pieniądze na ich utrzymanie...[/QUOTE] No tak Nutusiu z tymi finansami to racja było by super jakby się dołożyli, ale myślisz, że ktoś kto non stop ładuje pieniądze w wykończenie domu będzie miał na dokładanie się do hotelu psiaka, ja szczerze wątpie :-(
  12. [quote name='gluchypies']Na maj brakuje 300 zł na hotelik... Masakra... A sprawa z adopcją się ciągnie chyba ze 3 miesiące już jak nic...[/QUOTE] Z finansami teraz leżymy totalnie :placz: Żałuje tylko, że nie powiedzieli pi razy oko od razu że potrwa to 4-6 miesięcy, można by było zbierać pieniążki bazarkami a tak skąd mogliśmy wiedzieć że tak wyjdzie, byłyśmy pewne, że na wiosnę będzie już w nowym domu... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... trzeba wziąć się do roboty.
  13. Teraz to nawet nie mamy kasy na opłacenie hotelu a co dopiero jakieś ogłoszenia... Gdybyśmy wiedziały, że to przeciągnie się tak w czasie na bieżąco były by robione bazarki na niego... a tak Nas zwodzą z miesiąca na miesiąc a teraz stoimy pod ścianą...
  14. Drops niestety nie jest ogłaszany :-( Jak dla mnie to Ci Państwo zachowują się niepoważnie.
  15. Binguś mieszka w Opolu a jego opiekunowie bywają we Wrocławiu od czasu do czasu.
  16. Może Bingoś: [url]http://olx.pl/oferta/bingos-o-niezwyklym-charakterze-szuka-domu-CID103-ID1WRcj.html[/url] :) [IMG]http://img13.olx.pl/images_tablicapl/59532657_6_644x461_bingos-o-niezwyklym-charakterze-szuka-domu-_rev008.jpg[/IMG]
  17. Doszły stałe wpłaty od: Asiuniab - 10 zł Gosiaczek1984 - 10 zł Nette - 15 zł Bogusik - 20 zł Asiaczek - 20 zł Dziękujemy :loveu: Wysłałam też pieniążki Dexterce za hotelowanie Binga w kwietniu - 350 zł
  18. [IMG]http://i57.tinypic.com/2gsiu11.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/29bd05c.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i60.tinypic.com/33eihhg.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2q1zy1t.jpg[/IMG] Jeszcze kilka widoczków :) [IMG]http://i58.tinypic.com/qrch90.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/21cau6w.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2qa8ftx.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i59.tinypic.com/2laqx44.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2hmlu1g.jpg[/IMG] Dyskusja :D [IMG]http://i61.tinypic.com/6sdpo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/30xefqu.jpg[/IMG] Mycha :loveu: [IMG]http://i61.tinypic.com/140z1wj.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i59.tinypic.com/2j1o0ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/2vdma9h.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2r6itte.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2r6itte.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2rnbuvr.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Bgra']to faktycznie problem,a szkoda bo pewnie to łzawienie sprawia jej dyskomfort u dzieci się masuje,uciska się palcem powyżej kąta przyśrodkowego oka i przesuwa palce wzdłuż boku nosa ale jak u piesków:shake: jaką fajną ma zabawkę Lilka:)moja ulubiła sobie taką szmatkę z główką,dla niemowlaka,kupiłam na bazarku,strzał w 10! jak patrzę na Bastera to coraz bardziej podobają mi się duże psy:loveu:[/QUOTE] To jej ukochana zabawka, najlepsza jaką do tej pory dorwałyśmy :) Oj Ciocia, Baster wcale nie jest duży, raczej zaliczam go do średniaków ;) A tu kilka zdjęć z Naszej Majówwki w Pieninach nad Jeziorem Czorsztyńskim :) [IMG]http://i61.tinypic.com/j0yb6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/b489c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/ace7q1.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/5xsakj.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2a98sr9.jpg[/IMG]
  23. Super zdjęcia! :) Idealnie nadają się do nowych ogłoszeń :) Binguś wypiękniał :loveu:
×
×
  • Create New...