Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Hihihi Małe czarne i duże czarne :diabloti: Wiesz co tak szczerze powiem że nie wiem ale to chyba zależy i nie są takie same ceny
  2. O wow to jednak prawda, że Agnieszki to straszne psiary :evil_lol: Ołkej, chociaż mam nadzieję, że szybciej znajdzie się domek dla niego...
  3. A tutaj Xedik z koleżanką, Lila niestety nie ma z nią zdjęcia bo się panicznie bała... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/967/997ab759629df561med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/957/084c52235ca967femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/950/82fc032f3b8e3770med.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ona została wygolona 3 dni temu, te zdjęcia z ogrodu są z dziś - teraz tak wygląda :cool3: Wiem że oni się nie znają :evil_lol: I Lila to cudo :loveu: Szadi ma ogłoszenia z pakieciku ale narazie niestety głucha cisza.... Tak, mam na imię Agnieszka, A Ty? Bo Ciągle pisze Phase i Phase hihi
  5. Phase, bardzo się cieszę, na to liczyłam :cool3: I cudnie że Lila Ci się podoba w wersji łysej bo kiedy ją wygoliłam wszyscy mieli powód do śmiechu...:angryy: I proszę zaglądaj od czasu do czasu do Naszego Szadiego, bo tam cisza jak nie wiem :shake:
  6. Jeszcze trochę czarnej mordki :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/957/ce5c6865d31f3456med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/780/c62dc0152ec998d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/957/ae881607e6510b73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/959/543453df9823e6d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/950/37c14ff5f60921f5med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Teraz Białe, Moja Najukochańsza Kruszynka Lila :loveu::loveu: Bardzo bym chciała pokazać Wam jej oczy ale ona woli nosić grzywkę na oczach :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/958/2ddca4baeaeeeb99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/968/30bbf2c46540304bmed.jpg[/IMG][/URL] A tutaj przed kąpielą... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/968/ab6a0d811b69dcedmed.jpg[/IMG][/URL] Teraz brat i siostra :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/967/342afe9884132842med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/929/06a0a78a13ebc902med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Czarna Perła po kąpieli... :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/968/ba19dc3057f54686med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/949/d6c1f8a6f19ae88cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/956/a234e670012c698amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/967/ef98806e9648fd44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/957/466f5294241f8770med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [CENTER][SIZE=5][B][I][COLOR=green] Postanowiłam zrobić mały kącik tymczasowiczów którzy byli/są w Naszym domu:[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Fart: (już w nowym domu:multi:)[/SIZE][/B] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213423-Łobuziak-FART-rozkręca-się-w-DS.Trzymajcie-kciuki-za-pierwsze-dni-i-za-całe-życie"]http://www.dogomania.pl/threads/213423-Łobuziak-FART-rozkręca-się-w-DS.Trzymajcie-kciuki-za-pierwsze-dni-i-za-całe-życie[/URL]!! [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2905/p9070045.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-09-07 [B][SIZE=3]Rudolf (zagościł na chwilę ) (już w nowym domu:multi:)[/SIZE][/B] Bez wątku. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/787/p9040086.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-09-06 [B][SIZE=3]Roki: (za Tęczowym mostem [*]:-()[/SIZE][/B] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-odszedł-nagle-(-Będziemy-pamiętać"]http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-odszedł-nagle-(-Będziemy-pamiętać[/URL].. [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7213/p9180020.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-09-18 [B][SIZE=3]Nikon: (w nowym domu:multi:))[/SIZE][/B] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214792-Połamany-szczeniak-Nikon-już-w-nowym-domu-"]http://www.dogomania.pl/threads/214792-Połamany-szczeniak-Nikon-już-w-nowym-domu-[/URL] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7984/dsc09211a.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-10-08 [B][SIZE=3]Śnieżka: (w nowy domu :multi:))[/SIZE][/B] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216631-7-miesięczna-Królewna-Śnieżka-po-wypadku-już-w-swoim-domku-"]http://www.dogomania.pl/threads/216631-7-miesięczna-Królewna-Śnieżka-po-wypadku-już-w-swoim-domku-[/URL] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6079/pb200020.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-11-22[B][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/B][/CENTER]
  10. [B][SIZE="3"]Alf: (nadal u Nas)[/SIZE][/B] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218063-Przerażone-maleństwo-zobacz-Go...Żywa-definicja-strachu...Zbieramy-na-bezpieczeństwo[/url]! [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2883/pc040013.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/lili8522]lili8522[/URL] at 2011-12-04 [SIZE="3"][B]Maciek: (w nowym domu :multi:)[/B][/SIZE] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219465-quot-Niczyja-quot-i-jej-3-szczeniule.-Tymczas-dla-maluchów-na-cito-potrzebny[/url] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5745/pc170016.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/Lili8522]Lili8522[/URL] at 2011-12-18
  11. [CENTER][B][I][SIZE=3]Moja ukochana rodzina to Lila i Baster należy do niej również ukochany Synuś Xedos którego już nie ma z Nami tutaj lecz czeka na Nas za tęczowym mostem i tam biega szczęśliwie a my tu na ziemi mamy go w sercu i w pamięci... + oczywiście garstka tymczasowiczów[/SIZE][/I][/B][/CENTER] Króciutko o nich: [I] [I]Xedos ma 5 lat - 60 kg żywej wagi :cool3: Uwielbia spacery, taplanie się w wodzie, biegać za piłką. A nade wszystko uwielbia JEŚĆ!! Jest przyjazny dla wszystkich psów i kotów. Na zdjęciach może nie wygląda ale jest wielki, sięga mi do pół uda :D[/I] [B][COLOR=red]Nasz Ukochany Synuś odszedł 15.10.2011r za TM... Podły i niesprawiedliwy los zabrał Nam ukochanego psa, wielkiego przyjaciela... Cudownego członka rodziny... Kto go nie poznał niech żałuje... Dziś jest 10.11.2011r za niedługo minie miesiąc kiedy nie ma Cię z Nami... Chodź ból po Twoim odejściu jest nadal OGROMNY... Brakuje Twojej wielkiej czarnej mordy iiii........ Nie będę tutaj pisać czego brakuje... Bo brakuje poprostu CIEBIE... Nadal tęsknimy i nie przestaniemy... Kochamy ciągle... Xedosku [*] Wybacz wszystko co złe... Powtarzam i powtarzać będę ciągle, nie będzie drugiego takiego ja Ty! Byłeś i wyjątkowy a teraz przekonują się o tym wszyscy z którymi teraz jesteś... Czekaj na Nas i opiekuj się wszystkimi psami które przekraczają progi tęczowego mostu... Czuwaj nad Nami i Nad wszystkimi czworonogami pomagaj Nam pomagać tam z góry bo czasem brakuje sił...[/COLOR][/B] [SIZE=3][COLOR=red][B][I]"Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są, dobrze im jest. Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to, by żyć. Lecz tym razem będą żyć wiecznie."[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5934/dsc09273a.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-10-29 [B]On wróci Zapłacz kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie choć może i z Bożej woli. Zapłacz bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i – przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło ale nie w górę; patrz nisko i – może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku, to ja powtórzę: on w r ó c i... Choć może w innym futerku. Franciszek Klimek [/B] [B]„TĘCZOWY MOST” Właśnie ta strona Nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy umiera zwierzę, które było w szczególny sposób bliskie komuś tu na ziemi, wówczas odchodzi na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą biegać i bawić się razem. Jest tam mnóstwo, jedzenia, wody i słońca – nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i starsze zostaje przywrócone zdrowie i wigor. Ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, tak jak wspominamy je w naszych snach z dni, które minęły. Zwierzęta są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym dla nich, kogo musieli pozostawić. Wszystkie razem biegają i bawią się wspólnie, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy patrzą uważnie a jego ciało zaczyna drżeć. Nagle oddziela się od innych, zaczyna biec przez zieloną trawę a jego nogi niosą go szybciej i szybciej. Poznał Cię!! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia – już nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochaną głowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie zniknęły z Twojego serca. Wtedy przechodzicie przez Tęczowy Most – razem.[/B] [B] Paul C. Dahm "The Rainbow Bridge"[/B] Lila - w kwietniu minął rok od jej urodzenia, nie widziałam jej rodziców dlatego mam pełne prawo sądzić że jest z pseudohodowli. Lila to pieszczoch numer 1, uwielbia głaskanie, przytulanie, drapanie. Zabawa i spacery to jej żywioł, zawsze strasznie dużo gada i jest rozdarta :evil_lol:[/I] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6852/pb050035.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-11-05 [I]Członkiem Naszej rodziny został BASTER -> Bastuś Na razie jest niesfornym szczeniakiem, potwornym przytulasem i łobuzem :) Został wyrzucony razem z bratem gdzieś w kartonie... I był ogłaszany do adopcji... Traf chciał że trafił na Nas, albo to my trafiliśmy na niego? W każdym razie jest pełnoprawnym członkiem Naszej rodziny :)[/I] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3388/pb050086.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/lili8522"]lili8522[/URL] at 2011-11-05 [COLOR=purple][I][B]” Dziękuję, że jesteś blisko. Za serce, co niesiesz w pysku! Za ciężką mordę i łapy obie! I za kolory świata – co nosisz w sobie! Dziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym, Za Twe spojrzenia dziękuję i najwierniejsze oczy! Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz! Za uśmiech dziękuję i miłość! I za nadzieję w przyszłość! Dziękuję, że we mnie nie wątpisz, choć powodów wiele, bo jestem tylko Twoim człowiekiem… Mój Pieseczku „[/B][/I] [/COLOR] [B][I]"Pokochaj, by dać mu uścisk czułej ręki, Dla Ciebie to mało dla niego wielki cud, Obdaruj radością i pokonaj z nim męki, Dając lekkość serca, wyrzucając trud”[/I][/B][CENTER][/CENTER]
  12. Nikt tu nie zagląda? Dziękuję za ogłoszenia :loveu: i Phase za tekst oczywiście :loveu::loveu: Jakbyście miały jakieś fanty na bazarek to było by super!:lol:
  13. [quote name='togaa']Nie wykazał. Pan nie ma najmniejszego zamiaru zapłacic kosztów weterynaryjnych.[/QUOTE] Boże co za ludzie... Zero odpowiedzialności....:shake::shake:
  14. [quote name='magdyska25']Dzisiaj już nie będzie mnie w domu ale w nd podjadę do mamy to poszperam w rzeczach a potem u siebie w domu. Może coś jeszcze się gdzieś tam schowało do sprzedania. Edit: Jeśli chodzi o prowadzenie bazarku to myślę, że ja dam radę tylko potrzebowałabym zdjęć + opisu i ew. ceny danego przedmiotu.[/QUOTE] Szukaj szukaj Madzia :cool3: I napewno dasz radę prowadzić bazarek, kocyki u Ciebie rozchodzą się jak świeże bułeczki.
  15. A może ktoś z Was dały radę zrobić bazarek dla Szadiego?
  16. Odwiedzam moje śliczne panny :loveu::loveu: Rany jakby trafiły do jednego domu było by super!!!!!!!!!! Tak więc Cioteczki Pani Tereska powedziała, że lepiej zaraz po sterylce zacząć je ogłaszać. W poniedziałek będzie wiadomo kiedy pierwsza sunia będzie ciachana
  17. Tak więc co do kastracji: 160zł - zabieg 2 x 15 zł - dwie wizyty po kastracji 20zł - kołnież (zwrotne) jeżeli go nie zniszczy (a obawiam się że zniszczy)
  18. Odrobaczanie to już jedna Cioteczka się już zdeklarowała że się tym zajmie. Co do szczepień to u Nas jest Wścieklizna - 30zł a te inne psie choroby ok 50zł Co do kastracji to się dowiem. A co do tego domu to nie ma żadnego terminu 'eksmisji'
  19. Ja sobie tak marze że jak tutaj na dogomani nikogo nie zauroczy do takiego stopnia że go weźmie :cool3:(czasem wierze w cuda). To żeby znalazł domek w moim mieście albo chociaż w pobliżu, wtedy już bym miała wszystko na oku :evil_lol::diabloti:
  20. [quote name='phase']Ja bym tego nie pisała, w każdym momencie można wspomnieć o tym w telefonie. Dopisane. ;)[/QUOTE] No wstawiłam na pierwszą :)
  21. [quote name='phase']Jeszcze sprawdź na wszelki , ale dopisałam. :D[/QUOTE] A pisze gdzieś że nie ma w nim ani źdźbła agresji? Czy ja jestem ślepa już? Jak tak to nakrzycz na mnie hihi I o tej kastracji coś by się przydało wspomnieć, tylko nie wiem jak to ująć bo nie wiadomo czy będą na to fundusze, głównie aby odstraszyć 'debili'
  22. [quote name='phase']Dziękuję. :) Lili dodaj może tekst z 2 strony do ogłoszeń na pierwszą?[/QUOTE] A wszystkie informacje są już tam uzupełnione? Jak tak to wstawiam :cool3:
  23. [quote name='phase']Już dodaję, tylko śniadanie zjem. :evil_lol:[/QUOTE] Smacznego :cool3: Ja ponawiam pytanie czy ktoś mu zrobił wydarzenie na FB?
×
×
  • Create New...