Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dziękuję, to ja muszę jeszcze dużo 'poćwiczyć' ;) ... było by idealnie! ale ...to chyba jeszcze długa droga przed nami?! Dziękuję , widzę że oprócz tego że muszę się jeszcze wiele nauczyć, to muszę bardziej uważnie czytać wszelkie rady :)
  2. Roxi jest bardzo szczęśliwa u Moli! to widać! słychać! i czuć!... że się powtórzę ;)
  3. No to zaciskamy ... może się uda znaleźć jakiś transport... połączony? będziemy się rozglądać :) ...u mnie się już zapala "uwaga"!!!!!
  4. Przytulam do serducha, smutno ...
  5. To może ... Zdrowego, Spokojnego dnia! ciekawe jak by na szali życia położyć -dobre i złe? czego mamy więcej???? Tyś(ka) ja bym doradzała jednak wizytę u ortopedy :) Nesiu, wkurzające jest takie "czyszczenie kieszeni " przed samymi Świętami! :(
  6. Ja też w tym samym klubie, ale teraz Elu to mnie przestraszyłaś! ja myślałam że brak czasu ,to przede wszystkim mój wydłużony do 10godź, dzień pracy!.. że na emeryturze, będę spokojnie mogła robić w ''swoim tempie'' a tu???
  7. Dobrego, Zdrowego tygodnia ,życzę! tak chyba powinnyśmy zaczynać tydzień ze służbą zdrowia jest chyba gorzej! lepiej dbać o zdrowie, bo to jest jakiś dramat! jeśli nie ma się znajomości w kręgach medycznych :( Strasznie się porobiło! :( na SORze przy Fieldorfa po 15godź ludzie czekają na pomoc ..
  8. Dziękujemy ,Ewuniu i również tego samego dla Ciebie, kochana
  9. Nie jest za daleko to ok półtorej godź, teraz jeszcze otworzyli trasę chyba S2, podobno jeszcze szybciej można, ta druga pani zabrzmiała mi fajnie dla Laluni, ale i ta pierwsza, zdecydowana?! tylko nie wiadomo, jak pieski się zgodzą?.. a z Warszawy do NS to chyba jest daleko?? ile to km? wie ktoś? .... jak była cisza, to cisza! a teraz telefony się rozdzwoniły, super
  10. Nieustająco zaciskam Lalunia musi mieć Najwspanialszy domek dla siebie! chwyta ta szara myszka mnie za serducho! gdybym miała domek miała bym kilka psów / TZ twierdzi ,że jak W.Villas / na pewno Lalunia ,byłaby moja! ma takie przejmujące.. smutne ale bardzo mądre oczy....
  11. To są dobre wiadomości, bardzo dobre! będę rozsyłać zaproszenia do suni, jak się uda to po Świetach lub już w styczniu, musimy nazbierać te pieniążki :) .... zobaczymy czy właścicielka zachowa się godnie i odda pieniądze?
  12. .... już mi się wydawało ,że nauczyłam Tasię , komendy "siad" ale zauważyłam ,że ona nie zawsze słucha! raz reaguje na komendę i siada a innym razem ,dziarsko macha ogonem i ... nie siada? jak utrwalić w pamięci komendę? U mnie z tą podwyżką to raczej ?? ...prowadzę własną działalność
  13. Parę razy siemzdarzyło, dotykam ,raczej popycham dłonią i mówię zejdź?! posuń się?! jakoś tak, dokładnie nie pamiętam ,ponieważ to się naprawdę rzadko zdarza , bardzo rzadko :) .... czyli jeden po drugim ,przejął zachowania? Ja lubię jak mnie Tasia liże, nawet się dopominam ... może była krzywdzona przez taką właśnie młodzież? kogoś w takim wieku? Tasia ,pierwszy kontakt miała z małą dziewczynką ,wnusia mojej koleżanki ok 5lat ,goniły się i uciekały jedna za drugą, przez dłuższy czas, później zadyszane, poległy na dywanie i miałyśmy kilka godzin na pogaduchy, do dzisiaj jak widzi taką małą dziewczynkę podbiega radośnie, ... psy pamiętają!
  14. To jesteś lepsza ode mnie! ;) we Wrocławiu ,również spadło trochę mokrego śniegu! i również jest czarno i brudno!... :( ... i również na operację zaćmy, czekamy ponad dwa lata! :( ... wszystko wskazuje na to ,że ... jest coraz gorzej z opieką medyczną :( ... Eluniu moja znajoma operowała w Czechach ,czy słyszałaś o takich możliwościach? mogę popytać? Szkoda ,że Nesia nie mieszka bliżej ,mam kilku fajnych ,rzetelnych fachowców od spraw remontowych :)
  15. Całe dogo... to jedna wielka Nadzieja!! słodki jest Franiu, taki misiu :) Jeśli chodzi o bloki z windą , sama mieszkam w takim! i nie pamiętam , kiedy była ostatnio jakaś awaria? częste konserwacje ,skutecznie temu zapobiegają! przynajmniej u nas tak jest, jeśli pani przeprowadza się do mamy, to raczej mama wie jak u nich wygląda ,częstotliwść awarii? ale dobrze jest zwrócić uwagę ,że taki problem może wystąpić :)
  16. Jak tam fajnie u Molly! jakby inny Świat! nawet śnieg jest biały i jest ciepło i spokojnie ;) Super jest to ubranko!
  17. Zajrzałam z wielką radością nacieszyłam oczy, uśmiechniętym pycholkiem Neluni i jej rodzinki :) są może jeszcze jakieś wieści ?
  18. Nie mamy fotela, jest duży narożnik i jakby każdy ma "swoje miejsce" , respektowane przez wszystkich domowników ,każdy zajmuje swoje ;)
  19. ... nie wiem? ale chętnie się ,dowiem ...tak jak u mnie!...z tym wyjątkiem, że ... nie ma komendy 'zejścia' nie nauczyłam.... generalnie ... w znacznym stopniu, jak tak podczytuję wątek Nany to uważam ,że ....jeszcze mam wiele do zrobienia z moją sunią ...i że jeszcze tak mało wiem o psychice psa??
  20. Kochana ''kluska'' szczęśliwa i zaopiekowana! dla mnie to wielka radość ,taką właśnie ją widzieć ... gdybym tylko miała warunki... nie zastanawiałabym się ani chwili! ta sunia zasługuje na najlepszy domek w świecie! wiem to na pewno że będzie potrafiła za to podziękować ,całą sobą! taka jest nasza Bromba
  21. źle zrozumiałam! ja pomyślałam... że najpierw w hierarchii np pomagam? preferuję? koty, psy i pierzaste a dopiero później... ludzie... Dobrego piąteczku ,kochane dziewczyny
  22. Może będzie trzeba dla Beluni, porozsyłać trochę zaproszeń? mogłabym po Nowym Roku? :) nadrobię zaległości...
×
×
  • Create New...