-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Przytulam do serducha, smutno ... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
To może ... Zdrowego, Spokojnego dnia! ciekawe jak by na szali życia położyć -dobre i złe? czego mamy więcej???? Tyś(ka) ja bym doradzała jednak wizytę u ortopedy :) Nesiu, wkurzające jest takie "czyszczenie kieszeni " przed samymi Świętami! :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrego, Zdrowego tygodnia ,życzę! tak chyba powinnyśmy zaczynać tydzień ze służbą zdrowia jest chyba gorzej! lepiej dbać o zdrowie, bo to jest jakiś dramat! jeśli nie ma się znajomości w kręgach medycznych :( Strasznie się porobiło! :( na SORze przy Fieldorfa po 15godź ludzie czekają na pomoc .. -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ,Ewuniu i również tego samego dla Ciebie, kochana -
Nie jest za daleko to ok półtorej godź, teraz jeszcze otworzyli trasę chyba S2, podobno jeszcze szybciej można, ta druga pani zabrzmiała mi fajnie dla Laluni, ale i ta pierwsza, zdecydowana?! tylko nie wiadomo, jak pieski się zgodzą?.. a z Warszawy do NS to chyba jest daleko?? ile to km? wie ktoś? .... jak była cisza, to cisza! a teraz telefony się rozdzwoniły, super
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
To są dobre wiadomości, bardzo dobre! będę rozsyłać zaproszenia do suni, jak się uda to po Świetach lub już w styczniu, musimy nazbierać te pieniążki :) .... zobaczymy czy właścicielka zachowa się godnie i odda pieniądze? -
Parę razy siemzdarzyło, dotykam ,raczej popycham dłonią i mówię zejdź?! posuń się?! jakoś tak, dokładnie nie pamiętam ,ponieważ to się naprawdę rzadko zdarza , bardzo rzadko :) .... czyli jeden po drugim ,przejął zachowania? Ja lubię jak mnie Tasia liże, nawet się dopominam ... może była krzywdzona przez taką właśnie młodzież? kogoś w takim wieku? Tasia ,pierwszy kontakt miała z małą dziewczynką ,wnusia mojej koleżanki ok 5lat ,goniły się i uciekały jedna za drugą, przez dłuższy czas, później zadyszane, poległy na dywanie i miałyśmy kilka godzin na pogaduchy, do dzisiaj jak widzi taką małą dziewczynkę podbiega radośnie, ... psy pamiętają!
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie jest wcale tak źle! ... raczej bym podkreśliła że.... jest tak jak być powinno! ... też jestem ciekawa, co Zuzia nawywijała? nasikała do łóżka? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
To jesteś lepsza ode mnie! ;) we Wrocławiu ,również spadło trochę mokrego śniegu! i również jest czarno i brudno!... :( ... i również na operację zaćmy, czekamy ponad dwa lata! :( ... wszystko wskazuje na to ,że ... jest coraz gorzej z opieką medyczną :( ... Eluniu moja znajoma operowała w Czechach ,czy słyszałaś o takich możliwościach? mogę popytać? Szkoda ,że Nesia nie mieszka bliżej ,mam kilku fajnych ,rzetelnych fachowców od spraw remontowych :) -
Całe dogo... to jedna wielka Nadzieja!! słodki jest Franiu, taki misiu :) Jeśli chodzi o bloki z windą , sama mieszkam w takim! i nie pamiętam , kiedy była ostatnio jakaś awaria? częste konserwacje ,skutecznie temu zapobiegają! przynajmniej u nas tak jest, jeśli pani przeprowadza się do mamy, to raczej mama wie jak u nich wygląda ,częstotliwść awarii? ale dobrze jest zwrócić uwagę ,że taki problem może wystąpić :)
-
Kochana ''kluska'' szczęśliwa i zaopiekowana! dla mnie to wielka radość ,taką właśnie ją widzieć ... gdybym tylko miała warunki... nie zastanawiałabym się ani chwili! ta sunia zasługuje na najlepszy domek w świecie! wiem to na pewno że będzie potrafiła za to podziękować ,całą sobą! taka jest nasza Bromba
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
źle zrozumiałam! ja pomyślałam... że najpierw w hierarchii np pomagam? preferuję? koty, psy i pierzaste a dopiero później... ludzie... Dobrego piąteczku ,kochane dziewczyny