Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Fotki -mistrzostwo swiata![IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UizFky0nt24/TgD-XUpIOgI/AAAAAAAAFr8/UmPpMIVLafM/fotograf-katowice-52.jpg[/IMG]Jak one cudnie razem wygladaja!:loveu::loveu::loveu:ROZKOSZNIAKI:lol:
  2. A Ty Ciocia czemu tylko jednego banerka masz?Moze sie moim poczestujesz?Barylki czekaja na domki!
  3. [quote name='asia300']własnie sie zastanawiam gdzie dać ogłoszenie , siostra bardzo chętnie przyjmie pieska jako dom tymczasowy warunek jest tylko jeden musi to być naprawde mały piesek właśnie taki jak Piotruś , no i musi tolerować dzieci poniewaz siostra ma 7 letniego synka :)[/QUOTE]Mam nadzieje ze Piotrus trafil do cudownego domku,bo on sam to chodzace cudko..Asia300 a moze Kulek,on tak cierpi w schronisku-jego Pan umarl [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208741-Gdy-umiera-ukochany-pan-psie-serce-nie-ma-ju%C5%BC-dla-kogo-bi%C4%87.Kulek-t%C4%99skni-w-schronisku."]Gdy umiera ukochany pan,psie serce nie ma już dla kogo bić.Kulek tęskni w schronisku.[/URL][/B]
  4. No wlasnie..oby tylko wszystko poszlo dobrze.
  5. Dziekuje, a czy dziadzio slepaczek/czarny z bialymi skarpetkami/- tez juz moze w domku,a moze ma swoj watek?
  6. Kama to madra dziewczynka.Przyszly domek bedzie mial z niej duzo radosci.Mizianki dla dziewczyn!
  7. To wspaniala wiadomosc!A mozna prosic link do watku-strasznie sie ciesze ze kruszynka ma dom.
  8. Trzymam kciuki za kruszynke:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:Oby sie udalo..
  9. [quote name='mania1979']może coś i tu pomożecie..? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209696-LORD-Wyniszczony-staruszek-z-lasu-prosi-o-pomoc.?p=17101066#post17101066[/URL][/QUOTE]Jaka to bida.Te oczy:-(
  10. Paulino02 jestes ANIOLEM.W tym miesiacu juz nie dam rady,ale w lipcu wplace grosika dla Lorda.Prosze o numer konta.
  11. [INDENT] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9847/pies1p.jpg[/IMG]UMARLAM :placz::placz::placz: [/INDENT]
  12. Co slychac u Kamusi-przezwyciezyla troche strach?
  13. [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1158/dscn5825.jpg[/IMG]SUPER FOTKA!
  14. Ja tez!!!W gore maluchy.
  15. Jestem na zaproszenie,musze poczytac.
  16. Ja tez zapisuje,musze poczytac..
  17. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7329/dsc01541j.jpg[/IMG]Czy Piotrus ma swoj watek?
  18. [quote name='unixena']Ekstra dla ciotki pikoli ...unixena cos bazgroli .....:eviltong::eviltong::eviltong: Milo patrzec na Foxika Ktory sobie w lasku bryka Aportuje ,podskakuje... sliczny pyszczek sie raduje Biega sobie tak beztrosko Nasz kawaler piekny Foxio Z roli strzelca -partyzanta Przeobraza sie ..w amanta I wypieknial nam chlopaczek Odrosl nowy mu kubraczek Czyz na fotkach drogie ciotki .. Foxik nie jest jak miod slodki?[/QUOTE]Nie no wymiekam,Ciotka skad Ty bierzesz te rymy?:crazyeye:Extra wiersz,extra pies!:lol:Foxio Amant:cool3:
  19. A jak Toto reaguje na koty?Mozna go tu zaproponowachttp://www.dogomania.pl/threads/2071...o-psa-Warszawa
  20. Odwiedzam kruszynke w niedziele..
×
×
  • Create New...