[quote name='asia300']własnie sie zastanawiam gdzie dać ogłoszenie , siostra bardzo chętnie przyjmie pieska jako dom tymczasowy warunek jest tylko jeden musi to być naprawde mały piesek właśnie taki jak Piotruś , no i musi tolerować dzieci poniewaz siostra ma 7 letniego synka :)[/QUOTE]Mam nadzieje ze Piotrus trafil do cudownego domku,bo on sam to chodzace cudko..Asia300 a moze Kulek,on tak cierpi w schronisku-jego Pan umarl
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208741-Gdy-umiera-ukochany-pan-psie-serce-nie-ma-ju%C5%BC-dla-kogo-bi%C4%87.Kulek-t%C4%99skni-w-schronisku."]Gdy umiera ukochany pan,psie serce nie ma już dla kogo bić.Kulek tęskni w schronisku.[/URL][/B]