Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Reno2001']Dostałam namiary na florentynkę, kiwi, jagienka42. Ja przepraszam, ale nie mam za grosz czasu by obdzwaniac ludzi. Podobno tez amiga jest z Krakowa i ma doświadczenie w wizytach. Do nikogo nie pisałam, bo najzwyczajniej w świecie nie miałam kiedy. Ja nie jestem w stanie koordynowac tematu. Z tego też powodu nie podejmowałam się prowadzenia wątku Kamy.[/QUOTE] A można to przekierować na Olenę - bo to ona wlaściwie prowadzi wątek? Tylko nie wiadomo kiedy sie pojawi na dogo. [B]Ale skoro MTD się zgodzila i Dogo7 tez - to naprawde moglyby to zrobić wspolnie. Tylko, zeby sie dogadaly - kiedy? Bo im szybciej tym lepiej. Kama czeka i domek czeka.[/B]
  2. [quote name='Agula99']No to fajnie, a czy ja zaglądam na wątek Kamy??? :)[/QUOTE] A dalabyś jeszcze radę? Chyba nie bardzo? To ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-***UWAGA!***-Kama-ma-DOM-na-wyciągnięcie-łapki!-PILNIE-transport-woj.-maz-Kraków[/url]! Tak w skrocie: kama pojechala do Łodzi do dt ale jej Pani (Zuzka zmarla) i Kama miala wrocić do schroniska. Ale dogomaniacy się zorganizowali , wynegocjowali sprawe z kierownikiem i trafila do innego dt (w woj.mazowieckim) też platnego i droższego niz poprzednie. No i teraz trzeba jej zrobić wizyte przedadopcyjna w Krakowie, bo zglosil sie domek.
  3. [quote name='Agula99']Wiem, wiem jak to jest, ja też obskakuje 60 wątków hahah!!! No ale do Kajuni musowo trzeba zaglądać i pokazywać tę małpkę ;)[/QUOTE] Ok. Będę musowo zaglądać ! Juz postanawilam sobie nie przyjmować zaproszeń na nowe wątki - poza waszymi oczywiście. Po prostu nie jestem w stanie. A jeszcze w wątek Kamy ostatnio się zangażowalam i jej bazarki ale ona orzechowska" to dlatego. I wygląda, że wszystko tam zmierza w dobrym kierunku. Jest jakiś domek w perspektywie.
  4. Agulu są zwierzaki, które maja po sto i wiecej ogłoszeń i nic. A czasem wystarczy jedno ogłoszonko i jest odzew...
  5. [quote name='Agula99']U Kajki też pustki, biedna, osamotniona, porzucona, nikt jej nie lubi, nikt nie zagląda.....co za koszmar :([/QUOTE] Lubię, zaglądam ale tyle tych wątkow boguchwalskich jest że nie nadążam z ich obskakiwaniem. Włączam kompa i obiecuje sobie, że na godzine a dziś już siedze ze cztery.
  6. W zimie nie bedzie musial siedzieć z łapkami w misce ;)
  7. [quote name='Agula99']No to czekamy, a Ty zaglądnij do dziewczynek: Kai i Blondi!!! Inne ciotki też, zaglądnijcie do naszych bidulek, bo już wszyscy je opuścili!![/QUOTE] U Blondi juz bylam, jeszcze do Kai zajrzę ;)
  8. Teraz nawet sensownych wątkow nie ma zeby wstawiać psiaki :shake:
  9. Ale na szczęście Atos lubi być w Przytulisku, lubi podworko. I ma dobre futerko na zimę. Ale i tak lepiej by było żeby znalazl domek.
  10. A przecież ona taka ladniutka. I charakter ma poczciwy, o ile pamietam.
  11. I żadnych telefonow nie ma w sprawie psów? Przeciez one troche ogloszeń mają ? W następnej kolejności zrobie Atosowi, no i nowej suni jak bedzie coś więcej o niej wiadomo.
  12. [quote name='Agula99']Do Łodzi!!! :)[/QUOTE] To może nasz podkarpacki klimat lepiej jej sluzył? Musi sie przystosować do łódzkiego.
  13. [quote name='Soko']spanielku, co u Ciebie?[/QUOTE] Na stronie schroniska nadal w dziale Psy do adopcji.... [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
  14. [quote name='Agula99']Dzięki :) :)[/QUOTE] Tylko nadążyć za Tobą nie mogę ;)
  15. [quote name='Agula99']Kolusiu trzymaj się tam dziewczynko :)[/QUOTE] Na zdjęciach wygląda fajniuśko. A daleko Colusia pojechala, bo juz nie pamiętam.
  16. [quote name='Agula99']Ciotki, no zaglądnijcie od czasu do czasu do Kai i Blondi!!! Tam już nikt nie zagląda!!! Nic nie napisze, czy im się nie należy odrobina zainteresowania chociaż???? Bidulki...:([/QUOTE] Dobrze, juz biegnę... Ależ jesteś dziś aktywna !
  17. [quote name='Agula99']Tak dzieci uwielbia, zresztą ona każdego uwielbia!!!! Tak była kiedyś dziewczynka i jak ja poszłam na spacer to ona ją cały czas trzymała na rękach, kolankach, głaskała, a Mimi w siódmym niebie!!! Mimi kocha każdego!!! :)[/QUOTE] To uzupelniam post z informacjami o Mimi.
  18. [quote name='majuska']wiek 1,5 - max 2 lata, nie jest wysterylizowana[/QUOTE] Jeszcze ten stosunek do dzieci. A u weterynarza żadnego kota nie spotkala ?
  19. Tylko dziwię się że taka malizna waży az 6 kilo. Ja mialam u siebie taką małą psinę (kundelkę- nie ratlerkę, ważyla cztery kilo ale faktycznie w ogole się jej nie czuło na rękach) .
  20. [quote name='Agula99']Super barb!! :)[/QUOTE] Brakuje wieku, czy jest wysterylizowana - chyba nie?, i stosunku do dzieci - ale pamietam, że ją zostawialaś z jakąś dziewczynką?
  21. [quote name='Agula99']wiem, wiem, ale ja na razie nie mam tych informacji!! czekam na nie!!!! nic ni mogę poradzić, już wysłałam zapytanie o te wszystkie rzeczy no i czekam!!! Spokojnie!! czasami nie da się przyspieszyć :)[/QUOTE] Rozumiem, dlatego ja też musze poczekać.
  22. Spróbowalam uzupelnić informacje o Mimi na watek mikropieskow. Poprawcie ewentualnie i wstawcie to co brakuje Ciotki. Imię: Mimi Plec: suczka Wiek: max. 1,5 - 2 lata Waga: 6 kg ale jest leciutka jak piórko, można utrzymać ją bez problemu na jednej ręce. Miejsce: Przytulisko w Boguchwale kolo Rzeszowa Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: lubi dzieci, ale ze względu na swą kruchość i maleńkie gabaryty polecana do domu ze starszymi dziećmi. Stosunek do psow : lubi psy, jest lubiana przez psy i tolerowana (lubiana) przez suczki. Wzbudza w nich uczucia opiekuńcze, Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Bardzo lubi towarzystwo czlowieka, lubi siedzieć na kolanach, przytulać się. Charakter: jest bardzo kochana, spokojniutka, cichutka jak myszka, kocha każdego, prawdziwy z niej aniolek. Kontakt:tel. 606262450 mail: [email][email protected][/email] Wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/215222-Pomocy!!!-Ratlerka-ze-zlamaną-łapą-przerzucona-przez-płot-przytuliska-!!!l[/url]
  23. Ale żeby ogłaszać trzeba mieć jakieś informacje. Napisz cokolwiek: wiek, czy sterlizowana, szczepiona. odrobaczana, charakter, czy pso,koto, dzieciolubna itp. Bo wielkości sunia raczej jest dużej?
  24. Nic nie pogryzione? Nie posiusiane? Brawo diablątko !!! :lol::lol::lol:
  25. [quote name='Agula99']No chyba mi nie powiesz, że każdy pies nie jest kochany??? Bo one wszystkie są kochane, cudowne, tylko mają nieodpowiedzialnych właścicieli!!! Więc nie zwalajmy na psy...no :)[/QUOTE] Ale Ty je kochasz wyjątkowo i w każdym coś wyjatkowego potrafisz dostrzec ;) To ty pierwsza napisalaś, że Chaba jest ladna a nawet piękna :Rose:
×
×
  • Create New...