barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pa%C5%84ci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11?p=18054293#post18054293[/url][/QUOTE] :multi::multi::multi:
-
Brutus - piękny owczarek nie do kojca. MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że są nowe wieści i foty od chłopaków. :lol: A z Dropsika rzeczwiście zrobił sie Drops.;) -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Jest na drugim miejscu w zwierzętach do adopcji. Na pierwszym kotki dodane przez Karolciasz28. ;) Na Jaroslawiaku czeka na weryfikację.[/QUOTE] Jarosławiak [url]http://www.jaroslawiak.pl/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu.,ann8473.html[/url] Przemyślak [url]http://przemyslak.pl/80597[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kajuniu - dzis będziesz mieć odwiedziny Aguli i Ciotki majowej. :lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A paski do budy Henia zostały juz zakupione? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki bardzo mocno. O której mniej wiecej powinni dotrzeć do celu? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Tak skoncentrujemy sie. Odświeżylam Pakusiowi ogłoszenie na Przemyślaku.[/QUOTE] Jest na drugim miejscu w zwierzętach do adopcji. Na pierwszym kotki dodane przez Karolciasz28. ;) Na Jaroslawiaku czeka na weryfikację. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tak skoncentrujemy sie. Odświeżylam Pakusiowi ogłoszenie na Przemyślaku. -
Nie było dzis wiadomości z domu Felusia?
-
Viki na do góry !
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']...albo koniecznie gdzieś na szelkach numer telefonu....były ucieczki w trakcie transportu..[/QUOTE] Środków ostrożnosci nigdy za dużo. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ciotki zróbcie wszystko, zeby Oczka dojechała bezpiecznie. Będzie jechać w szeleczkach ? I moze dać jej jakąś adresowke na wszelki wypadek. A moze jakieś lekkie środki na uspokojenie ? Dogo juz na pewno o wszystkim pomyslała no i przewożący tez chyba nie jest nowicjuszem w tym zakresie. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróz Oczulki. -
Pakuniu trzymam kciuki, żeby wreszcie zadzwonił ten własciwy telefon. :lol: A Twoja Pańcię po znajomości zaprosze żeby zajrzala tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] Wprawdzie nie ma nic dla ptaszkow i rybek ale za to można kupić fajne próbki juz od złotówki. :lol:
-
[quote name='Agula99']Dziewczyny, wykorzystujcie, zamieniajcie!! Jak by to pomogło, to czemu nie!!! Nie musicie przecież czekać na każdą akceptację z naszej strony!! Po prostu działajcie!!! Czyńcie swą powinność!!! :)[/QUOTE] Agula, chodzi o to że jesli zadzwoniłby do Ciebie ktoś jeszcze z ogłoszenia Felusia - będziesz polecać Kaję.:lol:
-
Trzymam kciuki,żeby w końcu zadzwonil "właściwy" czlowiek .
-
[quote name='Agula99']Vikuniu, pokazuj się i szukaj domku!!![/QUOTE] Chyba żadnych telefonow nie bylo bo by Sunia2000 coś napisala. Ale jest fajny bazarek dla Vikuni . Zajrzyj Agula. - juz od złotówki mozna zrobić zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście też się cieszę :lol::lol::lol: -
[quote name='barb']Zrobilam ogloszenie na Przemyślaku ale będziesz go musiała Suniu2000 potwierdzić, bo dalam Twój mail[/QUOTE] Suniu to ogloszenie można odnowić. Jesli masz w poczcie zachowaną informacje o dodaniu ogloszenia to trzeba kliknąć w link odnawianie i Viki wyląduje z powrotem na pierwszym miejscu !
-
[quote name='popiki']Jakie dobre wiadomości :) Zajrzałam zobaczyć czy coś się zmieniło, a tu maluszek już na swoim :)))[/QUOTE] Własnie wybieralam sie na Twój wątek ogłoszeniowy z podziekowaniami a Ty zjawilaś sie na Felusiowym wątku.:lol: Serdzcznie dziekujemy za pomoc w ogłaszaniu. :lol: To naprawdę ma sens. :lol:
-
Viki do góry i zapraszaj na bazarek ;)