barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='MALWA']Mnie przede wszystkim szkoda tych ludzi ze wsi, tych, którzy nie potrafią zmienić swojej mentalności i głęboko wierzą w to, że jeśli psiak ma budę i biega przy niej na metrowym łańcuchu, a do tego ma raz dziennie rzucane coś ze stołu ( czytaj resztki, zlewki itp. ), to jest ok, i takiemu psiakowi nic więcej nie potrzeba. .[/QUOTE] Malwa ale Ci ludzie przenoszą się do miasta a ich mentalność wraz nimi... Wiem coś o tym..
-
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
barb replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Co tam u Nerusia ? -
Na boguchwalskich wątkach Agula wkleila link do ważnej petycji. Zajrzyj Cioteczko. A może zechcesz zajrzeć też tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url] - bazarek na zwierzęta z bezplatnego domu tymczasowego Cioteczki Iwoniam - bardzo dużo fajnych rzeczy.:lol:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Jeśli i ja moge to zapraszam na bazarek - fajne rzeczy - może komuś coś się spodoba - a zoo skorzysta - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Bazarek róznościowy na zwierzaki z bezpłatnego domu tymczasowego Cioteczki Iwoniam - dużo rzeczy nadających sie na gwiazdkowe i nie tylko prezenty. :lol: -
[quote name='iwoniam']Witam, może coś się wam spodoba - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url] na biedulki..[/QUOTE] Bazarek na tymczasy Cioteczki Iwoniam.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Pieknotki:)[/QUOTE] Slicznoty :lol: -
[quote name='karolciasz28']Beciu! Jaka znowu starość?! :nono::cool3: A ja zrobiłam: [B]kupię psa, przygarnij zwierzaka, olx, cafeanimal, adopcja psa, morusek, gumtree, tablica, rzeszowiak, brzozowiak, przemyśla, rzeszow24, krosno24, sanok24, petsy, ojej, kokosy [/B]I jeszcze mu dorobię jakieś regionalne krakowskie, tylko muszę poszperać.[/QUOTE] Brawo Karolciasz. Napracowalaś sie dzisiaj. A dalabyś radę wkleić linki ? To tylko Sonia jest bez ogłoszeń.
-
[quote name='iwoniam'] tymczasem zapraszam na bazarek - może ktoś coś znajdzie dla siebie - http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII JUż Cię tu reklamowałam Cioteczko - post 171 :lol: Dodam tylko, że na bazarku: nowa biżuteria - całe komplety i kolczyki; w tym srebrne, sportowe bluzy,spodnie, kubki, puzzle, żelowe podloże do kwiatow i mnóstwo innych róznosci - świetnie nadających się na gwiazdkowe prezenty :lol:
-
Super wieści :multi::multi::multi:
-
[quote name='iwoniam']Jakie to straszne, że tyle kochanych piesków siedzi tam... samotnie.... :( Może ktoś zechciałby jakis drobiazg z bazarku na małe stadko - http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII Jest bazarek dla tymczasowiczów Iwoniam, która prowadzi bezpłatny dom tymczasowy. Na bazarku: nowa biżuteria - całe komplety oraz kolczyki, w tym srebrne, sportowe bluzy,spodnie, kubki, puzzle, żelowe podloże do kwiatow i mnostwo innych róznosci. :lol: świetnie nadających się na gwiazdkowe prezenty.
-
Korzystając z udzielonego kiedyś przez Sunię pozwolenia zaproszę na wątku Vikuni na bazarek dla tymczasowiczów Iwoniam [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url] Różności : biżuteria; kolczyki - w tym srebrne, sportowe bluzy,spodnie, kubki, puzzle, żelowe podloże do kwiatow i mnostwo innych róznosci. :lol:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ciągle czekamy na jakieś dooobre, baaardzo doooobre wieści!![/QUOTE] To żebyś się Cioteczko przy tym czekaniu nie nudziła, zaproszę Cię do odwiedzenia fajnego rożnościowego bazarku dla tymczasów Cioteczki Iwoniam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url] Zresztą zapraszała juz na ten bazarek majowa na wątku głównym Przytuliska. -
[quote name='iwoniam'] Może ktoś zechciałby jakiś drobiazg z bazarku - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Zapraszam na fajny bazarek róznościowy dla tymczasowiczów Iwoniam - pomagającej "orzeszkom". Biżuteria, sportowe ciuszki i mnóstwo drobiazgow...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agula99']Oj tak, jak gorączkuje, to mi się wtedy najlepiej postuje ;)[/QUOTE] I rymuje ;)
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja też, bo jeśli nie to będę musiala robić te ogłoszenia aż do skutku...:placz: -
[quote name='Agula99']A próbki czego??? świeżutkiego błotka??? :diabloti::diabloti::diabloti: Najlepsze na cerę jest błotko z Boguchwalskiego przytułku!! Beciu, a miałaś błotko za darmo, to zamówiłaś na bazarku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, no nic, liczy się gest, nieeee??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ciotka, jak na chorą całkiem nieźle sobie poczynasz :evil_lol: A może to z gorączki wysokiej ? :crazyeye: Ale jak to bloto takie rewelacyjne to będę musiala was odwiedzić.;) Nie zaszkodzi sprobować.:lol:
-
[quote name='majuska'] A TY Agula się bój, bo ja już niedługo też będę należeć do gminy Boguchwała i będę piękniejsza od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Najpiękniejsza to będzie Becia jak przyjdą do niej próbki z Vikuniowego bazarku.;) Moze nawet będzie tak interesująca dla Brutusa jak Agula. :evil_lol:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Na razie na Brzozowiaku - czeka na akceptację. I na tablicy.pl - też. Zrobilam na małopolskie.[/QUOTE] Juz aktywowane - z fotką według życzenia Aguli. ;) -
[quote name='Katarzyna Janik'] Czyli, jak rozumiem, namiary należy podawać na kierownictwo schroniska, ale ogłoszenia mogę (z)robić?[/QUOTE] Kopiuję ze strony [URL="http://www.schroniskorzechowce.pl"]www.schroniskorzechowce.pl[/URL] " [I]"Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów[/I]." (zakładka Podziękowania dn.10.10.11) - więc wyglada na to, ze tak. Problem w tym, że nie ma bieżących informacji o suczkach, ich stanie zdrowia, samopoczuciu - a to w końcu staruszki.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Figo, Becia pisala żeby na razie wstrzymać sie z oglaszaniem bo jest zainteresowany domek. Przeczytaj uwaznie wszystkie posty. -
[quote name='rozio']idę jeszcze ze swoim dziadkiem połazić - na razie :-)[/QUOTE] Ja też juz muszę kończyć :lol:.
-
[quote name='rozio']Kieszeni nie urywa, ale czy ślicznie to nie wiem ;)[/QUOTE] Może z Agulą tak ślicznie spaceruje ? ;)
-
Rozio, prawdziwy z Ciebie psi behawiorysta. :lol: Wszystkie psiaki będą super ułożone. :lol: A jak tam maleńka Lili ?
-
[quote name='sharka']Zdrowia cioteczko :kaffee_2:[/QUOTE] O tak, kuruj się szybciutko.