barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='rozio']To akurat nie moja zasługa, tylko szczęście, że mogłem dokończyć Waszą pracę. Mam nadzieję, że nie dałem ciała i dobrze oceniłem dom i z drugiej strony, że Koksik nie da im w kość w najbliższych dniach i tam już zostanie, bo mama P. Konrada zadała w pewnym momencie pytanie cyt. "czy on się uspokoi, czy on tak cały czas ?", na które poszedł wykład o konieczności wybiegania psa j.w. i że pies siedzi cały dzień w kojcu :-).[/QUOTE] To trzymamy kciuki, żeby nie było reklamacji ;)
-
[quote name='rozio']Mamie P. Konrada (od Koksika) tez Budrys się podobał ..... w każdym razie wychwaliłem Budryska, ze jest cudowny :-). Idę go teraz przespacerować i nakarmić.[/QUOTE] Rozio Ty jesteś niezmordowany. :crazyeye:
-
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch wrocławskich biedaków, w tym oczywiście dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/219633-Psio-pa%C5%84ciowy-dla-Viki-i-Atosa-do-21.12.-11-do-godz-20.00?p=18220646#post18220646[/url][/QUOTE] Zajrzę oczywiście.
-
[IMG]http://florist24.pl/foto/7423.jpg[/IMG] Baster i Lusi , wielkie dzieki za zasponsorowanie ogłoszeń Koksikowi z Boguchwały. Mały dziś pojechał do nowego domu. :lol:
-
Rozio, jesteś wybitny :loveu: - pierwsza wizyta przedadopcyjna i od razu w tym samym dniu adopcja. :multi: Treba jeszcze napisać o tym Baster i Lusi i podziekować jej, bo byla sponsorką ogłoszeń Koksika. :lol: My z Karolciasz tez coś mu dorabialysmy, ale tylko jakieś pojedyncze. Myslicie, że juz je usuwać czy jeszcze troszkę czekamy ?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']bardzo ci barb dziękujemy, nie tylko za Pko ale i za wszystkie psiaki którym robisz ogłoszenia i że jesteś z nami. :lol:[/QUOTE] A ja Beciu życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/374239_2348829890204_1533802280_32161767_1727530434_n.jpg[/IMG] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jedno ogłoszenie malej juz usunęłam. Dwa inne chyba też juz można .... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Święta tuż tuż a Pakulek dalej w schronisku ? :([/QUOTE] Odnowiłam mu ogłoszenie na Jarosławiaku i wyróżniłam na 14 dni. [url]http://www.jaroslawiak.pl/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu.,ann8473.html[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio'] Mam nadzieję, że Kaja się szybko wykuruje.[/QUOTE] Ja też. Ale może teraz trochę odpuści z zaczepianiem innych psów... -
[quote name='Roszpunka']Nie jest czasochłonne, ale wymaga chwili przed kompem - a taka nie zawsze się znajdzie ;)[/QUOTE] Jest też możliwość wystąpienia do administratora, o przepisanie wątku na Ciebie poniewaz Ty go praktycznie prowadzisz.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Trudno, Kaja dostała nauczkę.... -
[B]Reportaz o Korabiewicach na TVN[/B] !!!
-
Reportaz o Korabiewicach na TVN
-
[quote name='Roszpunka']Pewnie, że może, ale Tayga strasznie zajęta... Już do niej dzwoniłam.[/QUOTE] Przecież to chyba nie jest takie czasochłonne ???
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A "jamnisia" i pieseczki mają wydarzenie na fb? -
[quote name='rozio'] ale pewne nieprzyjemne zdarzenie w przytulisku zepsuło mi humor i cały plan popołudnia :-( [/QUOTE] Co się takiego stało ?
-
[quote name='Roszpunka']Nie ja zakładałam wątek... niczego nie zmienię :shake:[/QUOTE] Myślałam, że Ty.. A założyciel/ka nie może ?
-
[quote name='Roszpunka']Mówiłaś, mówiłaś.... Szukam teraz kogoś na wizytę w Chorzowie - może się uda...[/QUOTE] Trzymam kciuki żeby sie udało. Może zmień Roszpunko tytuł wątku ? Pako ma szanse na domek, szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Chorzowie.
-
[quote name='Agula99']Da się, Sonię na dzień a Budrysa na noc!!! nie wiem jak tam teraz Magda zostawia!!![/QUOTE] Sonia chyba prędzej ugryzła by ich w d..., gdyby przyszlo im do głowy wchodzić na własna rękę.
-
[quote name='Agula99']Nie wiem właśnie, może zamknąć boks na kłódkę???[/QUOTE] I Sonię wypuścić - nie da się ?
-
[quote name='iwoniam']:) I teraz chyba zacznę się modlić... http://www.facebook.com/events/292641230779103/?ref=ts Iwoniam, wkleję dla tych, ktorzy nie mają fb: Clifford-starszy pan...nadal przystojniak.Przyjedź-zobacz!Ostatnia szansa.. Wydarzenie publiczne · Przez: Iwonia Dobrzańska Kiedy Wczoraj o 21:30 – 2 kwietnia 2012 o 15:30 Gdzie Orzechowce, cała Polska. Opis Clifford, czyli pies o ludzkiej twarzy. Za stary, za duży, za mądry... by go kochać Clifford, lat 13, duży, majestatyczny, mądry. W schronisku od kilku miesięcy. Wcześniej kilka miesięcy na łańcuchu, kilka miesięcy wolności... Jeszcze wcześniej jako tułacz po mieście. Bezdomny. Właściwie całe życie. Jest w dobrej kondycji fizycznej pomimo swoich lat. Trafił do nas z domu starszej kobiety, która nie byłą już w stanie zajmować się swoimi psami. Podobno sama przygarnęła go kiedyś z ulicy. Akceptuje inne psy, szuka w nich oparcia. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w schroniskowych warunkach, bardzo szybko okazało się, że równie ogromnie tęskni... Jest już psim seniorem, jest duży, ludzie widzą w nim samą "pospolitość". Lecz gdyby przypatrzeć się jego mądrym oczom, jego "ludzkiemu" wyrazowi pyska... ten pies rozczula swoją postawą. Bardzo spokojny, posłuszny, pomimo wieku nadal lubi bawić się i niekiedy podskakiwać jak szczeniak. A w każdym jego zachowaniu jest za razem tyle rozwagi i mądrości. Czy Clifford ma jeszcze szansę na dom...? Pewnie nie. Właściwie ten wątek to taka jego ostatnia szansa. W schronisku na pewno nikt nie zwróci na niego uwagi. Wolą młodsze. Gdyby jednak... Clifford przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem, kontakt: tel. 16 672 07 07 mail: [email protected] zdjęcia - www.schroniskoorzechowce.pl - strona 6 Pomożemy z transportem. Zrobimy, co w naszej mocy, aby piesek ostatnie lata życia spędził z człowiekiem. Zapraszam ! W razie pytań o pieska telefon bezpośrednio do mnie: 515 192 985
-
[quote name='sunia2000'] Jeszcze dziś ma dojść do bliższej konfrontacji Viki i kota, żeby się upewnić. [/QUOTE] Były te testy na kota ?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa'] edit: kwiatki siedza sobie, ciekawe jest, choć wydaje sie mało stabilne, ale działa ja wsadzilam świeżo ukorzenione kwiatki więc chwilke im zajmie zanim sie zadomowia[/QUOTE] A ciężkie to chyba nie jest? Bo u mnie jeszcze koszt wysyłki dojdzie. Ale w końcu jakieś zakupy jutro u Iiwoniam zrobie bo ostatni dzień. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']jest dobrze, operacja ustalania trwa znajomy sie zgodził a bał się ze bez transporterka nie da rady jeszcze dogadanie odbioru w Krakowie kasa tu raczej nie gra roli kolega bał sie troche ze to chory pies ze schroniska, szalejący demon w aucie[/QUOTE] Tutaj mu sie akurat nie dziwię. Ja juz sie na dziś wylogowywuję. Podrzucę jeszcze raz bazarek iwoniam i i ide spać. Majowa a kwiatki juz posadzilaś na tym żelowym podłożu? Ono mnie bardzo ciekawi.