Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Roszpunka']Nie - jedzie ze stadem kotów :evil_lol: do Dąbrowy Górniczej, Państwo go stamtąd zabiorą do domku...[/QUOTE] Pakuś chyba nie jest kotolubny ?
  2. [quote name='Agula99']Vikusiu zaglądam, pamiętam, pozdrawiam i ciągle trzymam kciuki!! :)[/QUOTE] A bylaś na nowym bazarku Viki ?
  3. [quote name='Agula99']Pakuniu, domek musi być wreszcie!!!![/QUOTE] Agulu biegnij do Lili !!!
  4. [quote name='Ela&Puch']a nie zaszkodzi jej tak czesto[/QUOTE] Agula jest na Dogo. Podesłalam ją tu. Na pewno jest bardziej kompetentna ode mnie w tym temacie.
  5. [quote name='Agula99']Jak zwykle zaglądam do mojej żabeczki! Już niedługo Kajuniu, nie długo!!! :)[/QUOTE] Zajrzyj na wątek do Lili.
  6. [quote name='Agula99']A dlaczego miałabym sobie nie dać rady? Były już u nas różne psy, różnej maści, wielkości i dzikiego zachowania, no i nie było ich tylko 4 ale o wiele więcej i z każdym dałam radę i wszystkich wyprowadziłam. Chyba kobiet nie doceniacie![/QUOTE] Jak ja bym Cię mogla nie doceniać? Bardzo dzielna kobieta z Ciebie. Ale zawsze lepiej jak jest ktoś jeszcze kto moze pomóc. Na przyklad teraz jak jesteś chora.
  7. [quote name='Ela&Puch']i ... ma pchełki chociaz byla odpchlana to zrobie to za tydzien drugi raz[/QUOTE] A wcześniej nie można ?
  8. Przeczytałam u boguchwalskiego Pakusia, że to juz jutro sie żegnacie. Państwo po niego przyjadą ?
  9. [quote name='Roszpunka']Cioteczki Mróweczki pracują nad znalezieniem domku dla Pakusia ;) Pora już na niego... [/QUOTE] Dziś pracowala tylko Cioteczka Karolciasz... [QUOTE] Mój Pakunek jutro zmierza do swojego domeczku :)[/QUOTE] Czytalam, że już po wizycie przedadopcyjnej. To już jutro wyjazd ?
  10. [quote name='Ela&Puch']damy rade , ona musi mieć czas i bedzie dobrze wiem :) [/QUOTE] Elu a jak wychodzicie na spacer to dalej kładzie sie na ziemi i nie chce chodzić ?
  11. [quote name='Roszpunka']Jasza sprawdziła Pakusiowy domek :) Ślicznie dziękuję :) Państwo emeryci, żadnych kotów, najmłodsze wnuczę lat 14, kanapy, miseczki i piłeczka przygotowane :) Powinno być dobrze :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Czyli będziesz żegnać się z Pakusiem ? ;)
  12. Ojej.:shake: Te zniszczenia mogła zrobić Lili dlatego, że została sama w nowym domu... Bała się, tak to sobie tłumaczę... I zalatwić też mogla się ze strachu - Becia pisala, że jak podeszła do niej do boksu to się zsiusiala. Tylko dlaczego ona nie załatwia w ogóle potrzeb na zewnątrz...na dworze.. Elu ja mialam taką maleńką sunię znajdkę wielkości Lili, która na początku w ogóle nie mogla zostać w domu sama tak bardzo się o siebie bała, szczekała. Bala sie tez wychodzić z domu na spacer. Siusiu się jej jednak w domu nie zdarzylo, ale kupka owszem kilka razy ale to było po podaniu tabletek na odrobaczanie. Jeden chodniczek trzeba było spisać na straty. Ale wszystko się szybko unormowało. Mam nadzieję, że u Was też tak będzie.
  13. [quote name='barb']Ponieważ bywają tu dogomaniacy z Krakowa wkleję link do ogloszenia o zaginionym boksiu [url]http://tablica.pl/oferta/uwaga-zagin...er-IDzKdj.html[/url][/QUOTE] i link do wątku Chestera [url]http://www.dogomania.pl/threads/219664-KRAKÓW-zaginął-bokser-Chester?p=18227295#post18227295[/url] oraz informacja z wątku 16.12.2011 po południu na osiedlu ii pułku lotniczego w Krakowie (nowa huta) zaginął 2-3 letni, żółty bokser, Chester!!!! prosimy o pomoc w poszukiwaniu boksera, kontakt do fundacji: Ala 602 800 810, ola 794 505 400
  14. Ponieważ bywają tu dogomaniacy z Krakowa wkleję link do ogloszenia o zaginionym boksiu [url]http://tablica.pl/oferta/uwaga-zagin...er-IDzKdj.html[/url]
  15. [quote name='panbazyl'] jak się troche odkuje finansowo, czyli gdzieś w lutym [/QUOTE] A Co Ty Ciotka w lutym masz wygrać w totka ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. [quote name='karolciasz28']Kajuni Zołzuni też zrobię taki pakiet, ale jutro;)[/QUOTE] U Kaji są linki do ogloszeń, ktore jej robilam. To dawaj moze na portale, gdzie Kaji jeszcze nie było :lol:
  17. [quote name='karolciasz28']Zrobiłam chłopakowi kilka troszkę ogłoszeń:[B] kupię psa, przygarnij zwierzaka,' olx, adopcje psów, adopcja psa, morusek, ojej, e-zwierzak, tablica, kokosy, rzeszowiak, przemyślak, krosno24, sanok24, rzeszow24, podkarpacie24, cafeanimal, krakusik, animalia [/B][/QUOTE] Napracowałaś sie Karolciasz :lol: ale może wreszcie zaczną dzwonić telefony. To ja bedę w takim razie dorabiać Kajuni-Zołzuni.
  18. [quote name='panbazyl'] a to co ostatnimi czasy zmalowałam po kilkunastu latach przerwy [IMG]http://i40.tinypic.com/sbuera.jpg[/IMG][/QUOTE] Panbazyl Tyś nie tylko wyksztalcona ale i uzdolniona. :crazyeye: Ja Cię zapraszam na bazarki, a Ty sama możesz je robić, bo masz co wystawiać :lol:
  19. Ale piekne! Widoki i psy :lol:
  20. [quote name='karolciasz28']To nic, zawsze większe szanse:lol:[/QUOTE] To dobrze bo już pora na domek dla Pakusia.
  21. [quote name='karolciasz28']Zrobiłam chłopakowi kilka troszkę ogłoszeń:[B] kupię psa, przygarnij zwierzaka,' olx, adopcje psów, adopcja psa, morusek, ojej, e-zwierzak, tablica, kokosy, rzeszowiak, przemyślak, krosno24, sanok24, rzeszow24, podkarpacie24, cafeanimal, krakusik, animalia [/B][/QUOTE] Niektóre znowu się nam zdublowały ;)
  22. Ardnas wstawiłas go już do bazy zwierząt zaginionych na Dogomanii?
  23. [quote name='rozio']Wziąłem dzisiaj Sobię do Justyny. Dostała dwa zastrzyki przeciw wściekliźnie i antyseksowy, bo Pako już chodzi za nią z nosem pod ogonem :-) Była bardzo spokojna i przyjazna, dała sobie bez problemu założyć kaganiec, zastrzyki przyjęła w spokoju, a potem przyjaźnie się zachowywała w stosunku do Justyny i Mgady i wtulała się we mnie mordką jak siedziałem. Wydaje się przyjazną i normalną suką, ale dobrze by było, żeby ktoś ją teraz "na trzeźwo" ocenił, bo ja to mam do niej dystans a może czas zacząć jej już domu szukać.[/QUOTE] Czyli dzieki Twojej wytrwalej pracy Sonia zrobiła postępy. Agula, jak wróci do zdrowia i Przytuliska pewnie pierwsza je oceni.:lol:
  24. [quote name='rozio']Dzwoniłem rano to P. Konrad nie odbierał. Zadzwonił przed chwilą to pogadaliśmy. Koksik mocno rozrabiał mimo, że wieczorem się wybiegał, ale w końcu dał im zasnąć. Usnął w końcu w przedsionku bo wczoraj w hallu na przygotowanym legowisku nie mógł usiedzieć na miejscu. Nic nie zniszczył, raz tylko siknął. Rano był na spacerku, i trochę dzisiaj już spokojniejszy. Pogadałem chwilę z P. Konradem bo miał trochę róznych pytań, a też chyba nie spodziewał się takiej energii w małym ciałku. Na razie uczą się tam wszyscy nawzajem, ale chęci reklamacji nie widać. Będzie dobrze :-)[/QUOTE] Dziękujemy za wiadomości o Koksiku. :lol:
  25. [quote name='majuska']Ciekawe jak tam nocka minęła ? :)[/QUOTE] O tak, czekamy na dalsze wieści ...:lol:
×
×
  • Create New...