Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']Nie zawsze robimy wizytę, jeżeli ludziska sami przyjeżdżają , z rozmów są super i jeszcze foty przywożą to raczej jest wszystko git :)[/QUOTE] Ja wiem, że z Was bardzo doświadczone Ciotki i krzywdy Pakusiowi nie dałybyście zrobić. :lol:
  2. [quote name='majuska']Od siekowej [/QUOTE] Sorki, pokręcilam niki.
  3. [quote name='Agula99']No nieee Karolcia, rozwaliłaś mnie tym mailem, ale pytania!!! Tylko kto zna na nie odpowiedź??? :) Niezłe!!! Można odpowiedzieć, lub odpisać, myślę, że...ale nie jestem pewna, wydaje mi się że, ale nie jestem pewna, mniemam że, ale nie jestem pewna!! Chyba ludzie za dużo od nas oczekują :) no nic czekam na mail, lub telefon od pani :)[/QUOTE] To zdradź chociaż jedno pytanie.
  4. [quote name='sharka']60 :) właśnie wysyłam dane :)[/QUOTE] Ło matko ! To ile Ty wyjęlaś temu dziecku ze skarbonki ??? A tak na serio to ile zaplacilaś?
  5. [quote name='Agula99']Będą, będą, na pewno, ale nich się wszyscy oswoją z Pakusiem, a Pakuś ze wszystkimi :)[/QUOTE] Dziewczyny a była jakaś wizyta p.a. ?
  6. Dla Kiki były szczęśliwe ogłoszenia Ziutki. Oby i Twoim psiakom jej ogloszenia przyniosły szczęście. :thumbs:
  7. [quote name='karolciasz28']Nie masz się czego bać. Kierownik schroniska to osoba oddana psom i wiedząca co robi. Jeżeli faktycznie ktoś jest zainteresowany Cindy i Jenny na poważnie to myślę,że schronisko nie zmarnuje szansy.[/QUOTE] Bo to dla nich wielka szansa.
  8. [quote name='Agula99']Już ktoś o niego pytał, więc jest dobrze, ale jak tu się nie zakochać kiedy to sama słodycz!! :)[/QUOTE] Ale nie miałaś jeszcze telefonu ? Może Karolciasz przekieruje na Ciebie tymczasem tego maila to sie będziesz mogła przygotować do odpowiedzi ?
  9. A będą fotki z domku ?
  10. [quote name='Agula99']Bo on jest taki uroczy, że można się zakochać od pierwszego wejrzenia!! :)[/QUOTE] Ciotko Majusko a kiedy wreszcie będą te ogłoszenia od Bakusiowej ? :roll: Żeby jak najwiecej ludzi mogło sie zakochać w Ozzim. :loveu:
  11. Czyli Viki będzie mięć świeże ogłoszenia. A duzy pakiecik zamówilaś ?
  12. Wiesz chyba tak, może Rozio coś jeszcze uzupełni. Te 7-8 lat to ocena wetki ? To nie jest z niego jakiś straszny staruszek. A jakiejś diagnozy co do stanu zdrowia nie ma?
  13. Widze, że troszke juz powstawialaś. Co do stanu zdowia to nie Pani weterynarz ?
  14. Aguś to skopiuj do i pozupelniaj ile wiesz, bo przecież wiesz najwięcej. Jest tez trochę informacji od Rozia, ktore mozna wykorzytać.
  15. [quote name='sharka']Wiedziałam, że będziesz wiedzieć :sweetCyb::Rose: Dzięki! :loveu:[/QUOTE] Ale musiałam jednak poszukać.
  16. Powinno być wszystko ok. Pakuś był przecież najgrzeczniejszy w Przytulisku.:lol:
  17. [quote name='Julia Wielogorska'] dziekujemy za zyczenia i przepraszamy ze teraz odpisujemy:) szczesliwego Nowego Roku :)[/QUOTE] Ja rownież życzę szczęśliwego Nowego Roku i przepraszam, że tak późno.
  18. [quote name='sharka']W którym poście są aktualne zdjęcia ViKi? BAAAAARB!!!! Gdzie jesteś?? Ciooooottkkaaaaaaa! Ty fszystko wiesz....[/QUOTE] Tak najszybciej post 673, link do allegro w poście 670, pierwszy link do ogloszenia w poście 821 i ewentualnie jeszcze linki w postach 827, 828 (ale te fotki chyba sie dubluja zpoprzednimi)
  19. Ok. Chyba, żeby wyróznić jakieś ogłoszenie?
  20. [quote name='kinia098']I tylko tutaj ? [/QUOTE] Tak - nie ma na Dogo wolontariuszy z Orzechowiec. [QUOTE] [SIZE=1]Myślicie, że dobrze sprawdzą potencjalny domek i odpowiednio się nim zajmą ?[/SIZE][/QUOTE] A ja myslalam, że to Tychcesz je adoptować.... [QUOTE] edit: a Cajus JB nie zajmuje się sunieczkami ? :)[/QUOTE] Z tego co wiem Cajus jest tylko zalozycielem ich wątku.
  21. Majuska, czytalas ze Gapka chce pomoc sfinansować ogłoszenia Oziego? Czeka na PW z kwota i kontem - chyba, że masz inny pomysł ?
  22. [quote name='kinia098']Z kim mam się kontaktować w sprawie adopcji suczek ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Z kierownikiem Schroniska w Orzechowcach tel.16 672707 najlepiej do godziny 15.00
  23. [quote name='majuska']te Karolciu co wczoraj robiłam, Ty rób resztę :)[/QUOTE] Majuska, Gapka chce sie finansowo dolozyć do ogloszeń Oziego. Podejmiesz decyzję co szczegółów ? Zobacz zresztą wcześniejsze posty.
  24. [quote name='Gapka']wyślijcie mi na emaila [EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/EMAIL] dane do kogo mam przesłać pieniążki i kwote na ogłoszenia dla Oziego to też mu zasponsoruję:) bo ja nie umiem tego robić więc dam kase komuś kto się na tym zna:) Niech ma Ozuś i ode mnie ogłoszenia:) Tylko niech któraś mi wyśle swoje dane i kwote!:)[/QUOTE] Ale możesz też Gapka sfinansować wyróznienie jakiegoś ogłoszenia Oziego - które my zrobimy :lol:
  25. [quote name='iwoniam']Tylko on jest...ciemnoczekoladowy ;) [/QUOTE] Na tym wątku szukaja czekoladowego, młodego, najlepiej z dt, przyjaznego do kotów... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220292-poszukiwany-czekoladowy-piesek-ewentualnie-merle[/URL]
×
×
  • Create New...