barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']W sumie Pakuś czasami an tych fotkach wygląda na takiego zniewieściałego, niee??? ;)[/QUOTE] Myslę, że Pakuś wygląda bardzo męsko. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Kajunia znowu miała dzisiaj paraliż :( , nie wiem o co chodzi?? ... może powinno się ją zbadać, bo to jakieś dziwne jest.[/QUOTE] Qrcze to bardzo niepokojące. Trzeba ją zbadać koniecznie. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Gdzie Agula, na adopcjach ? Juz zaglądam.[/QUOTE] Ha ha rzeczywiście, dobrze, że zauważylaś. Juz sie loguję i poprawiam. Jakbyś jeszcze zauważyla jakieś nieprawidlowości to sygnalizuj. Popatrz a Becia tam zaglądala i zwrócila uwagę tylko rozmazane zdjecia Kai. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, dlaczego w tym ogłoszeniu jest napisane że Pako to suka??? hahah[/QUOTE] Gdzie Agula, na adopcjach ? Juz zaglądam. -
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Agula widzialaś zdjęcia Nutki, ktore zrobil Rozio ? Link na wątku glownym Przytuliska. -
[quote name='rozio'][URL]https://picasaweb.google.com/Rogulec/NutkaIDingo?authuser=0&feat=directlink[/URL] - nowe foty Dingo i Nutki [/QUOTE] Bardzo piękne foty. Dingo musial być kiedyś wspaniałym psem, a Nutka jest urocza. Te zdjęcia z dziećmi słodkie. Przydadza się do ogloszeń. [QUOTE] [URL]https://picasaweb.google.com/Rogulec/Psiaki?authuser=0&feat=directlink[/URL] - tu są stare Pakusia, Kaji i Burdysa [/QUOTE] Wlasnie te zdjęcia Kaji wyszły mi po wstawieniu na adopcje rozmazane - na co zwrocila uwagę czujna Becia.
-
[quote name='Becia66']weszłam na [B]adopcje. org.[/B] i widzę zdjęcia Kai wszystkie rozjechane. Nie wiem czy to mój komp czy tak się wkleiło.[/QUOTE] Nie wszystkie - tylko niektóre. Tak się wkleiły niestety. Nie wiem od czego to zależy, że Pakusiowe wyszly dobrze a jej nie. Rozio bedzie wstawial dziś nowe zdjęcia - być moze też Kaji - to zmienię wtedy w trybie edycji.
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Wysłałam PW. Jeżeli ten DT choć odrobinę się uwiarygodni, mogę brać pod uwagę wysłanie Kiki do Poznania - nie ma na razie konkretnych informacji, a ja już tyle widziałam cudów na dogo, że wolę na zimne dmuchać...[/QUOTE] Roszpunko, mądra z Ciebie Ciotka. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Jeszcze nie, muszę ogarnąć parę spraw, na wszystko nie wystarcza mi czasu. [/QUOTE] Rozumiem. [QUOTE] Poza tym założycielka wątku na razie się nie pojawiła.[/QUOTE] Jeśli w ogóle bierzesz pod uwagę tę ofertę - bo Kielce i Poznań to jednak spora odległość - może warto wysłać PW ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A co tam u Was Elu ? Jak sie sprawuje nasza fotogeniczna Lili? -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']A co u Kiki?[/QUOTE] Kontaktowalaś się może Roszpunko w sprawie tego bdt w Poznaniu ? -
[quote name='rozio']Właśnie wróciłem z przytułku. Wszystkie piesy powyprowadzane (z córką byłem i jej koleżanką). Zdjęcia porobiłem i właśnie się za nie zabieram - wrzucę potem link na główny wątek przytuliska. Jak na rekonwalescenta to całkiem nieżle. A Twoja córa chętnie chodzi do psów ? Ucieszyły sie chyba ? Wlaśnie też pytalam czy był badany ? A ja wczoraj i dziś zrobilam kilka świezych ogloszeń, Kajunię wstawilam na wątek w dziale przygarnę psa.
-
Ja to skromnie ...;) Karolciasz zadzialala z rozmachem. :lol:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wstawilam tu Kajunię [url]http://www.dogomania.pl/threads/220037-małego-kudłacza-przygarnę-NADAL-SZUKAM/page2[/url] -
Portal [url]www.adopcje.org[/url] znowu działa poprawnie. :lol: Zrobiłam ogłoszenie Vikuni - czeka na akceptację. :lol:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pako na [url]www.adopcje.org[/url] [url]http://www.adopcje.org/adopcja74869.html[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kaja na [url]www.adopcje.org[/url] [url]http://www.adopcje.org/adopcja74867.html[/url] Portal znow poprawnie działa. :lol: -
[quote name='barb']Wyróżnij ogłoszenie [url]http://tablica.pl/platnosci/CiMN/?mail=1&log_sec=5176919&log_tec=3383&loc_hec=582c5becfc326277393cd[/url][/QUOTE] To link do wyrożnienia ogłoszenia Kaji na Krakow, na Rzeszow powinna mieć Agula. Sorki, ze tak to dlugo trwalo ale znow mam problemy z internetem.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zrobilam Kaji nowe ogłoszenie na Jaroslawiaku. Ale ograniczylam sie tylko do fotek i opisu wygladu zewnętrznego. Taki chwyt marketingowy - opis złozonego charakteru pominęłam - żeby nie zniechęcać na wstępie. Kontakt na Agulę oczywiście. [url]http://www.jaroslawiak.pl/Kajunia-mala-sunia-z-Przytuliska-w-Boguchwale,ann9256.html[/url] -
Majuska, pisalaś że będziemy wyrózniać ogłoszenia na tablica.pl - bo to popularny portal. Warto byłoby to zrobić do 8-go stycznia, bo kasa z wyroznień robionych między 6 a 8 stycznia będzie przekazana na WOŚP. Ja wyróżnilam na tydzień Pakusia - bo darmowe wyróznienie już skończyło - niech to bedzie mój spózniony malutki świąteczny prezencik dla niego.