Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']O kurcze, to nie fajnie, bo jak tak zaczną nam usuwać ogłoszenia z allegro, to....no właśnie...[/QUOTE] Trzeba sprawdzić czy jeszcze są.
  2. No, cóż dura lex sed lex.
  3. [quote name='handzia']Cioteczki, na koncie Henia zostało 151,02 zł. Może zechcecie przekazać to na inne psiaki? Może jest gdzieś jakiś biedaczek, który by z nich skorzystał? Bo tak to leżą zamrożone na koncie...Czy chciałybyście, żebyśmy odwiedziły Heniutka na wiosnę, wtedy trzeba by było zostawić jakąś część na paliwo.[/QUOTE] Tak, odwieźcie go Ciotki koniecznie jeszcze raz.
  4. [quote name='kinia098']Na razie cisza..[/QUOTE] To znaczy Pani nie kontaktowała się ze schronem czy z Tobą ?
  5. [quote name='Ellig']13 o 13 same dobre liczby a ja sie podziela z Wami moja wielka radoscia ,ze dzisiaj w 13 glosowaniu Sejmu, Obywatelski projek Ustawy o Ochronie zwierzat zostal przyjety i przekazany do dalszego procedowania w komisjach.[/QUOTE] Ellig. a zapoznalaś się dokladnie z tym projektem ?
  6. [quote name='mmd']To ja odpowiem, ale już koniec gadania na wątku Kiki o moim kudłaczu :) Powiesiłam ogłoszenie koło poczty i u weta. Dałam ogłoszenie na tablicę i gumtree, a Ziutka zrobi pakiet. Wrzuciłam na tablicę schroniska łódzkiego.[/QUOTE] Czyli zrobilaś wszystko co mozna, a nawet wiecej bo w tempie błyskawicznym znalazlaś mu domek. ;)
  7. [quote name='Romi']Dla jasności jestem facetem :eviltong: [/QUOTE] Sorki. Na dogomanii przeważaja "Ciotki" . ;) [QUOTE] Jeżeli będzie takie "zapotrzebowanie" na foty kiciaków to oczywiście TAK :D[/QUOTE] To może i żółwia :lol:
  8. [quote name='barb']Chodzi o tego znalezionego pod pocztą ?[/QUOTE] Zajrzalam na jego watek ale tak pobieżnie. Sorki, że zapytyam na wątku Kiki. Nie wiem czy masz w planie dać jakieś papierowe ogłoszenie w okolicach poczty ? Bo jednak rzeczywiście ktoś go moze szukać. I na jakiś lokalny potal dawalaś ? Pamietam, że pisałaś o tablicy. A kontaktowalaś się ze schroniskiem.? Tam ludzie zwykle najpierw szukają zaginionych psow.
  9. [quote name='Romi'][B]barb[/B], nie wiem czy mają jechać, czy nie. Ja jedynie zaproponowałem zrobienie zdjęć Jagódce (i komu tam jeszcze zechce Iwonia) :)[/QUOTE] To świetnie. Iwoniam na pewno sie ucieszy. Ladnych fotek nigdy za dużo. A kociaki też byś jej obfocila?
  10. [quote name='mmd'] A ja już nie mam mojego tymczasa - na razie do jutra podrzuciłam sąsiadce, która straciła kudłacza w listopadzie. Jak nie nabroi i wszystko będzie ok to może mieszkać.[/QUOTE] Chodzi o tego znalezionego pod pocztą ?
  11. [quote name='Romi']Iwonia, ja ewentualnie, jeżeli wyrazisz taką chęć, mogę np. w sobotę podjechać do Ciebie i obfocimy Jagódkę :)[/QUOTE] Romi, o ile pamiętam to Jagodka i Daisy mialy w sobotę jechać do domku. Ale niech się Iwoniam wypowie - może cos pokręcilam albo coś sie zmieniło.
  12. [quote name='Agula99']Kajuniu, no co to z tobą będzie!! Jest tam gdzieś twój domek??[/QUOTE] Agula ona przede wszystkim musi zostać zbadana.
  13. [quote name='barb']Jest rubryka zdjecia z nowych domow ale od Hackenbuscha nie ma żadnych fotek.[/QUOTE] Ciotki, na stronie schroniska [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.orzechowce.pl[/URL] są zdjęcia Heckenbuscha z nowego domu ! :lol:
  14. Baster i Lusi nie było Cię na wątku od 25 grudnia 2011... :crazyeye: Na stronie Orzechowiec są fotki Hackenbuscha z nowego domu. :lol:
  15. [quote name='Agula99']Z tego co wiem to nie...może będzie na dniach.[/QUOTE] A czemu to się tak odwleka ? Przeciez to bardzo ważne.
  16. [quote name='Becia66']Agula mówiła że wydrukuje i porozwiesza. On gdzieś stamtąd musi być.[/QUOTE] Agula jest nieoceniona. Beciu a Kaja byla dziś badana ? Pytalam też na jej wątku ale nikt nie odpowiedział...
  17. [quote name='Becia66']Póki co wstrzymam się z zakładaniem mu wątku na kilka dni.[/QUOTE] Ale może zrobic parę ogloszen w necie (np. na zaginionepsy, tablica.pl ) i ewentualnie nakleić papierowe w poblizu miejsca znalezienia ?
  18. [quote name='Agula99']Dziś Kajunia znowu miała atak, dwa razy...jej to mi dopiero szkoda :( czy dla niej kiedyś znajdzie się ten kochający domek????[/QUOTE] Dziś miala być badana. Była ?
  19. [quote name='Becia66']Pani ma jeszcze w sobotę przyjechać, zobaczymy....[/QUOTE] To juz pojutrze. [QUOTE]Wystraszyła ją troszkę żywiołowość Nutki, miała wątpliwości czy podoła bo akurat wtedy Nutka rozpoczęła ostre harce z Ozzim i pokazała się jako małe ADHD. Pani była sama bo syn nie mógł przyjechać i tłumaczyła że mogłaby nie dać sobie rady sama w samochodzie z taką wiercipiętą jak Nutka. Pożyjemy - zobaczymy czy jeszcze wróci.[/QUOTE] Może rzeczywiście bala sie sama jechać z Nutka w samochodzie.
  20. [quote name='karolciasz28']Można można, tylko kto nam zrobi taką chmurkę?:cool3:[/QUOTE] Na wątku Funi jest oferta pomocy grafika komputerowego.
  21. [quote name='Roszpunka']Dobrze, że Pakuś już nie czeka :) A ja dostałam wczoraj taki oto radosny prezencik: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220890-3-SZCZENIAKI-porzucone-w-PARKU-jak-%C5%9AMIECI-DT-lub-DS-na-CITO-%21?p=18370949#post18370949[/url] Zajrzyjcie ;)[/QUOTE] Zajrzalam. Będziesz mieć kolejnego tymczasika ?
  22. [quote name='Agula99']Spodobała się Nutka, ale na razie nic do końca nie jest ustalone.[/QUOTE] A co tu ustalać ?
  23. [quote name='Agula99']Pani była, psiaki oglądnęła, na dodatek okazało się że to moja koleżanka z Liceum!!! :) I na razie tyle, nic do końca nie jest ustalone.[/QUOTE] A czemu ? Żaden się nie spodobał ?
  24. [quote name='barb']Nikaraguo, a moglabyś wziąć pod uwagę - chociaż częściowo tymczasy Iwoniam, która robila wizytę dla Kiki ? To ich wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-i-Jagódka-Tunia-Mikrusek-żółw-królik-kociaki..S-zukamy-domków-i-wsparcia[/url][/QUOTE] Widzę, że cel już wybrany.
  25. [quote name='Nikaragua']to napisz proszę na bazarku, zmienię cel na inną psinę baloniarkową[/QUOTE] Nikaraguo, a moglabyś wziąć pod uwagę - chociaż częściowo tymczasy Iwoniam, która robila wizytę dla Kiki ? To ich wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-i-Jagódka-Tunia-Mikrusek-żółw-królik-kociaki..S-zukamy-domków-i-wsparcia[/url]
×
×
  • Create New...