Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Że coraz mniej wydajna jestem ...a taka żyleta jak Ziutka to nigdy nie byłam...:placz:[/QUOTE] W zakresie ogloszeń.
  2. [quote name='wojtuś']Barb :loveu: ale czym Kochana się martwisz, ja nie umiem w ogóle robić ogłoszeń :shake: [/QUOTE] Że coraz mniej wydajna jestem ...a taka żyleta jak Ziutka to nigdy nie byłam...:placz:
  3. [quote name='Gapka']wyślijcie mi na emaila [EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/EMAIL] dane do kogo mam przesłać pieniążki i kwote na ogłoszenia dla Oziego to też mu zasponsoruję:) bo ja nie umiem tego robić więc dam kase komuś kto się na tym zna:) Niech ma Ozuś i ode mnie ogłoszenia:) Tylko niech któraś mi wyśle swoje dane i kwote!:)[/QUOTE] Tu chyba Majuska najbardziej kompetentna. Ona ostatnio zamawiala ogłoszenia. Bo one są zamawiane na bazarkach ogloszeniowych. My dorabiamy w miare możliwości.
  4. [quote name='Roszpunka']Po staremu... Tylko czas jej ucieka... Ani jednego telefonu z ogłoszeń.[/QUOTE] Kika ma ten wypasiony pakiet od Ziutki ? Dobrze kojarzę ? [QUOTE] Ale gdzieś mam wewnętrzne przekonanie, że będzie dobrze. Czemu - nie wiem, ale mam. [/QUOTE] A z tym dt w Poznaniu cisza? I w Krakowie też ? Nikt sie nie odezwał?
  5. [quote name='Roszpunka']Kciukam, bardzo mocno kciukam :):):):) Pakuniu, oby ten domek i ten kominek i te ręce do głaskania wkrótce należały do Ciebie. Zasłużyłeś pyszczku słodki :)[/QUOTE] A co tam u Kiki ? Pozwolę sobie zapytać na watku Pakusia.
  6. [quote name='majuska']Żartownisia z tej naszej Agatki :) Ozi śliczny, postaram się mu trzasnąć "regionalny" pakiecik :)[/QUOTE] A Pakusiowy pakiet udało sie wstrzymać ?
  7. [quote name='Agula99']A gdzie jest ten link??? Barb, podeślij, bo mi się szukać nie chce :)[/QUOTE] Jak Ci podeślę link to sie otworzy ogłoszenie i wyróżnienia nie będzie widać. Wejdź na tablica.pl ; wybierz podkarpackie - Rzeszów i zwierzęta. Wtedy jest efekt - cala trojka z serduchami.
  8. [quote name='Agula99']Staram się jak mogę ;)[/QUOTE] Poszło Ci to duzo sprawniej niz Karolciasz. Musze Cię pochwalić.
  9. [quote name='Agula99']ooo, ok ide szukać!!! Poszło!!!! ::)[/QUOTE] Bystra z Ciebie kobieta. Kaja wyróżniona. Tylko trzeba pilnie zająć sie jej zdrówkiem.
  10. [quote name='Agula99']Strasznie się cieszę, że ktoś wreszcie zapytał o Pakusia... :)[/QUOTE] Majuska, że Cię kobieto coś natchnęło zrobić to ogloszenie na tarnowiaku. :lol:
  11. [quote name='Becia66']cudny jest, strasznie mi sie podoba :loveu: ....[/QUOTE] I taki pogodny i ... uśmiechnięty :lol:, pomimo tego co go spotkało...
  12. [quote name='Agula99']Super Beciu, super!! A teraz zaglądać do Oziego [url]http://www.dogomania.pl/threads/220724-OZI-pozostawiony-sam-sobie-na-pastw%C4%99-losu?p=18352015#post18352015[/url][/QUOTE] Już zaglądam.
  13. I zaprasza żeby ja zobaczyć na tablicy z czerwonym serduchem orkiestry. :loveu:
  14. Wyróznilam na tablica.pl (na Rzeszów) ogloszenia Kaji, Nutki i Budrysa - zobaczcie jak im ladnie z tymi czerwonymi serduchami. Wcześniej Pako na Krakow i Majuska Kaje na Krakow. Co prawda to tylko na 7 dni ale moze ktoś ich szybciej wypatrzy.
  15. [quote name='Becia66']ze 2-3 dni można by powstrzymać...[/QUOTE] To skontaktuj sie może z Majuską - chyba jej tu teraz nie ma.
  16. [quote name='karolciasz28']Link do wyróżnienia: [URL="http://tablica.pl/platnosci/CoK9/?ref"]http://tablica.pl/platnosci/CoK9/?ref[0][action]=user&ref[0][method]=index [/URL][/QUOTE] Niestety znow nie dziala. Nie wiem o co chodzi ? Czemu jak wyslala mi Agula to bylo ok ? I jak ja majusce to też? Szkoda bo mam jeszcze kasę do wydania na orkiestrę a tu mozna było dwa w jednym zrobić: wyróznienie i orkiestra. Spróbuj jescze na maila bo do tej pory nic nie przyszło.
  17. [quote name='Becia66']Miałam obiecujący telefon w sprawie Pakulca z Tarnowa. Wypatrzony dzisiaj na[B] tarnowiak.pl[/B]:lol:[/QUOTE] To odzew na dzisiejsze ogloszenie Majuski.:lol: Czyli warto robić na tym portalu. :lol: To moze wstrzymać jego pakiet ogloszeniowy u Siekowej jesli jeszcze nie zrobiony? Co sądzicie Ciotki?
  18. Wiesz karolciu dalej nic nie przyszlo na maila. Od Aguli dostalam i wysłalam kaskę. Tylko dziwne, że nie zostalo wyroznione od razu ale dostalam info, że trzeba czekać na weryfikację. Nie możesz tego linku do wyróżnienia Nutki skopiować i wkleić na jej wątku ?
  19. Wysłałam na wyróznienie Kaji na Podkarpacie ale dostalam takie info wklejam: [I]Płatność zakończona sukcesem Dziękujemy za dokonanie płatności. Twój numer transakcji to 169499. Twoje ogłoszenie zostanie wyróżnione na liście ogłoszeń w Tablica.pl natychmiast po zaakceptowaniu ogłoszenia przez nasz zespół, o czym poinformujemy drogą mailową. Akceptacja ogłoszenia może potrwać maks. do 24 godzin.[/I] Dziwne, bo poprzednie od razu zostały wyroznione. No nie Majuska ?
  20. [quote name='karolciasz28']No pewnie że dobrze :) Tak sobie myślę właśnie że skoro jeszcze będę siedzieć w domu to porobię psiakom całkiem świeże ogłoszenia;)[/QUOTE] Karolciasz a Ty sie nie musisz uczyć ? Przecież jak nie chodzisz do szkoły to robią Ci sie zaleglości. Zebyś nic nie zawalila przez te ogloszenia.
  21. Karolciasz nic jeszcze nie przyszło. :shake:
  22. Agula wyslalas mi lnik do Przemyslaka a ja potrzebuje na tablica.pl - link do wyroznienia
  23. [quote name='karolciasz28']Wiecie tak łażę po watkach i wszędzie tyle ogłoszeń, a taka niemiłosierna cisza.:shake: [/QUOTE] Portale sa niemiłosiernie zapchane. Zeby ogloszenie zostało zauważone trzeba wstrzelić sie w jakąś niszę. Myslalam, że jaroslawiak może być dobrym portalem bo tam malo ogloszeń zwierząt ale niestey Viki "wisi" tam kupe czasu ma kilkaset wejść i zero odzewu. Od czasu do czasu trzeba tez wyróżniać jakieś.
  24. [quote name='Agula99']No, przynajmniej mama Karolci doceniła naszego ślicznego :) Barb, masz zapchaną skrzynkę!!! Podaj swój e - mail, bo chce Ci wysłać to do wyróżnienia Kai. :)[/QUOTE] Karolciasz wyczyścilam już. Ale te linki nie otworzyły mi się. Ja Majusce wkleiłam na forum. Spróbuj może wstawić tutaj.
×
×
  • Create New...