Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Pako i Nutka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BUZQ24ie1NA/TwhX8cG_-FI/AAAAAAAADF4/u_ArHCSZZ04/s576/IMGP6663.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G0AwE7lymVg/TwhX4LYdp8I/AAAAAAAADF0/y4mCj2GVDlY/s576/IMGP6664.jpg[/IMG]
  2. I jeszcze kilka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ighpKIQbHQg/TwhXzyFInTI/AAAAAAAADFw/IRM0i1wYKHc/s576/IMGP6673.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BUZQ24ie1NA/TwhX8cG_-FI/AAAAAAAADF4/u_ArHCSZZ04/s576/IMGP6663.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KR4LcfYcQC4/TwhYPkLwcPI/AAAAAAAADGI/W-V0bWbSKMM/s576/IMGP6627.jpg[/IMG]
  3. Kilka zdjęć Nutki autorstwa Rozia. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fB9-muareGY/TwhYxEmUy1I/AAAAAAAADGk/5PxYSgZ1zLw/s512/IMGP6604.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mzKcUQ0oB_4/TwhY1jRjwXI/AAAAAAAADGo/0PrYHUpGQ-4/s576/IMGP6603.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-07S0MGAHpkA/TwhYtKAFRQI/AAAAAAAADGg/xkKyh2HBKQ8/s576/IMGP6612.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ouQJDbD36mY/TwhYePNWfeI/AAAAAAAADGU/XWWYcGRy1Ks/s576/IMGP6624.jpg[/IMG]
  4. [quote name='majuska']A jak już Kacperek dojedzie do Ciebie i odsapnie po podróży to zapraszam do siebie, zrobię mu jakąs fajną wiosenną fryzurę :)[/QUOTE] Majuska, ty strzyżesz piesy ?
  5. A Kacperek śliczny. [IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/373003_332894283391582_1773370777_n.jpg[/IMG] Reks wiesz, ze na Dogo jest wątek transportowy i mozna probować szukać tam pomocy w transporcie?
  6. [quote name='Gapka']Ale zamieszanie! Już chyba wiem o co w tym wszystkim chodzi...Iwona(która mieszka parę km od Krosna)ta której piesek został zagryziony chce adoptować foksterierka Kacperka,który jest w Gubinie(ponad 650 km!)i panie z Gubina poprosiły ją żeby znalazła kogoś bliżej Krosna na wizytę przedadopcyjną(one także szukają) i dlatego napisała na tym wątku z prośbą o pomoc w znalezieniu kogoś na wizytę u niej w domu.To chyba jakoś tak...:)[/QUOTE] Gapka to Ty chyba tez możesz tę wizytę zrobić. ;) W końcu Reksa znasz a i w Przytulisku się udzielasz.
  7. [quote name='reks']to jesli można poproszę do któreś z Pań nr tel,zebym mogła go podać pani Agnieszce tej od Kacperka[/QUOTE] Majuska to doswiadczona Ciotka, ewentualnie Becia.
  8. [quote name='majuska'] Edit: ..teraz dopiero "zajarzyłam" , że Reks to koleżanka p. Ewy czyli Gapki tak?[/QUOTE] Dokladnie. Czyli Gapka też chyba moze wizyte zrobić ? Zresztą szczegoly mozecie sobie omowić na PW.
  9. [quote name='Agula99']A kto to jest Kacperek??? I dlaczego u nas?? Gdzie jest??[/QUOTE] Agula czy Ty masz konto na fb? Bo tam jest wydarzenie pieska.
  10. I Ty chcesz go adoptować. A wizyta ma być u Ciebie w Krośnie? Reks ale ty masz psa. Nie boisz sie, że psy się moga nie zgadzać?
  11. [quote name='reks']nie jest ponad 650 km od :([/QUOTE] To nie zrozumialam. I Ty chcesz go adoptować. To gdzie jest Kacperek w Gubinie - czy znow coś zle przeczytalam?
  12. [quote name='reks']kochani ,zdecydowałam się na adopcje Kacperka,potrzebuje wizyty przed adopcyjnej. Iwona [url]http://www.facebook.com/events/332894283391582/[/url][/QUOTE] Z wydarzenia wynika, że Kacperek jest w Krosnie ?
  13. [quote name='Becia66'] W ubiegłym roku skorzystaliśmy z uprzejmości RSOZ i wpłaty były na ich KRS z tym że z dopiskiem ,,Przytulisko Cztery Łapy''. [/QUOTE] Rozumiem, że w tym roku też tak mozna.
  14. Agula,czytałas post 60 ? Musimy to uzupelnić.
  15. Chyba chodzi o tego znalezionego psa ?
  16. Czytalam o tych boksach niedawno na stronie Kundelka. To jak z tym 1 procentem ? Macie ciotki odrębne konto ?
  17. [quote name='Agula99'] Beciu, nowy testuje nasze nowe boksy, dałam go do tego za jeden procent ...[/QUOTE] A wlaśnie Ciotki czy na Przytulisko mozna przekazać 1 procent podatku ?
  18. [quote name='Agula99']No ciotka barb widzę, że już zwarta i gotowa do działania!!! Jakby miała foty, to by pewnie już dziś ogłoszenia zrobiła ;) ale zobaczycie, przkochany jest!!! [/QUOTE] Kilka bym zrobila, bo szkoda psiaka. Agulu a jakiej on wielkości? Mały ? I ewidentnie byl przywiązany do tego drzewa?
  19. [quote name='Agula99']Vikuniu, jak zwykle zaglądam, trzymam kciuki z nadzieją na lepsze jutro!!![/QUOTE] Trzymaj kciuki Agulu ! Viki ma nowe ogloszenia. Nasza nieoceniona Karolciasz sie napracowała. Moze wreszcie będą telefony.
  20. I pomysleć, że jakby nie Ty i Budrys to mogłby jeszcze tkwić przwiązany do tego drzewa. Masakra.
  21. [quote name='Agula99']Serio nie wiem, napisz około 3-4 lata, przecież i tak się na sto nie trafi :roll:[/QUOTE] Napisałam 3. Teraz znow trzeba czekać na akceptacje ogłoszenia.
  22. [quote name='Agula99']Nie wiem, ale 2 lata to on chyba nie ma, raczej 3 a może 4?? nie umiem oceniać wieku psa na oko :)[/QUOTE] A wetka nie określiła? To ile mu napisać bo jestem zalogowana na adopcjach?
  23. Już poprawione. Agula, a wiek bo wpisalam mu dwa lata. Moze zostać?
×
×
  • Create New...