barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pako i Nutka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BUZQ24ie1NA/TwhX8cG_-FI/AAAAAAAADF4/u_ArHCSZZ04/s576/IMGP6663.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G0AwE7lymVg/TwhX4LYdp8I/AAAAAAAADF0/y4mCj2GVDlY/s576/IMGP6664.jpg[/IMG] -
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ighpKIQbHQg/TwhXzyFInTI/AAAAAAAADFw/IRM0i1wYKHc/s576/IMGP6673.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BUZQ24ie1NA/TwhX8cG_-FI/AAAAAAAADF4/u_ArHCSZZ04/s576/IMGP6663.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KR4LcfYcQC4/TwhYPkLwcPI/AAAAAAAADGI/W-V0bWbSKMM/s576/IMGP6627.jpg[/IMG] -
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć Nutki autorstwa Rozia. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fB9-muareGY/TwhYxEmUy1I/AAAAAAAADGk/5PxYSgZ1zLw/s512/IMGP6604.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mzKcUQ0oB_4/TwhY1jRjwXI/AAAAAAAADGo/0PrYHUpGQ-4/s576/IMGP6603.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-07S0MGAHpkA/TwhYtKAFRQI/AAAAAAAADGg/xkKyh2HBKQ8/s576/IMGP6612.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ouQJDbD36mY/TwhYePNWfeI/AAAAAAAADGU/XWWYcGRy1Ks/s576/IMGP6624.jpg[/IMG] -
[quote name='Gapka']Ale zamieszanie! Już chyba wiem o co w tym wszystkim chodzi...Iwona(która mieszka parę km od Krosna)ta której piesek został zagryziony chce adoptować foksterierka Kacperka,który jest w Gubinie(ponad 650 km!)i panie z Gubina poprosiły ją żeby znalazła kogoś bliżej Krosna na wizytę przedadopcyjną(one także szukają) i dlatego napisała na tym wątku z prośbą o pomoc w znalezieniu kogoś na wizytę u niej w domu.To chyba jakoś tak...:)[/QUOTE] Gapka to Ty chyba tez możesz tę wizytę zrobić. ;) W końcu Reksa znasz a i w Przytulisku się udzielasz.
-
Agula,czytałas post 60 ? Musimy to uzupelnić.
-
Chyba chodzi o tego znalezionego psa ?
-
[quote name='Agula99']No ciotka barb widzę, że już zwarta i gotowa do działania!!! Jakby miała foty, to by pewnie już dziś ogłoszenia zrobiła ;) ale zobaczycie, przkochany jest!!! [/QUOTE] Kilka bym zrobila, bo szkoda psiaka. Agulu a jakiej on wielkości? Mały ? I ewidentnie byl przywiązany do tego drzewa?
-
[quote name='Agula99']Vikuniu, jak zwykle zaglądam, trzymam kciuki z nadzieją na lepsze jutro!!![/QUOTE] Trzymaj kciuki Agulu ! Viki ma nowe ogloszenia. Nasza nieoceniona Karolciasz sie napracowała. Moze wreszcie będą telefony.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Serio nie wiem, napisz około 3-4 lata, przecież i tak się na sto nie trafi :roll:[/QUOTE] Napisałam 3. Teraz znow trzeba czekać na akceptacje ogłoszenia. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Nie wiem, ale 2 lata to on chyba nie ma, raczej 3 a może 4?? nie umiem oceniać wieku psa na oko :)[/QUOTE] A wetka nie określiła? To ile mu napisać bo jestem zalogowana na adopcjach? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Już poprawione. Agula, a wiek bo wpisalam mu dwa lata. Moze zostać?