barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Bardzo ładne Dzika Figo. Tylko zamiast pyszne jedzenie napisalobym jedzenie, bo ludzie gotowi mysleć, że w przytulisku karmi się psy smakolykami. A tekst koniecznie chcesz skrocić ?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wyróżnilam Pakusiowi na 7 dni ogloszenie na tablica.pl. [url]http://tablica.pl/oferta/pako-prawie-jamnik-szuka-domu-IDyYHt.html[/url] -
Agula i Rozio - pamiętajcie, że trzeba uzupelnić 60-ty post jak będziecie dziś w Przytulisku. Obserwujcie Dingusia. A czy on by u weta?
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Wkleiłam Kikunię.[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie masz miza złe, że tak się tu rządzę ... -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka'] Dzięki, zajęłam się likierkiem i trochę mnie nie było...[/QUOTE] A mnie się udało zachować czujnośc pomimo wizyty koleżanki i spożywania winka :eviltong: -
To może umówcie się z Agulą kto weźmie które - bo ona pisala, że też jutro będzie - to się nie przeforsujecie z tymi spacerami. ;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Tak, póki co czekam do przyszłej soboty i oby wszystko się udało :).[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki [QUOTE] zaraz zacznę szykować ogłoszenia dla Tuni i Mikrusa z tym, że będę pisać od razu, że Tunia jest (będzie) do adopcji po operacji oka, która już za 7 dni.[/QUOTE] Jeśli wkleilabyś tekst to tez bym parę zrobila. Ale w takiej ilości jak robi Ziutka to nigdy nie dam rady ... A z tym dt coś wypali ? -
[quote name='Agula99']O super barb, wstaw, wstaw, jak co to pytaj, choć pewnie ciężko na niektóre pytania odpowiedzieć. to jest link http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psów-proszę-dodawać-psy-i-reklamować! Wiek: Płeć: Wielkość: Województwo: Szuka domu: ( 1. stały albo 2. tymczasowy lub stały) Stan zdrowia: Kastracja: Stosunek do zwierząt: Stosunek do dzieci: Dla kogo: Gdzie przebywa: Kontakt: (bardzo prosimy o podawanie również maili ) Link: (do wątku na dogo) Uwagi: (czyli np. cały opis psa)
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ciotka przecież ja pisalam ale glupio tak samej ze sobą.[/QUOTE] Jeszcze Roszpunka tu przychodzila ... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']To trzeba pisać, pisać, bez znaczenia czy my piszemy, pisać że się jest zagląda i kciuki trzyma :lol::evil_lol::multi:[/QUOTE] Ciotka przecież ja pisalam ale glupio tak samej ze sobą. -
A ja wczoraj znalazlam na dogo taki wątek staruszków. Nie wiem czy to cos pomoże Dingo jesli go tam wstawimy ale napewno nie zaszkodzi. Tylko też obowiązuje ścisly schemat. Postararam sie go odszukać i tu wkleić to jakoś go uzupelnimy.
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Roszpunko kolejna oferta bdt [url]www.dogomania.pl/threads/220591-Dam-dt-poznań[/url][/QUOTE] Wkleiłam Kikunię. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko kolejna oferta bdt [url]www.dogomania.pl/threads/220591-Dam-dt-poznań[/url] -
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Aż tyle ! :multi: Śliczne ogłoszenia. :lol: Ja dziś zrobilam dopiero sześć: Dla Kaji, Pako i Viki. Z tego dwa jeszcze nieaktywowane. Tak mi to pomału idzie. :shake: -
Nowe ogłoszenia Viki: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3597/[/url] [url]http://www.neeon.pl/196530-vikunia-fajna-sunia-szuka-domu.html[/url]
-
Właśnie Rozio, jak zdrowie ? Wrócileś już do formy ?
-
A Ty Ciotka, gdzie bylaś jak Cię tu nie było ?
-
[quote name='Agula99']No właśnie, to może Pakusia podesłać, o ile to jakiś normalny dom!!![/QUOTE] Co Ty na to Dzika Figo?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] Ja zaglądałam barb na ten wątek co podesłałaś, ale to raczej nie dla Pako, nie wiemy czy by wytrzymał 8 godzin... [/QUOTE] Też mialam wątpliwości i dlatego nie wstawiałam Pakusia sama tylko czekałam na Waszą opinię. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Piękne ogłoszenia barb, bardzo dziękujemy :loveu:.[/QUOTE] Wiem, że to niewiele ... Jeszcze na [url]www.adopcje.org[/url], czeka na aktywację. Pozostale wznawiam i odświeżam na bieżąco. [QUOTE]Tak mi ta Kajunia siedzi w głowie, najbardziej ze wszystkich chciałabym dla niej domku, inne niech poczekają ale niech ona będzie już szczęsliwa. Czuję się winna jej samotności, jak miała Blondi przy sobie to było inaczej. Zresztą od tragedii Blondi wszystko jest inaczej....ta śmierć weszła w nas jak drzazga i ciągle kłuje i mam wrażenie że coraz mocniej boli....nawet teraz mam łzy w oczach.:-([/QUOTE] Przecież nikt nie mógł tego przewidzieć Beciu. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Beciu damy rade w końcu jesteśmy tu razem:lol: Mam nadzieję że adopcje ruszą. [/QUOTE] Dziś mój komputer na razie troszkę lepiej działa więc też próbuję ogłaszać. Zrobilam Pakusia i Kaję na adopcje.org. Czekają na akceptację. Zobaczę co z tego wyjdzie, bo ostatnio na tym portalu byly kłopoty z dodawaniem zdjęć i edycją ogłoszeń, a ja mimo wszystko jestem do niego przywiązana. [QUOTE] Muszę poogłaszać Nutkę bo ona najbardziej adopcyjna i malutka powinna szybko znaleźć dom.[/QUOTE] Też myslę, że Nutka może szybko znaleźć dom. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ciotki jaki jest wiek Pako ? Nie moge tego znaleźć a potrzeba do ogloszenia. Napiszę tymczasem 2 lata. Najwyzej będziecie prostować. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, ja zrozumialam, że domek (domki) dla Daisy i Jagodki są juz pewne i to tylko kwestia czasu. Na razie więc się ich nie ogłasza. Gdyby było jednak trzeba to ja kilka ogloszeń tez im postaram się zrobić, chociaż tyle mogę pomóc.