Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majowa']tak, ostatnio mało pisze, ale jestem na bieżąco, wracałam busem z miasta i wypytałam pana jadacego na Limanową jak tam trasa[/QUOTE] Właśnie dziś myslalam, że ostatnio rzadko Cie spotykam na Dogo.
  2. [quote name='Agucha']A jak zostawanie w domu?[/QUOTE] No wlaśnie, też mialam o to pytać.
  3. [quote name='majowa']wiem ze robia sie brzydkie korki na południe od Wieliczki ale droga spokojna przejezdna[/QUOTE] Widzę , że też czekasz na wieści...
  4. [quote name='majuska']Super wieści, cieszę się bardzo!!!!:multi::multi:[/QUOTE] [B]Czy Siekowa zrobila juz ogloszenia dla Nutki ? Jesli nie to trzeba wstrzymać ![/B]
  5. [quote name='KasiaKia']Taka czarna Wareczka na białym śniegu z pewnością pięknie będzie wyglądać :) To prawda. Udało się ?
  6. [quote name='Becia66']... i zaraz wyszło że ona ze Śląska.[/QUOTE] Beciu, a gdzie Pani wypatrzyla Pako, pytalaś ?
  7. [quote name='Agula99']Dzwoniłam do Ani i pytałam jak tam Nutka? Nutka jak na razie ładnie się sprawuje, była na dłuugim godzinnym spacerku, ładnie pozałatwiała swoje sprawy. Powoli zapoznaje się z domem, poleżała koło syna Ani i koło niej na łóżku. Były też jakieś studentki, więc się z nimi pobawiła, jest wesoła, macha ogonkiem, kładzie się i prosi o głaskanie po brzuszku :)[/QUOTE] No to chyba będzie dobrze.:lol:
  8. [quote name='Becia66']Miałam dzisiaj poważny telefon w sprawie Pakusia ze Śląska / Czechowice-Dziedzice/, pani bardzo załowala że już go nie ma, a z drugiej strony była szczęsliwa że nie marźnie. :lol:[/QUOTE] Beciu a nie probowalaś zaoferować Oziego ? Zamiast prawie jamnika - prawie on-ka ?
  9. [quote name='Agula99']A u Vikuni bez zmian, to jak zwykle pozdrawiam :)[/QUOTE] Niestety, bez zmian....
  10. Majusko jesli Siekowa jeszcze nie zrobila jeszcze ogloszeń Nutce, to niech sie wstrzyma, bo szkoda skoro mała pojechala do domku. Napisalam tez o tym na wątku Nutki i na wątku ogloszeniowym Siekowej. Probowalam wyslać jej PW ale sie nie udało, ma przepelniona skrzynkę.
  11. [quote name='barb']Może dla Ozziego , bo on nie ma zamowionych ? Tylko, żeby Majuska skontaktowala sie z Siekową pilnie, koniecznie.[/QUOTE] Napisalam na wątku ogloszeniowym Siekowej. Chcialam wyslać jej PW ale nieudalo się
  12. Agula, co z tym tekstem do wstawienia na staruszki? Mamy wszysktko ?
  13. [quote name='Agula99']Może i tak, zawsze można przeznaczyć na innego psa.[/QUOTE] Może dla Ozziego , bo on nie ma zamowionych ? Tylko, żeby Majuska skontaktowala sie z Siekową pilnie, koniecznie.
  14. Może i o niego zadzwoni tez telefon. Jesli Siekowa nie zrobila jeszcze ogloszeń Nutce, to moze niech zrobi Oziemu.
  15. Ciotki, tak myslę, że [B]jesli jeszcze Siekowa nie zrobila ogloszeń Nutce to żeby sie z nimi wstrzymala[/B] ? Ciotko Majusko, co Ty na to ?
  16. [quote name='Agula99']Pakuś ma nowy tytuł :) też tak pomyślałam, że najwyższy czas go zmienić!! Dużo szczęścia Pakusiu!!! :)[/QUOTE] To co ogłoszenia usuwamy też?
  17. [quote name='Agula99']Dziś Kajunia była na spacerku aż dwa razy, a co niech się trochę poczuje rozpieszczona, a ja jak idę to co mi tam, mogę ją zabrac, bo Kaja ładnie idzie na spacerku z Ozim i Lukasem (szkoda, że we trójkę nie pójdą, było by mniej kolejek), ataku na szczęście dzisiaj nie miała...uff i dobrze.[/QUOTE] Czyli Kaja spacerowala raz z Ozim, a raz z Lukasem? :lol: No i oczywiście z Tobą ? ;)
  18. [quote name='Agula99']Nutka pojechała! Psinka strasznie była zestresowana i ja też. Podjechaliśmy do Justyny gdzie została zaszczepiona. Ozi patrzył zawiedziony i smutny jak odjeżdzaliśmy. Nutka sam nie wiedziała co się dzieje, kręciła się i patrzyła na mnie zdziwiona, w samochodzie prawie wylazła mi na głowę. W gabinecie też tuliła się do mnie, a potem jak nagle sama została w samochodzie, to tak patrzyła zdziwiona że ja z nią nie jadę...tak się z nią zżyłam, tak się czasem ciężko rozstać...Koleżanka zakupiła jej już zestaw miseczek, kocyki, gryzaki, zabawki, a nawet szeleczki, ale niestety były za małe, no i pojechały. [/QUOTE] Trzymam kciuki za szybka i pomyslną aklimatyzację Nutki u Pani. :lol: [QUOTE]Z tego wszystkiego to nawet żadnej fotki nie strzeliłam, bo jakoś tak to szybko wyszło, a ja aparatu zapomniałam.[/QUOTE] Trudno, najważniejsze że dzisiejsza noc Nutka spędzi w ciepłym domku. :lol:
  19. [quote name='Romi']Wszyscy czekamy :) [B]Iwoniam,[/B] pewnie jedzie bardzo powolutku i ostrożnie, bo warunki drogowe są nie najlepsze.[/QUOTE] Nie najlepsze, niestety.
  20. [quote name='KasiaKia']Kochane, chciałam dziś odwiedzić Wareczkę, ale nikt nie odbierał telefonu, który został mi podany w celu zapowiedzenia się. W czwartek nawet maila wysłałam z zapytaniem czy będę mogła dziś przyjechać, ale nie dostałam odpowiedzi. Szkoda. A udało Ci sie w końcu skontaktować ?
  21. [quote name='barb']Ciotki, na stronie schroniska [URL="http://www.orzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] są zdjęcia Heckenbuscha z nowego domu ! :lol:[/QUOTE] Nikt nie zaglądał ?
  22. Jaki ładny.:lol: A ja czekam na wieści od Iwoniam - co z dziewczynkami. Czy zostaly w nowym domku/domkach?
  23. Miejmy nadzieję, że luminal zlagodzi lub powstrzyma te ataki. :modla:
  24. Czekamy na wiadomości od Aguli.
×
×
  • Create New...