Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='karolciasz28']Barb wysłałam Ci linki, dobrze? Bo teraz nie wiem, miałam wysłać Majusce?;)[/QUOTE] Karolciasz napisalam Pw. To chodzi o linki do wyróżnienia a nie do ogłoszenia.
  2. [quote name='majuska']barb jak będa linki to ja wyróżnie, tak jak pisałam z bazarkowych :)[/QUOTE] Ciotka dziś ja bym wyróżnila gdyby tylko dziewczyny zdążyly z linkami. :lol: Moja mama przeznaczyla coś na orkiestrę to przy okazji wspomoglaby psy.;)
  3. Nowe foty Dinga autorswa Rozia.
  4. Widzę, że sesja zdjęciowa sie odbyła. :lol: Czekamy na resztę fotek. :lol:
  5. Karolciasz gdybyś podeslała mi linki do wyrożnienia ogloszeń Nutki i Budrysa, ktore robilaś na tablica.pl to bym je oplacila i jednocześnie wspomogla WOŚP. Taka mozliwość jeszcze tylko dziś. Wyslę tez PW To samo do Aguli w sprawie Kai. jeśli masz w jeszcze w poczcie link do ogloszenia kaji na tablicy podeślij. mi link do wyroznienia.
  6. [quote name='Ziutka']Godzinkę :oops:[/QUOTE] Poważnie ? Zalamalaś mnie. Mnie niestety ogłoszenia coraz wolniej idą... ale net też mam wolny i komp już nie nówka...:shake: Przeczytałam o zaginionym piesku. :-( Trzymam kciuki za szczęśliwe odnalezienie. :lol:
  7. [quote name='mmd']Jak ja bym chciała tak trzaskać :) [/QUOTE] Ojej, ja też. :oops: Ile czasu Ci to zajęło Ziutka ?
  8. Ja zrobiłam Nutce trzy ogłoszenia : [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3619/[/url] [url]http://www.jaroslawiak.pl/Milutka-Nutka-porzucona-na-blokowisku.,ann9274.html[/url] jedno czeka jeszcze na akceptację na [url]www.adpcje.org[/url].
  9. [quote name='Roszpunka']Miło patrzeć, jak rozkwitają uczucia ;)[/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ighpKIQbHQg/TwhXzyFInTI/AAAAAAAADFw/IRM0i1wYKHc/s576/IMGP6673.jpg[/IMG]
  10. [quote name='majuska']Zrobiłam Nutce troszkę ogłoszeń z nowymi fotami. Zaatakowałam regionalne portaliki, może a nuż-widelec coś zaskoczy, to nasza najbardziej adopcyjna sunia. Tarnowiak.pl Brzozowiak.pl Rzeszowiak.pl się aktywuja więc nie wstawię linków I nowe spróbowałam: [url]http://www.ogloszenia.debica.pl/7501[/url] [url]http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=66944[/url] [url]http://www.lancutcity.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/lancut-slodka-czarnulka-nutka-szuka-domu-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm[/url] i jeszcze raz atak na Kraków: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=344174680&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ344174680MXGuidMZ134bcca4-0360-a20b-2784-2f7bffff7436[/url] [/QUOTE] Mała Patrycja musi być bardzo grzeczna , skoro mama moze sie poświęcić piesom. :lol: [QUOTE] Widzę , że wciąż są na tych stronkach ogłoszenia o sprzedaży szczeniaków z pseudo, a to już niezgodne z ustawą:shake:[/QUOTE] Tak, takich ogloszeń już nie powinno być na portach. :shake:
  11. [quote name='majuska']No może to mieć związek faktycznie.......[/QUOTE] Tak czy inaczej Kaja musi trafić do wetki...
  12. Widzę, że coraz częściej dajesz radę zerknąć na Dogo. Malutka grzeczna?
  13. [quote name='barb']Już poprawione. [/QUOTE] Wczoraj poprawiłam, dziś sprawdzam a Pakuś nadal występuje jako samica. :placz: Długo trzeba czekać na akceptację zmian.
  14. [quote name='Becia66']bardzo to niepokojące biorąc jeszcze pod uwagę, że przedtem takich objawów nie miała. Trzeba serducho zbadać porządnie i zrobić wszystko co można żeby trafnie zdiagnozować.[/QUOTE] A czy jest mozliwe, że to późne skutki po pogryzieniu przez Sonię ? Cytuję Rozia "... Kaja miała już głowę z drugiej strony między elementami ogrodzenia, a Sonia ją tarmosiła i nie chciała puścić i nie dało się Kaji odciągnąć za łapy bo tamta trzymała i jeszcze głowa między ogrodzeniem."
  15. [quote name='Ela&Puch']A u LILLY bez zmian jest kochaną psotką zna komendę wróć jest naprawde madra , biegamy po łąkach hihiihihihihihihihihi i jest pysznie , martwi mnie tylko że nadel goni zuzie do zabawy ale goni :( wczoraj była znowu w gościach u yorka i była superrrrr , na koniec dostała pluszaka ale jak tylko go doniosła do domku to go rozpruła i wyjęła środek wiec owieczka juz zniknęła :)[/QUOTE] Fajnie Elu, że sie odezwalaś. Juz sie martwiłam, że u Was cichutko. Szkoda, że Zuzia nie chce sie dać wciagnąć Lili do zabawy. Zapewne nie jest juz młodziutką kotką ?
  16. [quote name='Agucha']Tu się robi bazar m.in. na pomoc w sterylce Lilly. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-ROBI%C4%98-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-i-sterylk%C4%99-Lilly-.?p=18344826#post18344826[/url] [/QUOTE] Bardzo fajnie się bazarek zapowiada. :lol: Wszystkie ciuszki pięknie wyesponowane. :lol:
  17. Może do czasu badania weterynaryjngo nie brać Kai na żadne dalsze spacery?
  18. [quote name='pomóżpomagać']Na portalu krosno24 ktoś dodał zdjęcie że błaka się sunia i rozpoznała na zdjęciu Zmywarke.[/QUOTE] Możesz link do tego ogłoszenia a najlepiej zdjecie suni?
  19. Wkleiłam tu Nutkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/220109-Przygarnę-sunie[/url]!
  20. [quote name='iwoniam'] Mikrus genialnie podróżuje samochodem -:)[/QUOTE] To duzy atut. Warto zaznaczyć przy ogłaszaniu.
  21. [quote name='sunia2000']Dziekuje serdecznie za ogłoszenia, ja ostatnio nie mam na nic czasu, jedynie odnawiam stare ogłoszenia. [/QUOTE] Chociaż tak próbujemy pomóc. [QUOTE] Po wypłacie będzie trzeba Vikuni wykupić jakiś pakiet (jakbyście wiedziały o jakimś bazarku ogłoszeniowym to proszę o cynk:)) [/QUOTE] Suniu Viki ma kilkanaście świeżutkich ogloszeń. Dlatego rozważ opcje wyróżnienia któregos lub kilku z nich. Dolnoślaskie portale są zapchane psimi ogłoszeniami i dlatego warto ktoreś wyroznić, żeby dłuzej bylo widoczne.
  22. [quote name='Roszpunka']Owszem, byłam i podziwiałam, ale słowa z siebie nie wydusiłam ;) Czasem po prostu tylko oglądam i czytam...[/QUOTE] A czytalaś, że dziś przybyl do Przytuliska kolejny pies? :-(
  23. [quote name='Roszpunka'] Super, że nareszcie są porządne fotki, bo ja wzrokowiec jestem ;) Rozio - ukłony :)[/QUOTE] Na glównym wątku są linki do albumów Rozia. Trafilaś tam może ?
  24. [quote name='iwoniam'] niestety Mikrusek domku dziś nie zmienił, ale... i tak kochany jest, a może ten domek i tak zostanie domkiem tymczasowym dla innej psinki ;)[/QUOTE] Chodzi o domek z wątku, do którego link Ci podesłałam ? To szkoda, że sie nie udało...
  25. [quote name='Roszpunka']Piękna suczynka :) A fotki z Pakusiem... miodzio :loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Specjalnie dla Ciebie wkleiłam Roszpunko. Wiem, że lubisz wieczorkiem zajrzeć do Boguchwały ;) [QUOTE] Ten rudy, ogromny przystojniak to Budrys, tak? [/QUOTE] Tak to Budrys
×
×
  • Create New...