Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. A na ewentualne leczenie Kaji jest wystarczające zabezpieczenie ?
  2. [quote name='LisPustyni']Tez mam suke z nosowka. Mam namiar na surowice jakbyscie potrzebowaly prosze kontakt na maila: [email protected] Chyba spadlaś Ciotkom z nieba.
  3. Beciu ja ich nie znam. Myslisz, ze mogę napisać do nich PW.
  4. Chociaz tyle można zrobić dla pieska
  5. Igielko może też rozsyłaj
  6. Ciotki, rozsylać nadal ? I czy poza dolnośląskie też ?
  7. [quote name='barb'] Czy jest sens rozsylać poza dolnośląskie?[/QUOTE] [B]Napiszcie czy rozsylać poza dolnosląskie ?[/B]
  8. [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url]
  9. Ciotki pomagam rozsylać wkleje i tu [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url]
  10. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url]
  11. [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  12. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  13. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  14. Pomocy !!! Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!! http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30
  15. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  16. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url]
  17. [quote name='Nikaragua']rozesłałam po prawie wszystkich wątkach na których jestem[/QUOTE] Ja tez rozsylam. Nie znam wątku. Rozumiem, że pytalyście u wszystkich możliwych wetow. Czy jest sens rozsylać poza dolnośląskie?
  18. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  19. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  20. Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
  21. [B]Bardzo ważne! [/B] [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [[url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url]
  22. [quote name='Nikaragua']SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url][/QUOTE] Kilerek jest z Wroclawia ? Wstawialaś na inne wątki?
  23. [quote name='Nikaragua']SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari23 ma nosówkę[/QUOTE] O rany, nie. A u wetow nie mozna dostać jakiś namiarow na takiego psa? Wklejaj Ciotka na wątki, mogę pomóc Ci w tym pomoc tylko powiedz na jakie watki. Kilerek jest we Wroclawiu?
  24. [quote name='sharka'] dałam dyszkę za ogłoszenia :)[/QUOTE] Serio dyszkę ? Nie ściemniasz ? Na jakim bazarku ? I dlugo trzeba czekać? Dla psiakow z Boguchwały Majuska zamawiała 66 ogloszeń za 20 zł u Siekowej.
  25. [quote name='Agula99']A zdradzę nawet wszystkie:cool3: jak ktoś będzie miała propozycję odpowiedzi, to śmiało walić jak w dym czy on akceptuje koty? czy zrobiłby coś królikowi? czy mógłby zostawać sam kilak godzin? czy ma tendencje do uciekania niszczenia? czy nie miałby problemów z utrzymywaniem czystości? czy ma jakieś traumy? :evil_lol::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Myślę, że pytania sa w porządku. Niestety Wy Ozziegi znacie krotko. Wiecie, że jest przyjazny do ludzi i do innych psów. Co do reszty to niestety w warunkach Przytuliska pewnie nigdy nie da się ustalić. Nie macie mozliwości sprawdzenia go na krolika i koty, nie wiecie też czy umie zachować czystość w domu, zostać sam i nie niszczyć. Nie wiecie czy nie mial traumy. Zeby chociaż część z tych rzeczy określić pies musiałby raczej być w dt.
×
×
  • Create New...