barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
barb replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LisPustyni']Tez mam suke z nosowka. Mam namiar na surowice jakbyscie potrzebowaly prosze kontakt na maila: [email protected] Chyba spadlaś Ciotkom z nieba. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Beciu ja ich nie znam. Myslisz, ze mogę napisać do nich PW. -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
barb replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chociaz tyle można zrobić dla pieska -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
barb replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Igielko może też rozsyłaj -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
barb replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotki, rozsylać nadal ? I czy poza dolnośląskie też ? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
barb replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='barb'] Czy jest sens rozsylać poza dolnośląskie?[/QUOTE] [B]Napiszcie czy rozsylać poza dolnosląskie ?[/B] -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ciotki pomagam rozsylać wkleje i tu [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url] -
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
barb replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url] -
Snaki 3 miesięczny szczeniaczek znalazł swoje szczęście:) ma domek :)
barb replied to taju666's topic in Już w nowym domu
[B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url] -
Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url]
-
Ringo- pies w typie owczarka niemieckiego szuka domu
barb replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url] -
Pomocy !!! Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!! http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30
-
Bursztynek,Koka,Smerfetka,Lord,Ikarek wszystkie moje psiaki maja domki:)
barb replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
barb replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Nikaragua']rozesłałam po prawie wszystkich wątkach na których jestem[/QUOTE] Ja tez rozsylam. Nie znam wątku. Rozumiem, że pytalyście u wszystkich możliwych wetow. Czy jest sens rozsylać poza dolnośląskie? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
barb replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Pomocy !!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/page30[/url] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo ważne! [/B] [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!![/B] [[url]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE...?p=18366086#post18366086[/url] -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url][/QUOTE] Kilerek jest z Wroclawia ? Wstawialaś na inne wątki? -
[quote name='Nikaragua']SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari23 ma nosówkę[/QUOTE] O rany, nie. A u wetow nie mozna dostać jakiś namiarow na takiego psa? Wklejaj Ciotka na wątki, mogę pomóc Ci w tym pomoc tylko powiedz na jakie watki. Kilerek jest we Wroclawiu?
-
[quote name='sharka'] dałam dyszkę za ogłoszenia :)[/QUOTE] Serio dyszkę ? Nie ściemniasz ? Na jakim bazarku ? I dlugo trzeba czekać? Dla psiakow z Boguchwały Majuska zamawiała 66 ogloszeń za 20 zł u Siekowej.
-
[quote name='Agula99']A zdradzę nawet wszystkie:cool3: jak ktoś będzie miała propozycję odpowiedzi, to śmiało walić jak w dym czy on akceptuje koty? czy zrobiłby coś królikowi? czy mógłby zostawać sam kilak godzin? czy ma tendencje do uciekania niszczenia? czy nie miałby problemów z utrzymywaniem czystości? czy ma jakieś traumy? :evil_lol::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Myślę, że pytania sa w porządku. Niestety Wy Ozziegi znacie krotko. Wiecie, że jest przyjazny do ludzi i do innych psów. Co do reszty to niestety w warunkach Przytuliska pewnie nigdy nie da się ustalić. Nie macie mozliwości sprawdzenia go na krolika i koty, nie wiecie też czy umie zachować czystość w domu, zostać sam i nie niszczyć. Nie wiecie czy nie mial traumy. Zeby chociaż część z tych rzeczy określić pies musiałby raczej być w dt.