barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='maarit'][FONT=Times New Roman] Jak wszędzie i nie ma "winnych"...[/FONT] [/QUOTE] Nawet jak są winni to pozostają bezkarni. :shake: Tak jak jest napisane na pierwszej stronie aktualności. [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale tam przynajmniej mają dobre warunki i to jest pocieszające.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Tak. Niektóre, zwłaszcza staruszki nie sa nawet zamykane w boksach. :lol: [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [QUOTE] Ta czarna Nela?[/QUOTE] Tak czarna Nela. Możesz zobaczyć w dziale psy w nowych domach.:lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='maarit']A to ze szkolenia akurat widziałam:) Przeglądnęłam też dział TM: Ringo, Panicz, Halik, Axelek :( kojarzę te psiaki z dogo [*] Nie doczekały[/QUOTE] Niestety ...a kolejnych psów w schronisku przybywa. Ale zdarza się, że i staruszki znajduja dom : np. Ufo, Nela.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='sunia2000']Wydarzenie Vikuni na FB - proszę udostępniajcie wśród znajomych:[URL]http://www.facebook.com/events/422690664427648/[/URL][/QUOTE] Biegnę zobaczyć. Udostępnilam.
-
[quote name='andzia69']Dobrzeń Mały leży niedaleko Opola - dlatego też tutaj zamieściłam prośbę o pomoc. Jest wydarzenie na FB, pani porozwieszała ogłoszenia, zawiadomiła policję...okoliczne schroniska i organizacje powiadomione...my z Kielc niewiele mozemy zrobić oprócz tego, że porozgłaszamy troszkę tu i ówdzie:([/QUOTE] Z Kielc możecie zrobić ogłoszenia, rozsyłać wydarzenie (czy udostępniać). To też dużo. A są jacyś dogomaniacy z Opola ?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Sonia już u nas. Pierwsze co zrobiła, to poleciała sprawdzić czy jest Kaja :evil_lol: potem ładnie pobiegła prosto do swojego boksu. Panu było strasznie ciężko się z nią rozstać, widziałam w jego twarzy smutek, strasznie się z Sonią polubili, pan mógł z nią robić wszystko, razem szaleli, bawili się, tarzali po trawie, pan ją czesał, a ona leciutko szczypała go za włoski na ręce. Opowiadał o niej z taką czułością, z taką radością, jak opowiadał jak się bawili, jak szaleli...nie wiem czy ktoś jeszcze tak będzie o niej mówił...czy ktoś jeszcze taki się znajdzie??? :shake: [/QUOTE] :niewiem: [QUOTE] Innego pieska państwo nie chcieli...[/QUOTE] Szkoda... -
Jestem na zaproszenie ale mieszkam na Podkarpaciu.Dobrzeń Mały to w jakim wojewodztwie ? Czy wpisalas sunie do bazy zwierząt zaginionych na dogo ? Czy oprócz plakatow są ogłoszenia w necie o zaginięciu? Im więcej tym lepiej.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Majusko, a nie chcą sprobować z innym psem z Przytuliska ? -
Widać, że psiak szczęśliwy.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze chłopcu nic się nie stało. :shake: Na zdjęciach był taki szczęsliwy gdy zabieral Sonię z Przytuliska.:-( -
[I]Post sie zdublował wię go wyedytuję [/I]: Iwonka ma cały milion piesków, a jest w zaawansowanej ciązy. Trzeba zdążyć znaleźc im domki przed urodzeniem dzidziusia.
-
Karolciasz, dałaś znać do schroniska żeby go zdjęli ze strony ? Bo on tam nadal figuruje jako poszukający domu. A gdybyś miala jeszcze jakiś mail lub telefon o pieska w typie border colie to poleć prosze Tunię z bdt Iwoniam. Jest juz wysterylizowana i bardzo wyladniała. Podać Ci mail i telefon Iwonki ?
-
[quote name='Dzika_Figa']Paczka doszła, w czwartek chciałabym zrobić bazarek w miarę możliwości, więc proszę podeślijcie co mam wystawić na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ciociu Figo jeszcze nie ma bazaru ? Dasz znać jak wystartujesz ?
-
[quote name='fioneczka']nooo Grażynka w końcu fotaski jakieś są ?[/QUOTE] Dzieciaczki śliczne, przesłodkie. [QUOTE] jak Baster i Lusia do dzieciaków?[/QUOTE] Też jestem ciekawa...
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Na razie się wstrzymujemy z usuwaniem ogłoszeń... [/QUOTE] Dobrze, że ogloszenia zostały. Przed chwilą reaktywowałam na tarnowiaku. -
[quote name='maarit']...i smutno :([/QUOTE] maarit w Orzechowcach teraz piękna wiosna. Zobacz na stronie [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]ww.schroniskoorzechowce.pl[/URL] Psy mają porządne jedzenie i wybiegi i kontakt z wolontariuszami. Niektore nawet uczestniczą w szkoleniu. Jest informacja na stronie schroniska a wczoraj byla nawet w Teleekspresie.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Sonia jutro wraca do nas! Niestety adopcja się nie udała...:shake: proszę majuskę o wstawienie jej do grona potrzebujących na pierwszą stronę ...:puppydog::nonono2::oops2:[/QUOTE] Co sie stało ? Tak dobrze sie zapowiadało... Ale moze Państwo przynajmniej zechcą sprobować z innym psem, tak jak chyba proponowalyście. Może Figa albo Benio ? -
[quote name='karolciasz28']:) [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=363:by-moe-nauka-qsiedzeniaq-wycignie-je-z-dalszego-siedzenia-w-schroniskowym-boksie&catid=1:aktualnocigowna[/URL] Ekstra sprawa z tym szkoleniem. Orzechowskie schronisko mknie do przodu, rozwija się super, jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej!:lol:[/QUOTE] W dziesiejszym Telekspresie byla informacja na temat szkolenia orzechowskich psiaków.:lol:
-
[quote name='sunia2000']Oj ja na niektórych stronach przedłużam już od roku i nic:( Podajcie numery do lotka, niech w końcu trafie tą "6" i wezmę ją do siebie:)[/QUOTE] Hehe, zaczelam pisać, że gdybym trafila "6" to sama wzięlabym Wiki ale przypomnialam sobie, że ona jest niestety kocim killerem... Korzystając z uzyskanego kiedyś pozwolenia załozycielki watku zapraszam na bazarek Cioteczki sharki na Basta po amputacji członka. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-książkowo-płytowy_na-Baścisko_do-07-05[/url] Są książki, płyty, pieluszki na basen, torebeczki dla malej laleczki i kilka rożnych drobiazgow.
-
Ojej.:shake: Oby antybiotyki pomogły.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Byłam dziś na wizycie przed-adopcyjnej pewnego pieska. I... poszło dobrze :)[/QUOTE] na razie nic nie piszę, aby nie zapeszać, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Tak bym chciała, żeby to chodziło o Mikrusa lubTunię.:roll: [QUOTE]nie, Mikrus nie ucieka. Trzyma się raczej domu, ale on nigdy nie jest sam na spacerze.[/QUOTE] Czyli bylaby jakaś szansa na domek, gdyby nie miał skłonności do ucieczek ?:lol: [QUOTE] Już się tam wybiorę, biedny ten piesio..[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedzinki na bazarku ;) Gufiś cudny.:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Agula99']Misio pojechał do domu!!! Państwo super, ale jak Karolcia wróci to sama napisze!!! Strasznie się cieszę!!!! :multi:[/QUOTE] Ja też oczywiście i czekam na powrot i relację Karolciasz.:lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] Po niedzieli nowy bazar :diabloti:[/QUOTE] W takim razie niesmiało zaproszę na skromny bazarek Sharki dla Basta z amputowanym członkiem [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-książkowo-płytowy_na-Baścisko_do-07-05[/url] -
Przedłużylam ogloszenie Wiki na Jaroslawiaku. Który to juz raz ?
-
[quote name='Dzika_Figa']Barb, przeczytałąm go sto razy i jest dobry, ani pół literówki... spróbuj na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Podobno za dużo wysłalam na jeden raz. Chociaż do sharki też wysyłalam tyle samo. Będę próbowała po troszeczkę. Napiszę coś na Twój mail na próbę bez zdjęć. Wysłałam jeden mail bez fot i jeden z trzema fotkami. Poczekam czy wrócą.