barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na wątku Slimaka pozwolę sobie zaprosić na bazarek Cioteczki sharki dla Basta - psa po amputacji czlonka. http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04? Ubranie damskie i męskie (w duzych rozmiarach), puzzle, pieluszki na basen, rajstopy ciążowe. -
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zeby troszkę podnieść wątek a przy okazji pomoć innemu pieskowi zaprosze na bazarek dla Basta - jeszcze tylko dwa dni. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04?[/url] Ubranie damskie i męskie (w duzych rozmiarach), puzzle, pieluszki na basen, rajstopy ciążowe. -
ELIOT szczeniak zabrany z interwencji ! W nowym DOMU!
barb replied to Qeeriefire's topic in Już w nowym domu
Co tam u malucha ? Wiadomo coś jakmu się wiedzie w nowym domu? -
Odświeżylam dziś ogloszenie na tablicy beżowym szczeniaczkom ale nie wiem czy jeszcze potrzebne ? Przy okazji zapraszam na bazarek Sharki dla Basta - jeszcze tylko dwa dni. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04?p=18950454#post18950454[/URL]
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] I tu zniknęły posty... nadal nie ma też Magdy... ale mimo wszystko zaproszę na kolejny bazarek Cioteczki [B]sharki[/B] - tym razem dla Basta. Niestety narzut w ofercie brak. Są za to: [B]duże ubrania męskie i przepiękny plaszczyk damski, puzzle, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04?p=18950454#post18950454[/URL] -
Tu też zniknęły posty... Żeby trochę ruszyć wątek wklejam link do odtworzonego bazarku sharki dla bardzo biednego Basta - jeszcze tylko dwa dni do końca. Są ubrania męskie w dużych rozmiarach, piękny plaszcz damski, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen. Warto zajrzeć. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04[/URL] Bardzo cenna jest również za pomoc w zapraszaniu i podnoszeniu.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A ja wkleję u Milki link do odtworzonego bazarku sharki dla Basta - jeszcze tylko dwa dni do końca. Są ubrania męskie w dużych rozmiarach, piękny plaszcz damski, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen. Warto zajrzeć. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04[/URL] Cioteczka sharka będzie wdzięczna również za pomoc w zapraszaniu i podnoszeniu.
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']ręce mi opadły.. muszę swój bazarek odtworzyć :roll:[/QUOTE] Wklejam link do odtworzonego bazarku sharki dla Basta - jeszcze tylko dwa dni do końca. Są ubrania męskie w dużych rozmiarach, piękny plaszcz damski, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen. Warto zajrzeć. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04[/URL] Cioteczka sharka będzie wdzięczna również za pomoc w zapraszaniu i podnoszeniu. -
Wskutek awarii dogo zostało utracone zaproszenie na bazarek sharki dla bardzo biednego Basta. Wklejam link - jeszcze tylko dwa dni. Są ubrania męskie w dużych rozmiarach, piękny plaszcz damski, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen. Warto zajrzeć. http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04 Cioteczka sharka będzie wdzięczna również za pomoc w zapraszaniu i podnoszeniu.
-
[quote name='barb']W takim razie zaproszę jeszcze raz na bazarek [B]sharki[/B] dla Basta skoro poprzednie zaproszenie zniknęło ; [B] ubrania męskie w duzych rozmiarach, damskie, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen, puzzle [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04[/URL][/QUOTE] Już tylko dwa dni do końca.
-
Bardzo mile widziana pomoc w rozsylaniu zaproszeń i podnoszeniu. Juz tylko dwa dni do końca bazarku.
-
[quote name='karolciasz28']Wszędzie zniknęły, a administrator napisał, że nie da rady ich odzyskać...[/QUOTE] W takim razie zaproszę jeszcze raz na bazarek [B]sharki[/B] dla Basta skoro poprzednie zaproszenie zniknęło ; [B] ubrania męskie w duzych rozmiarach, damskie, rajstopy ciążowe, pieluszki na basen, puzzle [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-Odtworzony_Ubrania-duże-rozmiary_rajstopy-ciążowe_pieluszki-na-basen_dlaBasta_do15-04[/url]
-
Zastanawiam sie czy nie mozna go przedłużyć o czas awarii i odtwarzania ? Może zapytać moda?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Super.:lol: I linki do ogloszeń Mikrusa są. :lol: [B]mmd[/B] się ucieszy :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] Z tego co wiem to Kostka chyba niedługo pojedzie do domku. No i kroją się kolejne psie domki, ale do wieczora ciiiicho ;)[/QUOTE] Już wieczór... :roll: -
[quote name='sunia2000']Dziś 3-ci, może do jutra otrzymam ten jedyny, wymarzony telefon:)[/QUOTE] Tu też zniknęły posty ... I rozliczenie Suni wcięło - wpis o zaplaconym hoteliku i stanie konta Wiki.
-
Niestety zniknęły ostanie posty: w tym mój o wykupionych za 5 zł ogłoszeniach dla Warki na bazarku u Tatankas (ktory zresztą też zniknął) , linki do ogloszeń wklejone przez Tatankas i ustalenia z Beatkąą żeby pieniążki za kupno ogloszeń zostaly zaliczone mi przez Anie na poczet deklaracji czerwcowej z zaznaczeniem 'kupno ogloszeń".
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']ręce mi opadły.. muszę swój bazarek odtworzyć :roll:[/QUOTE] Masakra.Tyle pracy i trochę kasy dla Basta już bylo tam uzbierane... I tyle fajnych postow o Dorci przepadło... -
Niestety nie pamiętam kto. Tyle Twojej pracy się zmarnowało...
-
[quote name='karolciasz28']Co się stało z dogo?? Ostatnie posty są z pierwszego kwietnia...:shake:[/QUOTE] A bazarek Szpilki nie zniknął ? Bo Sharki na Basta niestety wcięło.
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Wcięło posty od 03.04 do 12.04.2012 :([/QUOTE] I w tytule watku jest jeszcze Nora. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']to chyba jedyny wątek, na którym można teraz cokolwiek napisać - poznikały nawet całe wątki założone w ostatnich 10 dniach[/QUOTE] Bazarki ... -
I co teraz będzie ???
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Zostało jeszcze przedstawienie sobie dziewczyn - Miki i Dory. Na razie synek sam jedzie do dziadków, ja muszę przemyśleć jak spotkanie najlepiej przeprowadzić... Trochę będzie gimnastyki bo zwykle Mika z bejbem jechała i nie martwiłam się o wyprowadzanie suni, ale na ten tydzień Dorze wystarczy wrażeń.[/QUOTE] Myślisz ? A może iść za ciosem i od razu poznać dziewczyny ? Tylko czy rodzice dadzą z tym wszystkim radę ? Też bym trochę sie obawiala... To dobranoc Cioteczko sharko. :sleep2: