barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Ludzie kochani, szukamy kogos z Krakowa, kto mógłby podjechac do pewnego domu, "przyjrzeć się" sytuacji i zrobić suczce zdjęcia do ogloszeń. Czy ktos mógłby pomóc? Bardzo proszę, ja jestem spod Jeleniej Góry...[/QUOTE]beta ata napisz też na wątku pieskow z Olkusza [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/url] tam też bywają ludzie z Krakowa -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']szukając po zaginionych psów z O. trafiłam na panią szukającą swojego pupila od listopada, Dyzio zaginął w Kasinie ale teraz może być wszędzie, jakby w Waszej okolicy lub w O. się pojawił to miejcie "go" na uwadze (dla chętnych więcej fotek mam): [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/dyzio333_zps8a90421f.jpg[/IMG][/QUOTE] Justynko, gdzie jest ten Kasin ? W jakim wojewodztwie ? -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']musi zwrócić uwagę!!! MUSI!!!!!!!!!!!!!:):):)[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/barry-w-typie-teriera-pszenicznego-czeka-na-nowego-wlasciciela-ID2SJOp.html[/url] Zostawiamy ogłoszenie na Opole ? -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
barb replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ja też i czekam na wieści. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
Wstawilam kolażyk do ogłoszenia Barborka na tablicy -
[quote name='Avaloth']może by do tego plakatu dorobić na dole jakiś krótki opisik i pionowe karteczki z kontaktem do odrywania? Takie coś się chyba bardziej sprawdzi do rozwieszania[/QUOTE] Będą karteczki :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']bardzo prosze o oglaszanie Ola, ja zdecydowalam sie tylko na jego wyciagniecie z mordowni, ale bez waszej pomocy w oglaszaniu, bedzie siedzial w hotelu, a szkoda bo kase mozna wykorzystac dla nastepnych bid.[/QUOTE] Potrzebny jest tekst do ogloszeń. Maksimum informacji o psie i kontakt. -
[quote name='inka33']Niestety znów w nieregulaminowym rozmiarze... :( Przecież to bez sensu... :shake:[/QUOTE] Naprawdę ? Viris na szczęście na wakacjach. Na wszelki wypadek zapisałam sobie kolażyki (Marta zamówiła tez dla Barrego) to będzie można je zmniejszyć. 800x600 pikseli to za dużo ?
-
[quote name='sunia2000']Vikunia bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL][/QUOTE] Fotka konkursowa :lol: [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Dla Viki 09_03_2013/jezyki/_MG_0722_zps8095d18f.jpg[/IMG]
-
One miały Fb i allegro ( kiedy jeszcze mozna było robić) i sporo ogłoszeń.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Suzanki. -
Zgłaszam tę fotkę Szczęściarki do konkursu jęzorkowego [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7084/7297795694_0603a4bae6_z.jpg[/IMG]
-
[quote name='sunia2000']Vikunia bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL][/QUOTE] Glosowanie 11 i 12.06 - zupelnie za darmo ale mozna oddać tylko jeden głos :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
U mnie 400 ale 250 to tez okrągła liczba. -
Też tu zaglądam i czytam o Twoich podopiecznych Ikusiu.
-
[quote name='eliza_sk']Macie może jakiegoś kłaka na stanie. Po Capri mam milion chętnych: Może Barry z tego wątku ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia Od 4 grudnia 2012 r. przebywa w hoteliku u missieek koło Krakowa [quote name='barb'] Ma ok.1,5 roku i same zalety kocha ludzi, psy, koty. To super pies dla aktywnych osob, lubi spacery, zabawy piłeczką, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Brał nawet udział w zawodach dogtreekingowych i bardzo grzecznie sie tam zachowywał. Waży 22 kilogramy, jak widać ma dłuższą sierść. Barry jest wykastrowany.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz wkleje linki do bazarków autorstwa Cioci sharki dla mega zadłużonej Trufelki. Ona też jest uratowana z Olkusza a jakoś wszyscy o niej zapomnieli...Niewiele osób zaglada na jej wątek ... Dług Trufli wynosi już ponad 1100 zł....Cierpliwość hoteliku zaczyna się wyczerpywać... Dwa z bazarków kończą się już dzisiaj, trzeci w poniedziałek. Podnoszenie też ma znaczenie ;) bazarek cegiełkowy - z nagrodą - pomysł na jeden weekendowy dzień: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00[/URL] sadzonki mięty i szarłatu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00[/URL] bazarek - konkurs z nagrodą szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] [B]Trufelka się przypomina [/B] [IMG]http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/060813/medium/pizap.com10.47924320772290231370690446590.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']Barry!!! kochany psiaku!!! zmykaj do domu!!!!!!!!![/QUOTE] Pokazuj sie wszystkim jaki jesteś śliczny :multi::multi::multi: [IMG]http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/060813/medium/pizap.com10.86191156599670651370703917381.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Zaglądam na bazarek![/QUOTE] Ciociu Malwa jesteś u Barrego :eviltong: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Tyle tu uśmiechniętych piesków ;) Może zgłosicie któregoś do konkursu w mojej sygnaturce ? :lol:[/QUOTE] \Zmieniłam sygnaturkę - więc wklejam link : Bazarek - konkurs z nagrodą szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL] -
Wstawilam sunię do bazy zwierząt zaginionych - post 1456 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/123433-Baza-zwierząt-zaginionych?p=20946948#post20946948[/url]
-
Marta masz przepełnioną skrzyneczkę.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Słoneczko wygląda jak potencjalny szczeniak Świnki i Puppiego Poniżej mała i podejrzewany o ojcostwo przez ludzi ze wsi ;) [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/22/dsc0545mp.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/839/dsc0551iq.jpg[/IMG][/QUOTE] Słodkie fotki :loveu::lol: -
[IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_4_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-zwierzeta.jpg[/IMG] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_1_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-jelenia-gora.jpg[/IMG] [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_3_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]
-
Jaka śliczna.