Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='beta ata']Ludzie kochani, szukamy kogos z Krakowa, kto mógłby podjechac do pewnego domu, "przyjrzeć się" sytuacji i zrobić suczce zdjęcia do ogloszeń. Czy ktos mógłby pomóc? Bardzo proszę, ja jestem spod Jeleniej Góry...[/QUOTE]beta ata napisz też na wątku pieskow z Olkusza [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/url] tam też bywają ludzie z Krakowa
  2. [quote name='Justyna Lipicka']szukając po zaginionych psów z O. trafiłam na panią szukającą swojego pupila od listopada, Dyzio zaginął w Kasinie ale teraz może być wszędzie, jakby w Waszej okolicy lub w O. się pojawił to miejcie "go" na uwadze (dla chętnych więcej fotek mam): [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/dyzio333_zps8a90421f.jpg[/IMG][/QUOTE] Justynko, gdzie jest ten Kasin ? W jakim wojewodztwie ?
  3. [quote name='Marta72']musi zwrócić uwagę!!! MUSI!!!!!!!!!!!!!:):):)[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/barry-w-typie-teriera-pszenicznego-czeka-na-nowego-wlasciciela-ID2SJOp.html[/url] Zostawiamy ogłoszenie na Opole ?
  4. Wstawilam kolażyk do ogłoszenia Barborka na tablicy
  5. [quote name='Avaloth']może by do tego plakatu dorobić na dole jakiś krótki opisik i pionowe karteczki z kontaktem do odrywania? Takie coś się chyba bardziej sprawdzi do rozwieszania[/QUOTE] Będą karteczki :lol:
  6. [quote name='Ada-jeje']bardzo prosze o oglaszanie Ola, ja zdecydowalam sie tylko na jego wyciagniecie z mordowni, ale bez waszej pomocy w oglaszaniu, bedzie siedzial w hotelu, a szkoda bo kase mozna wykorzystac dla nastepnych bid.[/QUOTE] Potrzebny jest tekst do ogloszeń. Maksimum informacji o psie i kontakt.
  7. [quote name='inka33']Niestety znów w nieregulaminowym rozmiarze... :( Przecież to bez sensu... :shake:[/QUOTE] Naprawdę ? Viris na szczęście na wakacjach. Na wszelki wypadek zapisałam sobie kolażyki (Marta zamówiła tez dla Barrego) to będzie można je zmniejszyć. 800x600 pikseli to za dużo ?
  8. [quote name='sunia2000']Vikunia bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL][/QUOTE] Fotka konkursowa :lol: [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Dla Viki 09_03_2013/jezyki/_MG_0722_zps8095d18f.jpg[/IMG]
  9. One miały Fb i allegro ( kiedy jeszcze mozna było robić) i sporo ogłoszeń.
  10. Zgłaszam tę fotkę Szczęściarki do konkursu jęzorkowego [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7084/7297795694_0603a4bae6_z.jpg[/IMG]
  11. [quote name='sunia2000']Vikunia bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL][/QUOTE] Glosowanie 11 i 12.06 - zupelnie za darmo ale mozna oddać tylko jeden głos :lol:
  12. Też tu zaglądam i czytam o Twoich podopiecznych Ikusiu.
  13. [quote name='eliza_sk']Macie może jakiegoś kłaka na stanie. Po Capri mam milion chętnych: Może Barry z tego wątku ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia Od 4 grudnia 2012 r. przebywa w hoteliku u missieek koło Krakowa [quote name='barb'] Ma ok.1,5 roku i same zalety kocha ludzi, psy, koty. To super pies dla aktywnych osob, lubi spacery, zabawy piłeczką, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Brał nawet udział w zawodach dogtreekingowych i bardzo grzecznie sie tam zachowywał. Waży 22 kilogramy, jak widać ma dłuższą sierść. Barry jest wykastrowany.
  14. Jeszcze raz wkleje linki do bazarków autorstwa Cioci sharki dla mega zadłużonej Trufelki. Ona też jest uratowana z Olkusza a jakoś wszyscy o niej zapomnieli...Niewiele osób zaglada na jej wątek ... Dług Trufli wynosi już ponad 1100 zł....Cierpliwość hoteliku zaczyna się wyczerpywać... Dwa z bazarków kończą się już dzisiaj, trzeci w poniedziałek. Podnoszenie też ma znaczenie ;) bazarek cegiełkowy - z nagrodą - pomysł na jeden weekendowy dzień: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00[/URL] sadzonki mięty i szarłatu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00[/URL] bazarek - konkurs z nagrodą szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] [B]Trufelka się przypomina [/B] [IMG]http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/060813/medium/pizap.com10.47924320772290231370690446590.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Marta72']Barry!!! kochany psiaku!!! zmykaj do domu!!!!!!!!![/QUOTE] Pokazuj sie wszystkim jaki jesteś śliczny :multi::multi::multi: [IMG]http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/060813/medium/pizap.com10.86191156599670651370703917381.jpg[/IMG]
  16. [quote name='MALWA']Zaglądam na bazarek![/QUOTE] Ciociu Malwa jesteś u Barrego :eviltong:
  17. [quote name='barb'] Tyle tu uśmiechniętych piesków ;) Może zgłosicie któregoś do konkursu w mojej sygnaturce ? :lol:[/QUOTE] \Zmieniłam sygnaturkę - więc wklejam link : Bazarek - konkurs z nagrodą szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL]
  18. Wstawilam sunię do bazy zwierząt zaginionych - post 1456 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/123433-Baza-zwierząt-zaginionych?p=20946948#post20946948[/url]
  19. Marta masz przepełnioną skrzyneczkę.
  20. [quote name='masza44']Słoneczko wygląda jak potencjalny szczeniak Świnki i Puppiego Poniżej mała i podejrzewany o ojcostwo przez ludzi ze wsi ;) [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/22/dsc0545mp.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/839/dsc0551iq.jpg[/IMG][/QUOTE] Słodkie fotki :loveu::lol:
  21. [IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_4_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-zwierzeta.jpg[/IMG] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_1_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-jelenia-gora.jpg[/IMG] [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/11099081_3_644x461_wiki-sunia-po-przejsciach-szuka-spokojnego-domu-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...