Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sharka']i jeszcze jeden bazarek na Truflę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00?p=20936826#post20936826[/URL][/QUOTE] Jesteś niesamowita. :lol:Juz tam pędzę.:lol:
  2. [quote name='Mysza2']Kochani, ponieważ Czaki nie będzie potrzebował pieniędzy na opłacenie behawiorysty, więc za zgodą Agaty kwotę 300 zł przekażemy dla Barego z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia[/URL][/QUOTE] [quote name='kiyoshi']wspaniale, że pieniążki pomoga innemu psiakowi, a Czekusiowi musi się udać... jakoś nie doczytałam czy ślepa jestem;) kiedy ta wizyta??? kiedy będzie coś więcej o domku wiadomo??[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Wstępnie 14-go czerwca, ale tak jak pisze Stepelka dopiero w praniu wszystko wychodzi. A w przypadku Czakusia wyszło już 2 razy niestety.[/QUOTE] [quote name='Gabi79']Oby ten trzeci raz okazał się szczęśliwy, niech wreszcie ktoś da szansę Czakusiowi na długie szczęśliwe życie u boku swoich ludzi[/QUOTE] Przybywam z podziękowaniem z wątku Barrego. To bardzo duzo pieniędzy - wielki, wzruszajacy gest. :Rose::Rose::Rose: Ale czy Czaki może sobie juz w tym momecie pozwolić na przekazanie tak duzej sumy Barremu? Oczywiście mocno trzymam kciuki za jego domek. :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [quote name='Till']potrzebna na jutro surowica, czy ktoś z Krakowa lub okolic może udostępnić?[/QUOTE] Till napisz na watku lekowym.
  4. [quote name='Mysza2']dla Bariego poleciało 300 zł w prezencie od Czakiego. Prosimy o potwierdzenie na wątku jak doleci:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy!!!-Czaki-wraca-z-adopcj-i-już-w-DT-u-Raczyny[/URL][/QUOTE] Nie wierzę wlasnym oczom:crazyeye:. Mysza2 to niesamowite. :calus::Rose::Rose::Rose: Muszę poznać wątek Czakiego.
  5. Dobrze, że w dziś było troszke sloneczka, dopiero pod wieczór zaczęło znowu padać.
  6. Konto - ok Nie odzywala się. Napisać do niej żeby skontaktowala sie z Toba ?
  7. [quote name='AMIGA']Spoko, wiem już, że ten co trafił do schroniska już zostal odebrany przez właściciela. I to jest własnie ten sam co zginął w Swoszowicach - hurrraaaaaa[/QUOTE] Dobra wiadomość.
  8. [quote name='elizziee']Witam wszystkich:) udało mi się dziś wpaść dosłownie na chwilkę do schronu, pieski mają się dobrze:) I informacja jest potwierdzona Cindy już w lipcu jedzie do nowego domu:))) także udało się w końcu! :))[/QUOTE] Dzięki za dobre wiadomości. :lol:
  9. Czyje konto podać megi345 do bazarku banerkowego? Wojtuś się ani tu ani na bazarku nie pojawia ...
  10. [quote name='Ikusia']Wiem bardzo mało więc bez szczegółów, ale przed chwilą na Rybną pojechał znaleziony york. Może akurat ktoś będzie szukał, to kontaktować się ze schroniskiem.[/QUOTE] [quote name='AMIGA']A ja własnie dziś słyszałam, że w Swoszowicach zaginął york[/QUOTE] Mnie nie udalo się znaleźć żadnego ogloszenia o zaginionym w Krakowie yorku.
  11. [quote name='Alojzyna']dzisiaj koleżanka opowiedziała mi o małym, białym psie, który od tygodnia koczuje przy skrzyżowaniu w Trzebini-Trzebionce przy Domu Kultury. Pojechałam tam dzisiaj - dołączył do niego czarny koleżka, cały w dredach - siedzą obaj na trawniku i mokną w deszczu... Aż się boję zgłosić je do Urzędu gminy, że trafią do Olkusza... :( [IMG]http://s1.postimg.org/7j27x1ten/Zdj_cie0103_001.jpg[/IMG] [IMG]http://s1.postimg.org/mp89nzjfj/Zdj_cie0104_001.jpg[/IMG] [IMG]http://s1.postimg.org/aomtn9c0v/Zdj_cie0105_001.jpg[/IMG] [IMG]http://s1.postimg.org/iwor893xb/Zdj_cie0106_001.jpg[/IMG] [IMG]http://s1.postimg.org/8hdzllhcv/Zdj_cie0107_001.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakie ladne. A psiaki stamtąd trafiają do Olkusza ?
  12. [quote name='sharka']dzisiaj zrobię bazarek wirtualny, Marta proszę prześlij do mnie fanty o których mówiła mi barb, zrobię też bazar fantowy, ale poproszę Cię o opisy, foty zrobię :][/QUOTE]Ciociu sharko, Ciocia Marta odświeża ciuszki a ponieważ ciągle pada troszke to potrwa. Ja też będę mieć kilka rzeczy na bazarek. Jakoś obfocę i ewentualna wysylka byłaby ode mnie.
  13. [quote name='Malgoska']Zapytam o Soniaka. Gdzie jest? Jaki ma dług do spłacenia?[/QUOTE] Przeczytam na wątku Trufli ze zostala zabrana z Amoka.
  14. [quote name='inka33']Przypominam o bazarku banerkowo-plakatowym dla Trufelki... :scared:[/QUOTE] Zapraszamy na bazarek :lol:
  15. Przelałam 15,00 zł dla Trufelki na konto hoteliku.
  16. A czy był jakikolwiek telefon o Trufelkę ?
  17. Dostalam pierwszą wiadomość dot. Barrego. Cytuję : "hej tzn ze piesa nie mozna zobaczyc w opolu pozdr" Odpisalam, że po południu podesle link do albumu Barrego n a Fb i link do watku na portalu Dogomania. Byl też odsłaniany telefon. Nikt nie dzwonil w jego sprawie ? Liczba wejść na tablice 199.
  18. [quote name='Malgoska']'kocham życie ale nikt mnie nie che' 'jestem i wciąż czekam na Ciebie' 'żyję, bo wiem, że przyjdziesz i mnie pokochasz' 'kocham świat ale on mnie nie' 'tylko patrz - jestem dla Ciebie' 'domku wróć'[/QUOTE] Ile pomysłow !!! A może "[B]Super pies szuka domu[/B]" ? Czy wiadomo jaki jest Barry w stosunku do dzieci ?
  19. Dom w Krakowie dla onka, wyżla, wilczaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244040-Poszkiwany-średnio-duży-pies-suka-w-typie-ONka-użytka-wilczaka-wyżła-(małopolska[/URL])
  20. Dom w Krakowie dla wyżla, onka, wilczaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244040-Poszkiwany-średnio-duży-pies-suka-w-typie-ONka-użytka-wilczaka-wyżła-(małopolska[/URL]) jest jakis kandydat ?
  21. [quote name='Malgoska']jakiś łapiący za serce[/QUOTE] Na przykład ?
  22. Zamowiłam banerek dla Barrego na tym bazarku, z którego dochód przeznaczony jest na szczepienie olkuskiej Trufelki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/url]. Czy ktoś ma jakis pomysl na napis na banerku ?
  23. [quote name='maarit']Dało czadu:crazyeye: u Ciebie OK?[/QUOTE] Tak :lol:To miało miejsce bezpośrednio po ogromnej buryz popołudniu 3 bm. Kiedy wieczorem wybrałam się w te miejsca wody już nie było. [quote name='Merenwen']O łał, nieźle :crazyeye:. Wszyscy cali? Mam nadzieję, że nie zaleje schroniska. Oczywiście nikomu zalanego mieszkania też nie życzę...[/QUOTE] Schronisko jest w Orzechowcach. Ale na pewno zwierzaki wolałyby sloneczko a nie ciągłe deszcze.
  24. [quote name='elizziee']ja nic nie wiem, w Przemyślu leje niemiłosiernie i znowu czekam na jakiś dzień w miarę pogodny, żeby podjechać do schroniska ech..[/QUOTE] Zdjęcia z wczoraj [url]http://pogoda.interia.pl/zdjecia/przemysl-po-nawalnicy-zdjecie,iId,1138650,iAId,82818[/url]
×
×
  • Create New...