Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Mój post w opcji odpowiedz z cytatem też zniknął ale wyedytowałam tak, że umieściłam go nad cytatem i wtedy już pozostał widoczny.
  2. Wojtus moze porozsyłamy we wlasnym zakresie.:lol: Do 7.06 jest tydzień czasu :lol:
  3. Czy ktoś moze pomóc w rozsylaniu zaproszeń na bazarek fotograficzny ? Ja z przyczyn niezależnych od siebie wysłałam tylko jedno zaproszenie i raczej nie dam rady dziś wysyłać. Malgoska ma mnostwo pracy z rozliczaniem wczoraj zakończonego bazarku, rozsylaniem PW, a potem wysyłkami.
  4. Wojtuś nie widac co napisaleś
  5. mdk8 pyta ile kosztuje szczepienie. Ktoś wie ?
  6. Już biegnę zobaczyć :lol:[quote name='megi345'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na♥Trufle♥do-07-05-g-21[/URL] zrobiłam bazarek dla Trufli, zawsze może grosik wpadnie. proszę go jakos rozgłosić. pozdrawiam[/QUOTE]
  7. Marta info o pomocy w transporcie już dodane. Może tak być czy coś zmienic ? [url]http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html[/url]
  8. [quote name='elaja']Gdyby chociaż było wiadomo gdzie te psy zostały odłowione ....:-([/QUOTE] To byłaby jakaś wskazówka na jaki region je oglaszać.
  9. [quote name='Justyna Lipicka']to trzymam kciuki za Opole:)[/QUOTE] Trzymaj Ciociu mocno :kciuki::kciuki::kciuki:
  10. [quote name='Justyna Lipicka']potwierdzenia ajli jeszcze nie mam:([/QUOTE] Może wyślij do ajlii PW ?
  11. Na Morusku też przed chwilką dałam Barrego na Opole i dodałam tę super fotkę.
  12. [quote name='Marta72']Basiu zaraz robię przelew :)cieszę sie, że bedzie Barry na Opolu wyrózniony:)[/QUOTE] Marta, pieniążki dotarły, wyróznienie zrobione. Już widoczne na tablicy :lol: [URL]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/opole/?all_categories=all&search[/URL][paidads_id_index%3Afrom]=1
  13. [quote name='Till']Zdjęcia wysłałam do wklejenia więc może już dziś zobaczycie na wątku. Dzięki za info o poszukiwanym amstaffie, ale niestety mail podany w wątku nie działa. Mam więcej o nim informacji, bardziej przyjaznych. Piesek jest bardzo młody, może mieć nawet 8-10 miesięcy. Gnębił tylko jednego psa wraz z drugim, ale teraz to on jest atakowany, boi się wyjść z budy. Do ludzi jest super, bardzo się przytula i szuka kontaktu, z zachowania jeszcze dzieciak. Może jutro będę mieć więcej jego zdjęć. Jak się tu pokażą jego zdjęcia proszę roześlijcie gdzie się da, może ktoś szuka tego młodziaka. Wśród zdjęć będzie też duży bulowaty pies, ma ciekawą obrożę, charakterystyczną, też dobrze było by go porozsyłać[/QUOTE] Till, to może wklej informacje na wątek poszukiwanego amstaffa ? Adres mailowy rzeczwiście jest błędny. Zatanawiam się czy to pomyłka czy czyjś głupi żart ? Napiszę o tym na wątku, wyslalam też PW do jego założycielki. [quote name='Ikusia']Złych wiadomości cd niestety. Skoro Iwoniam nie dotarła i wcale mnie to nie dziwi, przekażę Wam, że [B]Tajfi dołączyła do psiego raju[/B]:-([B].[/B] To jest koszmar!!!!!!!!!!!!!! Rasti, Niga, Mróffka walczą dzielnie i jest nadzieja. Tak strasznie mi żal:-([/QUOTE] :-(
  14. [quote name='barb']Albo trzeba dać ogloszenia na inny region niż łódzkie.[/QUOTE] Na olx zmieniłam na opolskie [url]http://opole.olx.pl/piekna-i-grzeczna-suzanka-czeka-na-dom-iid-511186357[/url]
  15. Albo trzeba dać ogloszenia na inny region niż łódzkie.
  16. [quote name='Marta72']dawj barb to wyróznienie ile i gdzie przelac ??[/QUOTE] To może tablice na Opole ? Na 7 dni to 8.99 zł - niestety podrożała. Prześlę Ci na PW numer konta. W tym miesiacu wyróżnialam Barremu alegratkę, krakusika a także tablice Suzanki i Mafiego, ktory zaginął w Poznaniu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243512-Uwaga-Poznań[/URL] (może bywają tu Poznaniacy ?)
  17. [quote name='obiezyswiat75']A może by mu gumtree wyróznić?[/QUOTE] A byłby ktoś chętny do opłacenia wyróznienia ?
  18. [quote name='sharka']chodzi mi po głowie bazarek cegiełkowy na sterylkę i szczepienia Trufli - mój TZ piecze niezły chleb na zakwasie, mogę za kupno cegiełki wysyłać przepis. Ale może znajdzie się ktoś z lepszym pomysłem? rodzice mieli bazarek z chlebkiem odchudzającym, ale mój to taki zwykły, bez "ulepszaczy", z mąką ;) Tyle że TZ musi przemyśleć zakwas, bo my teraz odkładamy porcję na kolejne pieczenie od poprzedniego, a tu trzeba sięgnąć pamięcią jak go się robiło na początku.[/QUOTE] Dobry pomysł. :lol: [quote name='Malgoska']Świetny pomysł. U rodzicow kupiłam ten przepis i jem ten chlebek jest pyszny Można zrobić cegiełkowy bez niczego, jak się pozbiera np po 2 zł to może trochę osób wpłaci?[/QUOTE] A schudlaś juz od tego chlebka? sharko, Marta72 na razie wstrzymała sie z wysyłką paczuszki z przeznaczeniem na Truflowy bazarek do Ciebie skoro masz tak napięte terminy. Nasunął mi sie pewien pomysł wirtualnego bazarku - inspiracją jest bazarek wakacyjny *żaby* - napiszę wam na PW.
  19. Mam wielką prośbę o udostępnianie wydarzenia Mafiego. To piesek adoptowany z Fundacji Nero, który zaginął w Poznaniu 8-go maja. [url]https://www.facebook.com/events/570146743017596/?fref=ts[/url]
  20. [quote name='Till']Wśród tylu smutnych wieści, ja też mam jedną smutną i jedna radosną. Zacznę od radosnej: Remuś bez łapki ma dom! zamieszkał w Krakowie, jest tam bardzo szczęsliwy, ma do towarzystwa kotka, z którym odrazu się zakolegował, szaleją po mieszkaniu jak wariaty. Ma też kolęgę Czarusia dzięki, któremu przestał się bać jeździć windą i chodzić na spacerki w obcym miejscu. teraz już to miejsce BARDZO lubi, ciągle go ktoś głaska i przytula na spacerkach. Państwo go uwielbiają :)Mam nadzięję, że tak będzie już zawsze, tyle wycierpiał i nareszcie doczekał sie swojego, bezpiecznego domu. A zła wiadomość to taka (może już część coś o tym wie) w Olkuszu są pogryzione psy. Młodziutki ast sieje pogrom na wybiegu, do ludzi jest ok, ale psy terroryzuje. Niestety nie ma co liczyć, ze go dadzą do osobnego boksu, jest ciasno... Pies bardzo ładny, pewnie ma szanse na dom, ale kto go tam znajdzie. Mam zdjęcia, pogryzionych też,mogę komuś wysłać do wklejenia na wątek bo mi coś znowu to wklejanie nie wychodzi[/QUOTE] Till, jest wątek gdzie szukaja młodego asta może go wstawisz ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243247-Wrocław-Przygarne-amstaffa[/url] Z tym, ze w domu jest kot wię jego też mogłby gryżc. Z domku Romusia bardzo sie cieszę. [quote name='Marta72']Till remus to ten piesek co z barbórkiem wyszedł, prawda?? Bardzo się cieszę z jego domku:) ludzie są wspaniali, ze dali mu sznsę:) Słuchajcie narodził mi się pomysł w głowie, jest część piesków,(Trufla, Barry) które się juz opatrzyły w ogłoszeniach w waszym rejonie wrzućcie je na opole ze swej strony deklaruję samochód i pomoc w transporcie,( przynajmniej tak jak szczęciarkę odbierałam), czyli do zjazdu z autostrady pa tez mogłabym zrobić[/QUOTE] Marta, Barry- zgodnie z Twoją sugestią - ma już tablicę na Opole. Trufla - dziś jest na Wieliczkę ale od jutra moze pokazywać się w Opolu. .
  21. [quote name='Marta72']i Trufelkę zaprasza na opole...ta sama deklaracja co u Barbórka:) w razie szczęśliwego zakończenia wizytę tez moge przecież zrobic:)[/QUOTE] Niech dziś sie pokaże w Wieliczce, a następne będzie Opole :lol:
  22. [quote name='Marta72']wrzućcie na opolskie pomogę w transporcie:)[/QUOTE] Dobrze - już zmieniam a jakie miasto ? :lol: Bo muszę jakieś wybrać . :lol: Dałam Opole.
  23. Skoro na ogloszenia Trufli na małopolskie i Krakow nie ma odpowiedzi będę zmieniać lokalizację. Najpierw była Warszawa a od dziś Wieliczka.
  24. Skoro na ogloszenia Basta robione na mazowieckie i Warszawę nie ma odpowiedzi zmieniłam lokalizację na Milanówek.tablicy Potem będę probować na iine miasta i regiony.
  25. Zmieniłam tablicę na Podkarpacie - Rzeszów, bo w Tarnowie przestala rosnąć liczba wejść. ;) Wkleiłam rozliczenie post 316 do postu rozliczeniowego .
×
×
  • Create New...