barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Super fotki :lol: -
[quote name='hotelamok']A bylo to sie upominac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hotel Amok i tak tyle czasu "kredytuje" Truflę więc chyba z naszej strony należy mu się minimum przyzwoitości.
-
[quote name='hotelamok']No tak, Wojtusia brak i od razu ksiegowosc padla:roll:[/QUOTE] [quote name='Malgoska']bez przesady radzimy sobie Iwonko:) dziękujemy za rozliczenia jak przyjdzie napisze, że nas kocha :)[/QUOTE] Moje wyliczenia były bardzo zbliżone do rzeczywistych. ;)
-
[quote name='sharka']trochę mniej ale i tak dużo, biorę się za rozsyłanie zaproszeń na bazarek cegiełkowy :][/QUOTE] Wczoraj i dziś wyslalam okolo 30. W taki upal powoli to idzie. Będę dalej wysyłać z postu 142 a Ty Ciociu z postu 141. Dobrze ?
-
[quote name='hotelamok']No tak, namacilam i to strasznie Dlug na 07.06 byl 1104.80 + 13dni (do 20.06)tj. 130zl Razem 1234,80zl Wplaty 306,18zl 208,00zl ----------- 514,18zl 1234,8-514,18=[B]720,62zl [/B]to jest dlug na dzien dzisiejszy[/QUOTE] Pierwsza wersja zdecydowanie ladniej wyglądala :shake: Cioteczki Malgoska i sharka prowadzą aktualnie dwa bazarki, z których dochód w części będzie przeznaczony na Trufelke.
-
Wilku wygląda super :lol:
-
Według moich obliczeń opartych na rozliczeniach Wojtusia [quote name='wojtuś'][SIZE=3][B] [COLOR=#0000ff][SIZE=4]Łącznie dług w hoteliku Amok na dzień 28 maj 2013 wynosił - 1139,80 zł[/SIZE] [/COLOR] [/B][/SIZE][SIZE=3][B]3/7 czerwiec 2013 ... 20 zł - [/B][/SIZE][B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]przelew do wojtuś/hotelik [/SIZE]- [/COLOR][SIZE=3]sharka [/SIZE][/B][SIZE=3][B]6 czerwiec 2013 ... 15 zł - [/B][/SIZE][B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]przelew do hoteliku [/SIZE]- [/COLOR][SIZE=3]barb [/SIZE][/B][B][COLOR=#0000cd][SIZE=4]Obecny dług w hoteliku Amok na dzień 7 czerwiec 2013 - 1104,80 zł[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3] [/SIZE][/QUOTE] Jeśli na 7 czerwca było 1104,80 - po wplacie mojej i sharki to po odliczeniu wpływow ze wszystkich bazarkow, ktore przelalaś zostaloby na 7 czerwca ok. 590 zl długu. Nie wiem ile należy doliczyć za okres od 8.06 do 18.06 ale pewnie nie mniej niż 100 zl.
-
[quote name='hotelamok']Teraz rozliczenie: Wplaty w czerwcu: 02.06 15zl p. Barbara B. 05.06 20zl Wojtus 07.06 306,18zl Malgoska 18.06 208zl Malgoska Razem dlug na dzien 18.06.2013 wynosi -(minus) 290,62 Bardzo, bardzo dziekuje za wszystkie wplaty[/QUOTE] Czy nie ma tu pomyłki ? Na pewno ma być 290 zł ? Jeśli to wszystkie wplaty w czerwcu to według moich obliczeń dług jest chyba wiekszy ? Foty śliczne. Poprosze Alojzynę o dołączenie ich do albumu Trufli na fb.
-
[quote name='karolciasz28']Właśnie zapomniałam się wczoraj zapytać p. Ani gdzie Cora pojechała. Dowiemy się następnym razem :).[/QUOTE]Ona długo byla w schronisku. Ja znam ją tylko ze zdjęć i opisu. W realu pamiętają ją na pewno majuska, becia, Szpilka.
-
[quote name='karolciasz28']Wczoraj nie, bo siedziałyśmy u tych szczeniaków: [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=1389&Itemid=7[/URL] Ale w czwartek byłyśmy :).[/QUOTE] Widziałam te szczeniorki wcześniej na schroniskowej stronie. Sliczne. Widzialam też na stronie, że dom znalazla Cora - kiedyś ją oglaszalam. Mam nadzieję, że to dobry dom.
-
U Cindy też byłyście ?
-
[quote name='karolciasz28']Wczoraj i jeszcze w czwartek tydzień temu. Marta jest u Wilka co najmniej raz w tygodniu. Szkoda, że dopiero teraz się poznałyśmy.[/QUOTE] Weźmiecie mnie kiedyś ze sobą ? :roll: Z tym, że ja mogę tylko w sobotę albo w niedzielę. :roll:
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
barb replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Witaj Barb :) Biedaki, tez mnie serce boli, bo nadal w sobie mam dziecięce przekonanie, że to też żywe istoty ... ;)[/QUOTE] Szeleczka Malgoski też tak się rozprawia z zabawkami. -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
barb replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek'][IMG]http://images36.fotosik.pl/513/07b255edb67e6095.jpg[/IMG] Buźka :loveu:[/QUOTE] Biedaki :crazyeye: To łobuziak z Ovolinki ;) -
[quote name='Malgoska']pisałam dziś do niego i odpisał, że zaglądnie....[/QUOTE] Może zajrzał ? ;)
-
[quote name='Malgoska']no niestety obiecał, że zaglądnie.....[/QUOTE] Kiedy obiecał ?
-
[quote name='Malgoska']zaglądam do Trufelki[/QUOTE] A Wojtusia dalej nie ma...:niewiem:
-
Kiedy byłyście w schronisku ? :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Trwające aktualnie bazarki na olkuskie pieski : Cioci sharki na chleb na zakwasie - na Truflę i Basta - do 30.06.2013 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244408-Przepis-na-chleb-na-zakwasie_za-piątaka_na-Basta-i-Truflę_do-30-06[/URL] Malgoski na Truflę i bdt iwoniam -do 21.06.2013 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244395-prostownica-torebki-ubrania-na-dt-iwoniam-i-Trufle-do-22-06-2013-godz-24-00[/URL] I bazarek Justyny Lipickiej na bdt iwoniam do 28.06.2013 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244174-Książki-płyty-oraz-pierdółki-na-bdt-iwoniam-do-28-VI-br-do-21-00[/URL] Prosimy o odwiedzanie, kupowanie, podrzucanie, reklamowanie. Przy okazji przypomnę Trufelkę bo już prawie wszyscy o niej zapomnieli :shake: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/5593_340183686109977_442549642_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelka-z-Olkusza-wciąż-szuka-DOMU-!!!-Szczęściara-Kafirek-Zoria-już-w-DS-!?p=20984314#post20984314[/URL][/QUOTE] Znów przypomnę z prośbą, chociaz, o podnoszenie. -
[quote name='luka1']Podniosę Baścisko może ktoś popatrzy i pokocha?[/QUOTE] luka, na jaki region można zmienić jego ogłoszenia ?
-
[quote name='Malgoska']mój jeszcze tylko chwilkę...............[/QUOTE] Trzy dni. ;)
-
[quote name='sharka']zrobię za chwilę jeszcze jeden bazarek z przepisem na chleb, Trufla będzie miała w nim 40%, 60% będzie dla Basta zrobione: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244408-Przepis-na-chleb-na-zakwasie_za-piątaka_na-Basta-i-Truflę_do-30-06?p=20970195#post20970195[/URL] proszę o pomoc w reklamowaniu (sygnaturki? <:])[/QUOTE] [quote name='Malgoska']zapraszam na bazar dt iwoniam i Trufla [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244395-Wejd%C5%BA-i-kup-na-dt-iwoniam-i-Trufle-do-22-06-2013-godz-24-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...013-godz-24-00[/URL][/QUOTE] Trufelka serdecznie zaprasza na zakupy i prosi o pomoc w reklamowaniu i podrzucaniu bazarków. Ciociu sharko, kiedy skończy się bazar Malgoski umieszczę w sygnaturce Twój bazarek ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Trwające aktualnie bazarki na olkuskie pieski : Cioci sharki na chleb na zakwasie - na Truflę i Basta - do 30.06.2013 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244408-Przepis-na-chleb-na-zakwasie_za-piątaka_na-Basta-i-Truflę_do-30-06[/url] Malgoski na Truflę i bdt iwoniam -do 21.06.2013 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244395-prostownica-torebki-ubrania-na-dt-iwoniam-i-Trufle-do-22-06-2013-godz-24-00[/url] I bazarek Justyny Lipickiej na bdt iwoniam do 28.06.2013 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244174-Książki-płyty-oraz-pierdółki-na-bdt-iwoniam-do-28-VI-br-do-21-00[/url] Prosimy o odwiedzanie, kupowanie, podrzucanie, reklamowanie. Przy okazji przypomnę Trufelkę bo już prawie wszyscy o niej zapomnieli :shake: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/5593_340183686109977_442549642_n.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelka-z-Olkusza-wciąż-szuka-DOMU-!!!-Szczęściara-Kafirek-Zoria-już-w-DS-!?p=20984314#post20984314[/url] -
[quote name='Malgoska']no tak :(................[/QUOTE] Czemu płaczesz ? :crazyeye:
-
[quote name='Malgoska']Wpłaciłam do Amoka 208 zł 120 - sharka /na dług/ 88 - magi /na szczepienia/ mysle, że prędzej czy później hotel Amok zaglądnie na wątek i potwierdzi wpłaty i powie ile pozostało jeszcze....[/QUOTE] megi 345 ;)