Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='karolciasz28']Byłyśmy i na szczęście zdążyłyśmy przed deszczem, złapał nas w drodze powrotnej ;). Chciałam obfocić Remingtona i wziąć go na spacer, ale jutro jedzie do domu :).[/QUOTE] Zaraz sobie sprawdzę ktory to Remington ;) edit [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/1148/1148_thumb_7.jpg[/IMG] Sprawdziłam :lol: Bardzo urodziwy :lol:
  2. Karolciasz, byłyście dzisiaj ?
  3. ariete2503, prawdziwa z Ciecie czarodziejką, która zaczarowala Kajunię zołzunię w idealną sunię :Cool!::Cool!::Cool!::Rose::Rose::Rose:
  4. [quote name='barb']Apelację z reguły składa się w oparciu o uzasadnienie. Dlatego warto o nie wystąpić i to niezwłocznie. Sąd będzie musiał wyjaśnić czym się kierowal orzekając tak a nie inaczej. Złożenie kolejnego doniesienia nie wyklucza złożenia apelacji.[/QUOTE] [quote name='Ada-jeje']Uwazasz ze ja o tym nie wiem? Dzieki za ocene mojego dzialania, zanim sie cos napisze, warto czasami najpierw pomyslec.[/QUOTE] Wyrazilam tylko swoje zdanie .:lol: Napisalam o czymś na czym akurat cokolwiek się znam :lol: Nie poddawałam żadnej ocenie Twojego dzialania. :lol: . I zawsze myślę zanim coś napiszę :lol:
  5. [quote name='obiezyswiat75']Domek jakiś się na horyzoncie pojawił czy wciąż nic?[/QUOTE] [quote name='zozola77']pewnie nic...:shake: bo pewnie by cos dziewczyny napisały[/QUOTE] Do mnie żadnych maili o Barrego. Może jakieś telefony ?
  6. [quote name='Ada-jeje']Jest winny ale nie ukarany, czyli moze dzialac nadal w swoim zawodzie. Dano mu sznase na dwa lata. jesli w tym czasie nie bedzie zlozone doniesienie, to po tym czasie, warunkowe umorzenie, bedzie calkowicie wymazane z akt. Jesli w tych dwoch latach udowodnimy mu ze dalej dziala i zneca sie nad zwierzetami, bedzie uznany winnym i ukarany. Kogo Ty chcesz uswiadamiac-Patologie? Uzasadnienie bedzie, tylko ze ja nie chce czekac na uzasadnienie i zlozenie apelacji, tylko juz dzialac. Sad nie ma terminu na uzasadnienie, moze to potrwac ???? Przebieg rozpraw dawal nam wiele do myslenia, np. w 2011r byly zaledwie 3 rozprawy a 4 zostaly odwolane, podobnie sprawa wygladala w 2012r. sad swiadomie i celowo przeciagal sprawe, czas dzialal na korzysc P. po 5 latach sprawa ulega przedawnieniu, jestesmy tego swiadomi ze teraz na uzasadnienie mozemy czekac nie wiadomo jak dlugo a czas leci. Dlatego przemyslalm to i nie bede czekac tylko w najblizszym czasie zloze nastepne doniesienie.[/QUOTE] Apelację z reguły składa się w oparciu o uzasadnienie. Dlatego warto o nie wystąpić i to niezwłocznie. Sąd będzie musiał wyjaśnić czym się kierowal orzekając tak a nie inaczej. Złożenie kolejnego doniesienia nie wyklucza złożenia apelacji.
  7. [quote name='Cookiefloo'].../edit/ Argo i Rodrigez chyba nie mają ogłoszeń. Warto by wysłać Rodrigeza do rottków...[/QUOTE] Widziałam wczoraj ogloszenie Argo na Przemyslaku. Kiedyś tez mu robilam jakieś ogloszenia (na pewno na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL]) ale juz się zdezaktualizowały.
  8. Ada-jeje , wiesz coś nt wyroku w sprawie P. ?
  9. [quote name='sunia2000']Nie wygrała, ale była prawie druga:) Dziękuje serdecznie wszystkim, którzy glosowali za jęzorem Vikuniowym:loveu:[/QUOTE] Nie prawie druga - lecz druga :multi: Były trzy zaszczytne drugie miejsca :lol::lol::lol:
  10. [quote name='magdyska25']Barb to tak jak u mnie...masakra jakaś...[/QUOTE] Takiej ciszy jeszcze nie było.
  11. Bazarek ewy gonzales na olkuską Sari - do 26 czerwca [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244550-C-thru-i-cien-Coleurs-Naturele-dla-Sari-z-okliskiego-piekla-19-6-26-6-g-22[/url] Bazarek sharki na Trufelkę (40%) - link w mojej sygnaturce - do 30 czerwca
  12. [quote name='karolciasz28']Teraz ten wątek na dogo odwiedzam najchętniej! Szczęśliwa Kaja i jej właścicielka coś pięknego. :):loveu:[/QUOTE] Też tu zaglądam z prawdziwą przyjemnością :lol::lol::lol:
  13. [quote name='karolciasz28']Pracownicy zazwyczaj nie mają pojęcia o takich sprawach. Jeśli potrzebujecie informacji o nich to popytam, tylko powiedzcie co chcecie wiedzieć. :)[/QUOTE] Kierownik pewnie by wiedział ...
  14. [quote name='Malgoska']urodziny........[/QUOTE] W takim razie najlepsze życzenia dla syna od barb :Rose::Rose::Rose:
  15. [quote name='elizziee']Sunia jeśli chcesz możemy z Karolcią podpytać o niego, powiedz mi tylko, czy byłabyś zainteresowana zabraniem go? widzisz co wyżej Karolcia napisała, pies może być faktycznie groźny. Ja go osobiście nie znam i nie kojarzę, ale spróbuję się czegoś dowiedzieć.[/QUOTE] Sunia tak mocno zapsiona i zakocona chyba raczej nie da rady wziąć Murzyna. Na pewno może pomóc w zgłoszeniu psiaków na odpowiednie fora. Trzeba zapytać w schronie czy Argo i Rodrigez byli (są) gdzieś zgłoszeni.
  16. [quote name='Malgoska']nie :) Pierwsi goście wyszli od Młodego po 24. Reszta została do rana............. najbardziej śpiąca jest Szelosława, bo musiała cały czas pilnować porządku, maluszek mój kochany.[/QUOTE] Z jakiej okazji byla impreza ?
  17. [quote name='Malgoska']dzieki prawie wszędzie bywam... jeszcze jest Sari link w sygnaturce też z Olkusza[/QUOTE] Już odespałaś noc Ciociu ?
  18. Marta wyslalam PW.:lol: Mam nadzieję, że instrukcja czytelna :lol:
  19. Niestety nie mam żadnych mailowych zapytań o Su :shake: W ogóle o żadnego psa :shake:
  20. [quote name='Marta72']Psy takie jak Trufelka czy moja Szczęściarka które Iwonka z Amoka przemienia mogłyby wystapić w reality pt. psie metamorfozy;) podnoszę Trufelkę!![/QUOTE] To prawda :lol: [quote name='barb']Jutro planuję dodać do ogłoszeń Trufli jej nowe fotki.[/QUOTE] [URL]http://tablica.pl/oferta/daj-mi-dom-odwdziecze-sie-calym-psim-serduszkiem-ID2S183.html[/URL] Dobra ta fotka na głowne zdjęcie czy macie inna propozycję ? [quote name='Alojzyna']Barry [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-nadal-bez-domu-i-środkow-do-życia[/URL] Niufek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244062-Nowofunland-z-punktu-przetrzymań-w-Małopolsce-proszę-pomóż[/URL] Burbon [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244210-BURBON-kolejna-ofiara-wyciągnięta-z-mordowni-ale-bez-pomocy-może-do-niej-wrócić[/URL] Su [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-olkuszanka-pooperacyjna-w-DT-pod-Łodzią-pomóżcie-ja-od-maja-w-szpitalu![/URL] Messi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244117-Bokserek-Messi-wyciągnięty-z-mordowni-Błagam-pomóż[/URL] Snoopy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Snoopy-z-Olkusza-Sączący-się-guz-na-brzuchu-chwiejące-zęby-pomocy![/URL] ogólny olkuski [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/URL] wątek Iwoniam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Nasz-zwierzyniec-małe-wielkie-ZOO-Czynne-24-7[/URL] wątek missiaa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy[/URL] Płoszka - ma dom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241999-Olkusz-i-Kraków-dwie-sunie-w-dwóch-miejscach-a-problem-ten-sam-ogromny-strach!!![/URL] Ferduś - ma dom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238678-Ferduś-z-Olkusza-już-w-cudownym-domku!![/URL] Karo za TM [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406-Karo-staruszek-olkuszak-z-tętniakiem-odszedł-21-05-2013-za-TM[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Alojzyno, może na olkuskim też to wkleić ? Jeszcze : Ovo - ma dom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227186-To-i-owo-o-Ovo-wyrwanej-z-olkuskiej-mordowni-DT-oszalał-z-miłości-i-Ovka-ma-DS[/URL] Jedyneczka - ma dom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222216-SUNIECZKA-JEDYNECZKA-ma-DS[/URL]!!!!!!!!!!
  21. [quote name='majku33krakow']Wzruszający wierszyk: Mam taką prośbę, Panie Psi Boże, By znalazł się ktoś, kto mi pomoże, Opuścić schronisko i zamieszkać w domu. Obiecuję, że nie będę w nim wadził nikomu... Jestem łagodny, wiesz przecież o tym. Nie chciałbym sprawiać nikomu kłopotu, Lecz ja tak kocham ludzi, że raz narozrabiałem, Wygryzłem dziurę w siatce i z kojca się wydostałem... Bardzo tego żałuję, bo ludzie źli byli, A ja przecież wolę, jak są dla mnie mili. Ale ja tylko czyjąś uwagę chciałem na siebie zwrócić! Niestety musiałem znów do kojca wrócić... Znów siedzę smutny w boksie i podpieram ściany. Czy będę jeszcze kiedyś przez kogoś kochany? Jeśli nie to proszę, nie każ mi czekać Dłużej z nadzieją na mego człowieka. Pozwól mi szybciej przekroczyć most tęczowy, Bo jeśli nikt mnie nie pokocha, to jestem już na to gotowy...[/QUOTE] [quote name='baster i lusi']Majku wierszyk cudny aż się popłakałam.Ale co zrobić jak jest nas tylko taka garstka ludzi którym ich los leży na sercu.[/QUOTE] Naprawdę wzruszające.
  22. [quote name='Psia Szkoła']tak się zastanawiam czy taki przycięty nie wyglądał by lepiej ;) no i lżej na te upały[/QUOTE] Lżej byłoby mu na pewno. Tylko kto by go tak ladnie przyciął i do tego nieodplatnie... ?
  23. Jutro planuję dodać do ogłoszeń Trufli jej nowe fotki.
×
×
  • Create New...