Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='paula_t']Tylko, że jak zrobię z takim tekstem to pokasują:/ Będę musiała pokombinować i pozmieniać.[/QUOTE] Chyba tylko na tablicy zdublowanie grozi skasowaniem ?
  2. [quote name='sunia2000']Mam trochę takich zdjęć, muszę wybrać najładniejsze bo inaczej bym poszła z torbami:)[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Trufli za zakup cegielek:multi:Ale Vikunia musi się na bazarku pokazać koniecznie :lol:
  3. [quote name='paula_t']Fotki fantastyczne! Zdecydowanie trzeba je wykorzystać do nowych ogłoszeń :) Ciotki, czy jest jakiś tekst do ogłaszania Barry'ego, który nie jest wykorzystany?[/QUOTE] Ostatnio robilam ogloszenia z takim tekstem. "Jestem Barry. Kocham ludzi, lubię inne psy, koty, ładnie chodzę na smyczy. Mam 1,5 roku, jestem średniej wielkości, ważę okolo 20 kg, moja sierść jest koloru biszkoptowego. Mówią ze jestem w typie teriera a nawet przypominam podobno teriera pszenicznego. Dużą część swego krotkiego życia spędzilem w ciasnej klatce w jednym z najgorszych schronisk w Polsce. Dobrzy ludzie zabrali mnie stamtąd, z otwartą raną po kastracji , udzielili pomocy i umieścili w hoteliku dla zwierząt pod Krakowem. To bylo dokladnie 4 grudnia 2012 r. Nawet dostałem pocżtkowo imię - Barbórek. Wtedy byłem smutny, nieufny. Teraz wyglądam bardzo ładnie, jestem wesoły, lubię spacery, zabawę, lubię bawić się piłeczką. Brakuje mi tylko wlasnego domu a w hoteliku nie mogę przebywać bez końca... Ponieważ lubię ruch, byłbym super towarzyszem dla ludzi aktywnych, lubiących dlugie spacery. Bralem nawet udzial w zawodach dogtrekkingowych i bardzo grzecznie się tam zachowywałem. Dobrze sprawdziłbym sie w domu z ogrodem."
  4. Wstawilam tu Barrego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244192-Przygarnę-we-WRZEŚNIU-Józefosław-(Wa-wa)-pies-docelowo-30kg[/url] co prawda poszukiwany jest psiak młodszy i docelowo wiekszy ale Barry idealnie pasuje pod wzgledem pozostałych wymagań : lubi spacery, ruch, psy, koty. :lol:
  5. [quote name='Korenia']Rano troszkę świeciło, chwilę temu była burza i pokropiło. Obecnie - pochmurnooo...[/QUOTE] Korenia, może tego uśmiechniętego piesia ze swojego awatarka zglosisz do bazarku - konkursu z nagrodą ?:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/url] Viki też ma usmiechnięte fotki z wywalonym ozorem, moznaby ją zaprezentować ;)
  6. Piękne są :lol::lol::lol: Może dzieki nim Barry wreszcie znajdzie dom ?:lol: Myślę, że Ciocia Marta72 napisze PW w sprawie umieszczenia danych kontaktowych.
  7. Tylko czy wyżeł faktycznie dogada sie z kotem ? W Olkuszu nie ma możliwości sprawdzenia go na koty.
  8. [quote name='sunia2000']Nie wiem czy wiosenną przy naszej pogodzie - ciągle jesień:( Przepraszam was i Vikunie, bo trochę mnie tu nie było, ale trochę mi spraw się nagromadziło:/ Dziękuje serdecznie za czerwcowe wpłaty cioteczce sharce, Marudzie, Mruczce i Kocurkowi - w 1 poście zaktualizowane finanse Vikuni:)[/QUOTE] Na Podkarpaciu dziś wreszcie sloneczko ;) a jak we Wrocławiu ?
  9. Taki cud kolażyk zrobila dla Trufli megi345 na zamówienie Marty72.:lol: [IMG]http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/060813/medium/pizap.com10.47924320772290231370690446590.jpg[/IMG]
  10. Jestem na zaproszenie Ewy Gonzales. Podniosę chociaz wątek piesków.
  11. [quote name='Becia66']jak tu Alinkę ,,zgwałcić'' na wątek ? Zapraszałam, tłumaczyłam ale widzę jakoś ciężko...:lol:[/QUOTE] A podczytuje chociaż ? Tyle tu uśmiechniętych piesków ;) Może zgłosicie któregoś do konkursu w mojej sygnaturce ? :lol:
  12. Wojtuś bazarki trzeba nie tylko odwiedzać - trzeba na nie zapraszać - jeśli dlug Trufli ma sie zmniejszać ;) [quote name='wojtuś'][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=3]Kochani dziękuję :) [/SIZE][/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]Iwonce z Amoka za wpis o jej pracy w hoteliku, Trufelce... [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]Sharce za kolejne 3 bazarki - dzięki, wpłaty od Sharki i Barb :) - ujęte już w rozliczeniu ;) i Wam Wszystkim, którzy tu jesteście :) Bazarki odwiedzę już jutro. Miłego weekendu :) [/SIZE][/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=4][SIZE=2] Końcowe rozliczenie z 1 postu: [/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#0000ff][SIZE=4] Łącznie dług w hoteliku Amok na dzień 28 maj 2013 wynosił - 1139,80 zł[/SIZE] [/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#000000][B]3/7 czerwiec 2013 ... 20 zł - [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]przelew do wojtuś/hotelik [/SIZE]- [/COLOR][SIZE=3]sharka [/SIZE][SIZE=3][B]6 czerwiec 2013 ... 15 zł - [/B][/SIZE][B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]przelew do hoteliku [/SIZE]- [/COLOR][SIZE=3]barb [/SIZE][B][COLOR=#0000cd][SIZE=4]Obecny dług w hoteliku Amok na dzień 7 czerwiec 2013 - [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]1104,80 zł[/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/QUOTE]
  13. [quote name='missiaa']Przecież jest banerek....wczoraj barb dodała:)[/QUOTE] Marta zamówiła dla Barrego jeszcze jeden ;) Post rozliczeniowy uaktualniony.
  14. [quote name='sharka']na razie nie głosowanie na jęzorek a czekamy na propozycje :][/QUOTE] Poprawię w kolejnych zaproszeniach.
  15. Pozwolę sobie u Karusia zaprosić na cztery bazarki dla uratowanej z Olkusza bardzo zadłużonej Trufelki : bazarek banerkowo, plakacikowo, kolażowy - megi345 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/URL] i trzy bazarki autorstwa Cioci sharki bazarek cegiełkowy dla Trufli - pomysł na jeden weekendowy dzień: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00[/URL] sadzonki mięty i szarłatu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00[/URL] szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] Podrzucanie mile widziane
  16. [quote name='Justyna Lipicka']otwarte już pisze na bazarku:)[/QUOTE] Ide zajrzeć ;) Na pewno mozna juz wchodzić ?
  17. Banerki Trufelki zamówione przez Marte72 na bazarku fotograficznym Moze ktoś sie skusi na banerek z bazarku albo na Trufelkę ? ;) [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00395/3z44o32hhs20.jpg[/IMG] [IMG]http://images.tinypic.pl/i/00395/i8d2lsw2e5t8.jpg[/IMG] Aktualne bazarki dla Trufelki : cztery bazarki dla Trufelki bazarek banerkowo, plakacikowo, kolażowy - megi345 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/URL] i trzy bazarki autorstwa Cioci sharki bazarek cegiełkowy dla Trufli - pomysł na jeden weekendowy dzień: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00[/URL] sadzonki mięty i szarłatu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00[/URL] szukamy najdłuższego/ najszczęśliwszego psiego jęzorka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] Podrzucanie mile widziane Tym razem wysyłam zaproszenia od poczatku listy - od razu na 4 bazarki. Piszę na wszelki wypadek żeby nie dublować gdyby ktoś chcial pomóc w rozsyłaniu.
  18. [quote name='hotelamok']Dziekuje, wplate otrzymalam[/QUOTE] Dziekuje za potwierdzenie. [quote name='Malgoska']jak wygląda aktualny jej dług?[/QUOTE] Bardzo prosimy o informację.
  19. [quote name='Marta72']Jaki Barry jest piekny:crazyeye::loveu:!!!!!!!! To niemozliwe, że nie ma o niego telefonów:shake::shake::shake: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qt1lGHpAITo/UbD8qXHavCI/AAAAAAAANCQ/ZEDlzLgrd6Q/s720/DSC04677.JPG[/IMG] to zdjecie rewelacja:):):) idealny towarzysz dla mojej szczęciarki byłby :)[/QUOTE] Osoba z ogloszenia z tablicy drugi raz jak dotąd się nie odezwała. Marta, może ktoreś zdjecie wybierzesz do zamowionego przez siebie barrusiowego banerka ? A propozycję tekstow wstawila tu Malgoska. megi345 prosi o fotke i tekst a dzis koniec bazarku. Wieczorkiem uaktualnie post rozliczeniowy.
  20. bazarek fotograficzny [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/url] [quote name='sharka']zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Trufli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00?p=20936608#post20936608[/URL][/QUOTE] [quote name='sharka']i jeszcze jeden bazarek na Truflę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00?p=20936826#post20936826[/URL][/QUOTE] [quote name='sharka']trzy świnki - trzy bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] :D[/QUOTE] Jutro postaram sie wyslać trochę zaproszeń :lol:
  21. Bannerek Barrego zamówiony na bazarku fotograficznym megi345 - dochód dla Trufelki. Tylko do jutra. W ofercie banerki, kolaże, plakaciki, przerobka zdjęć. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/URL] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00397/28yzgiqfxvtl.jpg[/IMG] Na splatę dlugu Trufli stworzyla też trzy pomysłowe bazarki Ciocia sharka. [quote name='sharka']zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Trufli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-Cegiełkowy_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-24-00?p=20936608#post20936608[/URL][/QUOTE] [quote name='sharka']i jeszcze jeden bazarek na Truflę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244126-Sadzonki-mięty-i-szarłatu_dla-Trufli-z-mega-długiem_do-09-06-g-22-00?p=20936826#post20936826[/URL][/QUOTE] [quote name='sharka']trzy świnki - trzy bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] :D[/QUOTE] Bardzo proszę o odwiedzanie Trufelkowych bazarków i jej wątku.
  22. [quote name='barb']Zamowiłam banerek dla Barrego na tym bazarku, z którego dochód przeznaczony jest na szczepienie olkuskiej Trufelki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/URL]. Czy ktoś ma jakis pomysl na napis na banerku ?[/QUOTE] Bannerek Barrego :lol: [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00397/28yzgiqfxvtl.jpg[/IMG]
  23. Też mam nadzieję, że pies nie odniosl poważnych obrażeń ...
  24. [quote name='Malgoska']Dzwoniła iwoniam. Jakiś debil wykradł pod jej nieobecność Borniego. Jej siostra zapisała nr rej. pojechały na policje. Idiota wyrzucił go na rondzie Mogilskim, pies wpadł pod auto i jest troche poturbowany. Iwoniam już go ma i jedzie z nim do weta.[/QUOTE] Horror jakiś ...Skąd go wykradl ?
  25. [quote name='sharka']trzy świnki - trzy bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_-na-Truflę_do-10-06-g-24-00?p=20937892#post20937892[/URL] :D[/QUOTE] Ciotka, ale masz natchnienie. :lol: Trzy bazary :multi: Do tego jeszcze fotograficzny megi345 :lol:
×
×
  • Create New...