Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Ogłoszenia osob, ktore przyjma nowofunlanda. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/przyjme-nowofunlanda-22212965.html?h=bb644b2293c2c6fa[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kupie-nowofundlanda-do-500-zl-22101884.html?h=164a456b6289282d[/URL] [url]http://ogloszenia.wp.pl/Nowofunland_9346,Przyjme-psa-rasy-NOWOFUNDLAND-masci-brazowej-lub-czarnej,34701971.html?S[/url][srch]=1&S[k]=9346 Nie sprawdzalam czy aktualne bo nie wiem na kogo podać kontakt ?
  2. [quote name='Malgoska']zaginiony: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,9788,Zaginiony,Doamnice,Carbon.html[/URL] [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,9788,Zaginiony,Doamnice,Carbon.html#[/URL][/QUOTE] Pod ogłoszeniem jest taki komentarz: Kacper jest znaleziony niufek woj maz ,data sie zgadza,wiek 5 lat ,poniej dam info może to ten ,bo ja na tej rasie sie nie znam -fotka tez jest.
  3. [quote name='barb']Marta, pieniążki dotarły, wyróznienie zrobione. Już widoczne na tablicy :lol: [URL]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/opole/?all_categories=all&search[/URL][paidads_id_index%3Afrom]=1[/QUOTE] Jest 168 wejść więc oglądalność znacznie wzrosła...ale ani razu nie był odsłaniany telefon i zero maili ... [quote name='barb']Nowe ogłoszenie Barrego na Dogomanii [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7963/[/URL] i na Tarnowiaku [URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/411194/jestem-barry-kocham-ludzi-lubie-inn******-koty/[/URL][/QUOTE] Na Tarnowiaku od wczorajszego wieczora - 52 wejścia
  4. [quote name='Ada-jeje']w/g sadu jest winny ale dostal szanse na dwa lata, przypuszczamy ze ma to zwiazek z sprawa prowadzona w Chrzanowie p/ko burmistrzowi OL. [URL]http://proanimals.org/images/OLKUSZ/dokumenty/11-03-08-akt_oskarzenia.pdf[/URL][/QUOTE] Jutro kliknę w link.
  5. [quote name='Ada-jeje']tak chwilowo, odrosly mu skrzydla, sprawe ktora prowadziala nasza Fundacja w sadzie w OL prawie przez 4 lata zostala odroczona na dwa lata. Idiota mysli ze my nie zlozymy apelacji, w kolejnej sprawie czekamy na wyrok w czerwcu, a jeszcze inna jest juz w przygotowaniu, o wiele gorsza bo z PG, obejmie kilku hycli, i kilka schronisk. Nie odpuszcze dopoki zyje.[/QUOTE] Dlaczego to odroczenie na dwa lata ?
  6. Czy ktoś sprawdzał ogłoszenia o zaginionych nowofunlandach ? Jest takie na Sądeczczaninie ale bez zdjęcia [url]http://ogloszenia.sadeczanin.info/ogloszenia/7/dom-i-ogrod/lista,11[/url] i na olx Nowy Sącz -tez bez foty [url]http://nowysacz.olx.pl/zaginol-nowofunland-czarny-3-l-dzieci-w-rozpaczy-iid-475638522[/url] i pozostale na olx [url]http://www.olx.pl/q/nowofunland/c-413[/url]
  7. [quote name='sharka']a może zgłosić Truflę tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL], jak się uda to 50 % będzie refundowane[/QUOTE] Dobry pomysł.
  8. [quote name='paula_t']Kurczę, co my mamy w Polsce z tymi budami?:shake: Nie znoszę tego. Jakby takim problemem było wzięcie psa do domu, choćby na noc czy w brzydką pogode. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie.[/QUOTE] Też bym wolała żeby to nie byla buda ale najpierw trzeba by zrobić wizję lokalną na miejscu.
  9. [quote name='karolciasz28']Był chętny domek na Rudzię aż z Warszawy, ale nie wypaliło. I najprawdopodobniej w sobotę (15) Rudzia pojedzie do Rzeszowa. Będę się umawiać z kolegą przyszłej właścicielki w Przeworsku i on już Rudzie dowiezie na miejsce. :) Bardzo się cieszę!:multi:[/QUOTE] To dobry domek ? Twoja Lajka/Sheltie jest na stronie Orzechowiec.:lol: Wysłałas jakieś nowe fotki ?
  10. [quote name='missiaa']zgłosił się jeden Pan z Lanckorony.... ale chce go do budy (nie na łańcuch).. no nic na razie missieek jest na etapie rozmów..[/QUOTE] Nie wiesz gdzie Pan wypatrzyl Barrego ? I czy ktoś mógłby zrobićw potencjalnym domu zrobić wizytę p.a ?
  11. Wątek na ktory wstawiłam Trufelkę - 22 post [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242204-Suczka-z-DT-1-5-2-lat-10-20-kg-raczej-spokojna-najlepiej-Śląsk[/URL]
  12. Dzisiejsze ogloszenie Diego [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7964/[/url]
  13. Dzisiejsze ogloszenie trufelki na Dogomanii [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7962/[/URL] i na Tarnowiaku [URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/411196/wolaja-na-mnie-trufelka-mam-5-lat-jestem-niewiel/[/URL]
  14. Nowe ogłoszenie Barrego na Dogomanii [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7963/[/URL] i na Tarnowiaku [url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/411194/jestem-barry-kocham-ludzi-lubie-inn******-koty/[/url]
  15. [quote name='obiezyswiat75']nie wiem, mogę zapytać[/QUOTE] To zapytaj jeśli możesz.
  16. [quote name='obiezyswiat75']Kikou swego czasu oferowała tymczas domowy, tylko płatny. Chyba coś ok 200 zł. Ale za taką maliznę może mniej by wzięła? Może by kogoś z Krakowa zapytac, czy nie zna bezpłatnych tymczasów? Taka malizna szybko powinna dom znaleźć.[/QUOTE] A to dt za 200,00 zl nieaktualne ?
  17. [quote name='bea100']Dzięki, już wysłałam do waldi481 pw :)[/QUOTE] dziękuję bea
  18. [quote name='Alojzyna']BINGO!!!!!!! zdobiłam telefonem zdjęcie z ekranu komputera i wysłałam panu - to jest jego suczka!!!!!!! Podałam mu numer telefonu jaki dostałam od missiaa :) pan jeszcze dzisiaj chce jechać po swoją zgubę :)[/QUOTE] [quote name='Till']SZOK, CUDNIE!!!, żeby tylko ją odrazu zabrał![/QUOTE] Brawo dziewczyny. Też wczoraj sprawdzalam portale ogłoszeniowe z zaginionymi psami ale bez powodzenia.
  19. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/532918_469601313111465_188690495_n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Alojzyna']Wysłałam do ogłoszeniodawcy sms - pan oddzwonił. Opis się zgadza. Wysłałam panu zdjęcie. Teraz pan nie ma dostępu do internetu, bo jest w drodze, ale jak tylko będzie mógł to obejrzy i zadzwoni żeby powiedzieć czy to jego zguba czy też nie.[/QUOTE] [quote name='missiaa']no to zaciskam kciuki i mam cichutką nadzieję....[/QUOTE] Trzymam kciuki.
  21. [quote name='yucca']O rany! Przepraszam, że nie odpisałam na Twoje pw, nie mówię, że go nie dostałam, ale pewnie umknęło mi w tym ogromie zaproszeń na bazarki, wstyd mi strasznie :oops: Zaraz lecę na wątek Luki żeby tutaj nie zaśmiecać. Jeśli chodzi o Arge to oczywiście też dołożę parę groszy na hotelik czy leczenie, tylko trzeba najpierw biedaka gdzieś umieścić :shake:[/QUOTE] Dziękuję yucca.:lol:
  22. [quote name='missiaa']Udostępnione na FB :)[/QUOTE] Dziękuję za udostępnienie.
  23. [quote name='missiaa']Mortes to ja mam teraz takie pytanie. Dowiedz się rano czy psiak wciąż jest tam gdzie go widziałaś. Dziś do mordowni przywlekli (dosłownie) psiaka bardzo podobnego do tego na zdjęciach, wręcz myślę czy to nie ten sam... a to baaaardzo prawdopodobne jeśli to Książ Wielki.. bo stamtąd też przyjeżdżają psy do Olk. To ten psiak o którym mówię.. skarpetki się zgadzają.. obwódki wokół oczu też.... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vb9Ra8Ua_bs/UaoJZLz6zpI/AAAAAAAAMoU/YF9TroY83Bw/s512/DSC04901.JPG[/IMG] Ty widziałaś Argo na żywo, czy to ten psiak?[/QUOTE] Piesek ze stacji benzynowej i ten, ktorego wkleila missiaa to moze być ten sam psiak (według mnie). Podobieństwo jest ogromne. [quote name='ewa gonzales']:-(:-( jestem na zaproszenie cioci yucca :shake::shake:o matulu ...rozsyłam gdzie mogę psie serce ....:-(:shake:[/QUOTE] A ja jestem na zaproszenie Ewy zaproszonej przez yuccę, ktora chyba mieszka w Poznaniu ? Pisałam do Cioci yucci PW jakiś czas temu ale nie dostalam odpowiedzi. Potrzebni Poznaniacy do pomocy w szukaniu pieska z tego watku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243512-Uwaga-Poznań[/url]. Malutki Mafi adoptowany do Poznania z Fundacji Nero zaginął 8-go maja. Też jest płochliwy, jakiś czas widywany był pod stacja benzynową. Przepraszam za spam ale tylko dwie Cioteczki z Poznania sa zaangazowane w poszukiwanie Mafiego. To link do wydarzenia pieska na Fb [url]https://www.facebook.com/events/570146743017596/?fref=ts[/url]
×
×
  • Create New...