Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Cioteczki, jeśliby z euspumisanu zebranego dla Karusia byl jakiś nadmiar - wklejam prośbę z wątku lekowego [quote name='waldi481']Gdyby ktos miał na zbyciu Espumissan to ja się zgłaszam..Nie jest on dla Rufusa,ale dla psa,którego dokarmiam...Biedny pies i biedny człowiek-tyle powiem Elżbieta[/QUOTE]
  2. [quote name='iwoniam']Czy ktos z was dysponuje kroplówką PWE z mleczanami? kończy mi się ostatnia butelka, a nie mam na razie dostępu do kolejnych.[/QUOTE] Skopiowałam informację na wątek lekowy i podałam Twoj telefon.
  3. Kopiuję z wątku bdt iwoniam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Nasz-zwierzyniec-małe-wielkie-ZOO-Czynne-24-7?p=20911604#post20911604[/URL] [quote name='iwoniam']Czy ktos z was dysponuje kroplówką PWE z mleczanami? kończy mi się ostatnia butelka, a nie mam na razie dostępu do kolejnych.[/QUOTE] Idealnie byloby gdyby to byl ktoś z Krakowa . Kroplowka potrzebna dla chorych szczeniąt. tel.iwoniam 515192985
  4. Iwoniam, małe sprostowanie - surowica dotarła dzieki [B]Zuzce2[/B] bo podała kontakt na osoby, ktore byly wtedy w trasie z psami. Znam nik tylko jednej z nich - [B]aga38[/B]. Piszę to żeby Cioteczkom, które faktycznie ja przywiozły nie bylo przykro.
  5. [quote name='sharka']widzę że życie przeniosło się na fejsbuk, a tu ani słowa o Mafim... :([/QUOTE] [quote name='luka1']Niestety, Mafi pojechał do Poznania i zwiał. Jest w pobliżu nowego domu, a nowa właścicielka dzielnie go łapie. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Mafi to szczególny aparat, jest bardzo nieufny i niezwykle sprytny, ale gdy przekona się, że mu nic nie grozi pozwoli do siebie podejść. Do domu pojechał olbrzym z łańcucha. Pojechał do Łodzi i zamieszkał w kamienicy. Dziś pojechała na Siąsk maleńka sunia, która była umieszczona przez nas w schronisku.[/QUOTE] [quote name='rita60']Trzymam kciuki aby Mafi wrócił do domu,dla pozostałych psiaczków życzę powodzenia.[/QUOTE] [quote name='rita60']Czy został złapany Mafi ?[/QUOTE] [quote name='sonia&me']Luka daj znać jakby co..ja mam w tym tygodniu trochę czasu,może jakoś bym pomogła go złapać chociaż nie wiem czy jestem w stanie coś wiecęj wymyślić..rozumiem,że Mafi cały czas kręci się w okolicy?[/QUOTE] [quote name='rita60']Tyle czekał na domek....mam nadzieję,że wszystko się skończy szczęśliwie...[/QUOTE] [quote name='sharka']kręci się ale tam jest trudny teren - pola, krzaki, zarośnięte sady, ktoś go widział i tyle, Mafi jak zostanie zauważony daje dyla :/[/QUOTE] Ciocie, którym nieobojętny jest los Mafiego przenieście się koniecznie na jego wątek zalozony przez lukę1 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243512-Uwaga-Poznań[/url] - bo mało tam osób .
  6. [quote name='barb']Odswieżylam tablicę. Jest tylko 36 wejść....Ogłoszenie zostało jeszcze na małopolskie ale miasto zmieniłam na Tarnów.[/QUOTE] Po zmianie na Tarnow jest już 60 wejść.
  7. [quote name='krakowianka.fr']Diegus.... O niego pomino tylu naszych ogloszen nikt nie zadzwonil chyba od dawna.... [/QUOTE] Wejśc na tablicę jest 1226 i 6 razy odsłonięty telefon. Ale nikt nie dzwoni. :shake: Byl jeden mail, o którym tu pisałam ale mieszkanie na czwartym piętrze. Diego nie da rady :shake: Zmieniłam ogłoszenie Diego na tablicy z małopolski na mazowieckie. Chyba, ze macie pomysł na inny region ? [quote name='krakowianka.fr']wiesci od maluchow u iwoniam sa zle szczeniaki maja sie zle :( czarny mniej zle, biale klapa.... sa u wetek ale jest nieciekawie :([/QUOTE] :shake: [quote name='krakowianka.fr']Jozin jest za TM [URL]https://www.facebook.com/events/597272666959012/?ref=notif&notif_t=plan_user_joined[/URL] [IMG]http://brzozow.org.pl/images/Brzozow/znicz09.jpg[/IMG][/QUOTE] :-(
  8. [quote name='Malgoska']To jest syzyfowa praca..... Czyli zostało do zapłaty 1139,80zł tak? Bo ja jakoś nie mogę się połapać w tych Twoich dzieleniach :([/QUOTE] Mnie tez trochę ciężko. Ogloszenie Trufli na tablicy zmieniłam na woj. mazowieckie i Warszawę. Skoro nie ma odzewu na malopolskim będziemy probować na inne regiony.
  9. [quote name='obiezyswiat75']na wyróżnionym ogłoszeniu tak mało?[/QUOTE]Tablica nie byla wyróżniona. [url]http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html[/url]
  10. Odswieżylam tablicę. Jest tylko 36 wejść....Ogłoszenie zostało jeszcze na małopolskie ale miasto zmieniłam na Tarnów.
  11. Karolciasz super foty.:lol: Kocie maleństwo śliczne :lol: Pozostałe kotki też pięknoty :lol:
  12. [quote name='Malgoska']To chyba bezpośrednio do Amoka. Myślę, że hotelik poda nam końcowe rozliczenie. Kończymy Sonię i Diego i zabieram się ponownie za Trufelkę, ostatni bazarek przed wakacjami.[/QUOTE] Tak, te wplaty były na konto hotelku. Mam kilka rzeczy, które obfocę i może zechcesz dołożyć do bazarku z opcją wysylki ode mnie ? Odświeżyłam dziś rano ogłoszenie Trufli na tablicy i przedłużylam na Krakusiku. Niestety zero maili :shake:
  13. [quote name='Malgoska']Z bazarku na Trufelkę mamy: [B]razem: 480,20 [/B]zaraz przesyłam pieniążki do Amoka proszę o potwierdzenie na wątku otrzymania, jak również rozliczenia: ile jeszcze zostało Trufelce do zapłaty:)[/QUOTE] Ładna kwota się z bazarku uzbierała. :lol: W międzyczasie byly jeszcze wpłaty od mdk8 i sharki. :lol:
  14. [quote name='Ikusia']Megi i dzieciaki zostały dzisiaj pierwszy raz odrobaczone. Moja tapicerka została "wymalowana" i w takiej sytuacji tabletka pewnie nie zdążyła zadziałać:shake:. A ja jeszcze idę sprawdzić, czy mama dzieci umyła, czy sama muszę się tym zająć. Były całe mokre i poplute. Biedne:bigcry:dostały takie świństwo do papu.[/QUOTE] Ikusiu, a Fiord zaakceptował nowych domowników ?
  15. [quote name='Malgoska']A to na Trufelkę wysłałas może????[/QUOTE] Przesyłka jeszcze nie wysłana. sharka może zrobić bazarek nie wcześniej niz za dwa tygodnie.
  16. [quote name='barb']Iwoniu napisalam o potrzebie przewiezienia surowicy na wątku transportowym, moze ktoś się odezwie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20896348#post20896348"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20896348#post20896348[/URL][/QUOTE] Dziękuję Cioteczce Zuzce2 za kontakt. Mam nadzieje, że Ciocie z surowicą szczęśliwie dotarły do Krakowa.
  17. [quote name='missiaa']oo, znalazłam u siebie na wątku:[/QUOTE] W trzecim poście sa jeszcze ogloszenia Pauli_t
  18. [quote name='missiaa']ja zawsze kasuje poprzednie i wstawiam aktualne, bo każdy post ma określoną liczbę znaków możliwą do zapisania i niedługo wyskoczy Ci informacja, że w poście nie masz już miejsca. No i tak jak napisała zozola77 w każdym rozliczeniu i tak są informacje o wpłatach i wydatkach od samego początku(od wyciągnięcia Barrego). A jeśli jednak ktoś na upartego chciałby zobaczyć poprzednie wklejane rozliczenia to są na poprzednich stronach tego wątku, a to najaktualniejsze jest tam gdzie powinno czyli na 1 stronie:)[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']a to ja źle zrozumiałam... chodziło mi o to że albo uzupełniać o nowe wpłaty albo kasować poprzedni i wstawiać ten aktualny stan:) on przecież od początku tak czy tak jest[/QUOTE] Zostawilam tylko ostatni post rozliczeniowy missii i pierwszy Till. [quote name='missiaa']Nikt o niego zupełnie nie dzwoni :( Gdzie Ci ludzie mają oczy, nie dość że piękny to jeszcze taki fajny, a wciąż bez domu:/ To on ma tylko na tablicy ogłoszenie od barb? czy ktoś jeszcze jakieś robił? Pytam bo nie mogę znaleźć linków do jego ogłoszeń ... i nie wiem czy ja ślepa czy nie ma..[/QUOTE] Wszystkie linki do ogłoszeń sa w poscie nr 3. Czy ktoś pytal na watku Jawora o zgodę na przekazanie jego "spadku" dla BarbOrka ?
  19. Wklejam mail od opiekunki Diego "Diego ma się lepiej choć jeszcze nie wrocił do swojej poprzedniej wagi, pewnie musi to potrwac trochę dłużej. Troszkę jest słabszy niż wcześniej choć ma zrywy i podskakuje, zaczepia ale szybko się męczy, myślę, że serce jakby się trochę przez tą chorobę osłabiło. Jeśli Iwona ma jeszcze karmę, o której pisała to wezmę przy okazji jak będę w Krakowie, ale może juz zjedzona bo ona też ma duże potrzeby. Poprzednia karma skończyła się. Chciałabym mu też trochę zwiększyć ilość niż zwykle żeby przybrał na wadze. " (chodzi o Hepatic Royal ).
  20. Iwoniu napisalam o potrzebie przewiezienia surowicy na wątku transportowym, moze ktoś się odezwie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20896348#post20896348"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20896348#post20896348[/URL]
  21. [quote name='klaudusia139']Potrzebuję pomocy! W Jedliczu został znaleziony pies, baaardzo wierny, przybłąkał się do mnie, chcieliśmy mu pomóc dostawał jeść, lecz zaczął sprawiać pewne kłopoty przez co nie może zostać u nas. Jeśli mu nie pomogę znaleźć domu, to czeka go jedlicka komunalka a później już nie wiadomo co, oby legalne schronisko. Co rodzicie, dziewczyny?????????? <błagam> mogę zdjęcia zamieścić, nie wiem co mam robić, jest taki kochany[/QUOTE] Może ktoś go szuka ? Robiłaś mu jakieś ogloszenia ; w necie lub papierowe ?
  22. [quote name='Ikusia']Bardzo proszę, gdyby wpadła komuś w oko taka piękność, jako zaginiona / poszukiwana, to bardzo proszę o kontakt na mnie lub iwoniam. Tymczasowe imię Megi. Ona może być zaginiona / poszukiwana już dawno. Ona jest z Pawiej. [IMG]http://imageshack.us/a/img10/7402/img9373r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/7792/img9379fp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img41/1892/img9383e.jpg[/IMG][/QUOTE] Megi jest piękna. Czy juz mozna szukać jej domu ?
  23. [quote name='Basia1968']NO tak panie rezydentki Tolusia i Dinusia :loveu: - obydwie niesamowicie zazdrosne o nas tzn. o to która będzie spać na podusi :evil_lol:[/QUOTE] Takie uśmiechnięte :lol:
  24. [quote name='BUDRYSEK']z Jozinkiem z Olkusza jest zle...jutro cd badan.....prosze trzymajcie kciuki!!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222815-Spaniel-marzenie_-kundelek-zachudzony_z-OLKUSZA_pilnie-potrzebne-DS-lub-DT_[/URL][/QUOTE] Znowu złe wiadomości. Kopiuję z wątku - link w poście powyżej [quote name='zuzlikowa']Niestety u Bono i Jożina nie jest dobrze...Bono w lecznicy, bo problemy z tylnymi łapkami dopadły go... a Jożinek? Jedzie do lecznicy :( [B]Niestety i niedziela spokojna być nie może :-([/B] : BUDRYSEK już jedzie do weterynarza :-( :-( :-(- coś złego dzieje się z Jożinkiem: wymiotuje, spija ogromne ilości wody i od razu zwraca, szarpią nim konwulsje, słaby, załatwia się w domu... sytuacja wygląda niedobrze. Już po konsultacji telefonicznej, po wizycie w aptece i walce o furosemid :-( ( bo tylko na receptę )... Szukałyśmy domu kundelkowi staruszkowi/ OLKUSZAKOWI- okazał się dużo starszy... nie znalazł ds... został w BDT BUDRYSEK ... dzisiaj potrzebuje znowu ratunku :-( Szukałyśmy domu i dziadeczkowi Bono... a on dalej w schronisku. Starzeją się oba i dopadły ich problemy zdrowotne... potrzebują pomocy! [IMG]http://s1.pokazywarka.pl/i/2034722/120646/slajd4.jpg[/IMG] [SIZE=5]Bardzo serdecznie zapraszamy...[B] na bazarki... min. i dla Jożinka :-( ![/B][/SIZE] _ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242923-Bazarek-pomocowy-na-spłatę-długów-w-lecznicach?p=20895958#post20895958[/URL] _ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243575-OSTATNI-DZIEŃ_-Daj-PIĄTAKA-na-Książkę_-Film_-Grę-dla-dzieciaka_-gł-NOWE_?p=20896200#post20896200[/URL] _ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243621-Sam-zdecydujesz-do-czego-Ci-potrzebne-_-dla-Kami-i-BDT_-27-05[/URL][/QUOTE]
×
×
  • Create New...