Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. to fantastycznie:)ale pierwszy raz słyszę:) ciekawe czy na śląsku też działa ta fundacja,moja Hańcia jest bardzo posłuszna,grzeczna(za wyjątkiem wizyt u fryzjera):evil_lol: ma fantastyczny kontakt z dziećmi, łatwo ją odwołać możesz podać nazwę tej fundacji?
  2. zawsze kojarzyłam labradora z dogoterapią,nie pomyślałam nigdy o malutkim pieseczku:)może to być piękna ale trudna praca,jak się uda:)życzę z całego serca:)
  3. [quote name='ysmay']Dziś byłyśmy na szkoleniu i w końcu Coco pokazała swoją naturę. Czuła się na podwórku szkoleniowym jak u siebie w domu, nie uciekała już w krzaki, pięknie się słuchała. Poem był kolejny postęp, bo Coco boi się psów dużych, a mój kuzyn przygarnął boksera. I co bokserka ją wąchała, Coco za nią trochę biegała. W domu leżała z nią w jednym pokoju w bliskiej odległości. Jednym słowem socjalizuje się bardzo pozytywnie. Musimy jeszcze popracować na tym, aby wychodziła z moim mężem na dwór jak ja jestem w domu (jak mnie nie ma to wychodzi), ale nie wszystko na raz. Ostatnio ulubionym daniem Coco jest królik:cool1:[/QUOTE] szybko robi maleńka postępy,świetnie:)dzielna dziewczynka:) w jakim szkoleniu uczestniczycie?
  4. [IMG]http://i46.tinypic.com/2a7sn7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2q0txt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s4qpfq.jpg[/IMG]
  5. Zielona sesja zdjęciowa ślicznotki Lilianny:) [IMG]http://i50.tinypic.com/b6277r.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/k99ket.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/eemg4.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/244ctnb.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/352f0vr.jpg[/IMG]
  6. ja mam kawałek nad wodę:(ale w wielkie upały to raczej nie mogę się ruszać z domku:( jaka dzielna Lileczka,widzę,że cała mokra,lubi się moczyć:)fryzurka w sam raz i na upały i moczenie,szybciej się wysuszy:)kochana!śliczna!cudowna! a chłopczyk coraz bardziej mi się podoba:)
  7. Już za chwileczkę,już za momencik...majtasek Plaskatych zacznie się kręcić:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229204-Kolorowy-majtex-i-skarpetki-na-plaskate-robi-si%C4%99[/url]! sory,ale nie mogłam się powstrzymać:(Osa dopiero tworzy:)
  8. Lily wyraźnie widać,że wiesz,że niczego ci nie brakuje,teraz świat należy do Ciebie:):):) takkk jestem Twoją fanką!
  9. szkoda,że mameczki nie dało się wyciągnąć:(a chociaż polepszył się jej los trochę? z Alusowym spacerowaniem to jest różnie,czasami muszę go stopować(serduszko) a innym razem tylko się załatwi i się nie ruszy,wtedy spaceruje na rączkach w te upały to raczej na rączkach,ale to słodki ciężar burza straszyła 3 razy,trochę popadało ale żeby mniej duszno było to nie powiem
  10. u nas kochana już 3 raz przychodzi burza,trochę się zachmurzy,pogrzmi,popada i koniec... duchota straszna,Miśki porozkładane po podłogach,chetnie bym do nich dołączyła
  11. no i wczoraj przeszło bokiem,dzisiaj też tylko postraszyło,popadało chwilę i cisza moje Miśki nawet jeść nie chcą,dopiero wieczorem Aluś wie,że ciasteczka są w lodówce,więc jak ma ochotę to siada prze nią i głośno komunikuje za chwilę pójdziemy na wieczorno-nocny spacer [IMG]http://i47.tinypic.com/p7l8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/24lv91h.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2lxugqx.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Lili8522']Zdjęcie boskie :loveu: aż ma się ochotę wskoczyć do takiej wody..... ja też już nie daje rady w te upały...... istna masakra... :placz: A co do psich przeżyć to moi rodzice mają ode mnie sunię wziętą z łańcucha ma 1-2 latka i ma wielki uraz do zostawania na polu jest u nich ponad pół roku, nawet jak siedzi się na ogródku to ona siku i do domu... nie siedzi z wszystkimi tylko pod drzwami albo w piwnicy leży pod drzwami już do domu... strasznie jest spięta i nie może się wyluzować... Tak się boi że zostanie na dworze... :-( Szkoda tylko że jej maminka została tam gdzie była czyli na łańcuchu ehhh...[/QUOTE] wcale się dziewczynce nie dziwię,mówisz o tej suni zza domu,w starej budzie, ze swoją mamą?jeżeli to ta sunia to śledziłam jej losy u nas chyba zaczyna się burza,wieje i grzmi,zobaczymy czy przejdzie gdzieś bokiem czy...
  13. no widzisz Elu,Lili nie jest jedyna,pewnie jej przejdzie,nie martw się u nas strasznie duszno,mam nadzieję,że popada w nocy,oby tylko nie gradem wielkości kurzych jaj:shake:
  14. ja mam już dość...nie cierpię upałów,to chyba najgorszy jak dotychczas dzień,duchota straszna,jak sobie pomyślę,że jutro znowu autobusem bez klimatyzacji i bez możliwości otwarcia okien trzeba wracać z dyżuru o 15-tej to ...chcę nad morze maluchy na spacerku,chyba wrócą za godzinę,wypadałoby je wykąpać...ale nie mam siły,chyba jutro miśki popływają w wannie:cool3: [IMG]http://i45.tinypic.com/2up4p7b.jpg[/IMG] Hańcia ciągle pyta kiedy znowu idziemy na spacer brzegiem morza:cool3:;)
  15. mam problem z Haną,ona się nie napije wody z miski,bo mógł się Ali napić:cool3:więc jak wracam do domu to od razu wymieniam wodę i dopiero wypija całą miskę,nie przeszkadza jej jednak podjadanie z jego miski,małpka jedna:mad: cały dzień było kropnie duszno
  16. my dopiero co wróciliśmy ze spacerku,dwie godzinki nam zeszło:) wczoraj u nas rozpętała się burza,z gradobiciem:)dość długo to trwało dzisiaj cały dzień straszna duchota,ale obyło się bez deszczu
  17. ja w niewielkiej ilości to chyba nie musisz się martwić chyba dobrze przy problemach podać parafinę doustnie:)ciekawa jestem co zlecił wet,na to zapiaszczenie:cool3:
  18. ja podobnie jak Blekuś,padam w takie upały:placz: tylko wyciągnąć się na zimnych płytkach jak Zuzol:) powiedz Eluniu czy po tym piachu to Lileczka robi piaskowe koopki [URL="http://smayliki.ru/smilie-855081543.html"][IMG]http://s14.rimg.info/a1a1a79ca0955850d38fbfc3a674fcb8.gif[/IMG][/URL] wiem,że dzieci też jedzą piach,ziemię i kamyczki,nie dlatego,że im czegoś brakuje,właśnie tak poznają świat:lol:
  19. [quote name='haliza']Dodaje mi otuchy kiedy patrzę i widzę jak wodzą za mną oczkami, radość gdy wracam do domu, a nawet ten błysk rano kiedy otwieram oczy i widzę te radosne mordki........i strach kiedy podniosę głos albo coś wypadnie mi z ręki i narobi hałasu....a są u mnie już w październiku od 2 lat.....i ciągle nie ma końca na to wszystko :-([/QUOTE] biedactwa,wiedza,że są kochane...ale to poprzednie życie zostawiło po sobie piętno,to minie,miejmy nadzieję,że szybko
  20. u nas komarów jakby mniej,chyba jeden mnie trafił:mad:Ali ma żółtą piłeczkę,Hana też swoje ulubione,ale dla Hany patyk jest najcudowniejszy i aportowanie:)
  21. Ali zawsze jak wracam,wie,że to ja:)popłakuje cichutko,jak wytulę,wycałuję to mam wrażenie,co jo godom...widzę ,że się uśmiecha:loveu: wiem,że mnie kocha ale to Ali mówi,że koniec tulenia:eviltong: jest niewidomy i głuchy ale to nie jest pies zagubiony,w domu nikt nie da wiary,że nie widzi w tych miejscach które zna także,on chodzi w lasku pomiędzy drzewami, z górki i pod górkę,a żeby trzymać się ścieżki to mądrala chodzi zygzakiem pobocza gdzie trawa do drugiego pobocza i do przodu no jest niesamowicie inteligentny,sam kombinuje mój ukochaniec:) no ale jak powie,że nie idzie ...to nie i nic go nie ruszy muszę nagrać filmik:)
  22. u mnie Ali sam wskakuje,księżniczkę trzeba windować:evil_lol: byłam wieczorem na długim spacerku,tzn ja na ławce miśki leżały obok:evil_lol:Ali pospacerował trochę pod czujnym okiem Hańci,jego małej opiekunki:loveu:ale jak podszedł za blisko jej patyka,to naskoczyła,małpa:)
  23. nie wiem kochana:-(i chyba nie chciałabym wiedzieć co przeszły:-( jak wzięłam go pierwszy raz na ręce,był taki wystraszony,cały spięty,myślałam,że ma 100 lat:-( pamiętam jak pierwszy raz wywalił basiorek go góry,jak siedząc na doopce prosił łapkami o pasztet:)radości nie było końca:) teraz beczę już tylko wtedy jak mu się coś śni,nie budzę go...niech widzi,chociaż przez chwilę,mam nadzieję,że to sny o jego dzieciństwie,kiedy był maleńką puchatą kuleczką jak można po czymś takim zaufać,a jednak
  24. Ruda Śląska pozdrawia Kraków[URL="http://smayliki.ru/smilie-1280343303.html"][IMG]http://s20.rimg.info/cdb8af7d423675c9197d9bfddf3c9431.gif[/IMG][/URL]
  25. Dziękujemy za zaproszenie,wpadłam się przywitać,jeszcze nie doczytałam wszystkiego ale pieseczki mnie zachwyciły:)
×
×
  • Create New...