Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']Ja też daję gotowane, czasem surowe, Amanda lubi warzywa gotowane - wszystko zależy jakim czasem dysponuję.....[/QUOTE] o to to to:)lubią też lody moje małpiszonki:cool3:innych słodyczy im nie podaję
  2. moje jakoś nie chciały jej jeść,dawałam tą rybną a na puszki animondy z kurczakiem Hana się uczuliła,strasznie się drapła więc jedzą TOTW plus gotowane
  3. [quote name='haliza']Moje uwielbiają wołowinkę ;), kiedy rano 1 raz stuknę nożem o deseczkę (dla kotów) Tomik jest za chwilę w kuchni :diabloti:- mogę włączyć telewizor, zamknąć drzwi a i tak za chwilę słyszę stuk, stuk Tomisia pazurki po panelach :evil_lol:[/QUOTE] wiedzą co dobre:)też lubię:)Tomiś słodki degustator:)
  4. jaką karmę im podajesz?tylko chrupki? nie chciłabym już tego przeżywać,pierwszy tydzień był straszny:(a z pierwszej kupy cieszyłyśmy się i płakałyśmy ja dzieci
  5. dałam wczoraj Hanie surową kurzą łapinkę,uporała się w pół godziny ale jak każdy posiłek miałby być dla mnie taką katorgą,wymiękam daję im polędwicę wieprzową,taki tatarek im z niej robię,ale tylko wtedy gdy mamy dla siebie:diabloti:to odstępujemy,lubią bardzo
  6. szczerze to myślę,że jak każda moda przejdzie dowiedziałam się,że po surowych kościach nic się nie stanie,że moja Stefanka miała niedrożność jelit po kości wołowej dlatego,że była gotowana mam wątpliwości,dlatego zostaję przy dotychczasowym jedzeniu wiem ile wtedy przeszła i ile zawdzięczamy wetowi,2 wetów z Zabrza,gdzie byliśmy robić Rtg już po obejrzeniu zdjęć nie dawało Stefance szans
  7. jeszcze trochę i będzie Lilcia grzeczna jak marzenie,patrz Elu ile miłością i cierpliwością można zdziałać:loveu:
  8. Hana generalnie lubi spacerować,tak myślę,że z dychę w tydzień wyciąga a i więcej Aliś sama nie wiem od czego to zależy,czasami tylko się załatwi,innym razem trzeba go stopować będzie sroga zima:evil_lol:niedźwiadek Ali ciągle głodny:)
  9. u nas pogoda taka jaką lubię,chłodno,wczoraj jakaś burza była,ale chyba przeszła bokiem biedna Amusia,pewnie jest jakiś sposób żeby przełamać jej lęk,ale jaki? moja Stefcia też strasznie się bała,też tak długo potrafiła trzymać
  10. [quote name='haliza']Cudne, po prostu cudne misiaczki i jakie słoneczko :loveu: - a u nas leje od wczoraj :cool3:[/QUOTE] słoneczko bo to starsze zdjęcia,teraz Hana obcięta,ale jakoś mi z aparatem nie po drodzie:evil_lol:
  11. Jeżeli psiak jest chory, ból utrudni mu egzystencję,to zgodzę się,że eutanazja jest wtedy Aktem Miłosierdzia. sterylizacja,kastracja,uświadamianie jako zmniejszenie populacji psów a jak jest w krajach zachodnich?przyznam,że nie mam pojęcia
  12. [quote name='Soko']Domy które zaadoptowałyby szczeniaczki automatycznie przestały być szansą na dom dla szczeniaków ze schroniska. Te, które już są na świecie zasługują na "pierwszeństwo". Po co dodatkowe 5 psów? Nie lepiej by te 5 domów zaadoptowało psa?[/QUOTE] to okrutne!!!może też chore,kalekie,stare podać eutanazji wtedy te najpiękniejsze,najdorodniejsze osobniki szybko znają domek
  13. [quote name='haliza']Tak bliżej niedzieli :roll:, bo ciągle w rozjazdach :cool3:[/QUOTE] a niedziela się skończyła:cool3: ja dopiero w piątek(jak nic nie stanie na przeszkodzie)jadę do Ustronia,ale w poniedziałek wracam,sama,tzn bez Miśków,bo jak mówiło moje kiedyś małe dziecko "ciocia A.lubi zwierzęta,ale jeść":roll: no nie rozumiem tego,ale szanuję,co robić:mad:
  14. [IMG]http://i50.tinypic.com/2d799qw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1elyxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2qvr0i0.jpg[/IMG]
  15. Bgra

    Ma dom

    no i znowu trafił swój na swego:):):)pięknie się czyta takie relacje:)
  16. a nie rzucasz się od razu na głęboką wodę,dwa dorosłe,nieznane sobie psy równocześnie,do tego suczki:cool3::diabloti: a jak się tak nie pokochają od razu:diabloti::evil_lol:
  17. Hana szybko kończy swoje i biegiem do miseczki Alesia i tylko czeka aż coś mu wypadnie:evil_lol:nie,nie ona ma zasady, z jego miski nie ruszy,tylko jak coś wypadnie:cool3:z kolei Ali szybciej zjada swojego gryzaka i szybko zaczyna poszukiwania Hańciowego,a,że dobry węch ma,oj ma,to szybko go zlokalizuje i albo Hana traci nim zainteresownie i jest ok,albo Hana swojego broni,tzn doskakuje do Malca i podgryza mu leciutko uszka,co mu się chyba podoba bo nic sobie z tego nie robi,albo zaczyna się kłótnia,ale to tylko pyskowanie i startowanie z łapami:evil_lol:na szczęście zębiska nie idą w ruch Hana na rączki jako pierwsza i owszem,ale jak Ali jest w pobliżu to nieeeeeee widzę promyk nadziei na zgodę w rodzinie:evil_lol:Hana położyła się wczoraj na posłaniu obok Alusia
  18. Zdjęcie z dzisiaj rana pod tytułem 'Ale jestem zarośnięta :evil_lol:' [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/img201208121018590.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1831/img201208121018590.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Lili zarośnięta czy nie tak samo urocza:)no ale jak na wakacje to musi wymiatać:loveu:
  19. Analiza:TOTW Pacific Stream Canine [TABLE] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Białko[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]25%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"] [LEFT][SIZE=2] Cynk[/SIZE][/LEFT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] [RIGHT][SIZE=2]150mg/kg[/SIZE][/RIGHT] [/SIZE][/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #ffdc94"] [TD="width: '"][SIZE=2] Tłuszcz[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]15%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"] [LEFT][SIZE=2] Selen[/SIZE][/LEFT] [/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,4mg/kg[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Włókno[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]3%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Witamina E[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2][SIZE=2]150 IU/kg[/SIZE][/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #ffdc94"] [TD="width: '"][SIZE=2] Wilgotność[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]10%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Omega-6[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]2,4%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #fff5e1"] [TD="width: '"][SIZE=2] Sód[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,3%[/SIZE][/RIGHT] [/TD] [TD="width: '"][SIZE=2] Omega-3[/SIZE][/TD] [TD="width: '"] [RIGHT][SIZE=2]0,3%[/SIZE][/RIGHT][/TD] [/TR] [/TABLE] jak Hana była na RC nini adult to nie gryzła tych maleńkich chrupek a połykała,przy TOTW gryzie i nie wymiotuje
  20. od małego Hana jadła RC,ale zaczęła się drapać, trafiliśmy na" swoją karmę" my jesteśmy na TOTW i wydaje się być wszystko ok jak zmieniam to tylko smaki tej firmy
  21. [quote name='Patik']Dzisiaj Doris przeszła samą siebie zobaczyłam jak zwymiotowała cały posiłek (już drugi raz) ale dziś połkną całą ok.15 cm kość ;( a to 4 kg shih tzu :shake: nie chce wiedzieć co by było jakby jej to gdzieś stanęło,a ona nic nie gryzie i przez to częściej wymiotuje po barf'ie. Teraz przechodzimy z powrotem na karmę, przynajmniej, nie muszę się martwić,że mój pies nie przeżyje posiłku, a mielić razem z kośćmi nie mam niestety możliwości. Jutro postaram się dać jakieś zdjęci, bo dzisiaj znowu nie miałam na nic czasu ;/[/QUOTE] zastanawiałam się nad przejściem na Barf,ale tego się bałam miałam sunię,która po zjedzeniu ugotowanej kości trafiła na stół operacyjny z niedrożością jelit podobno tak się nie dzieje z surowymi kośćmi,ale ...
  22. mówisz łobuz straszny:evil_lol:a myślałam,ze największy jego problem to niedowaga;-) wyrośnie moje mają sporą garderobę:cool3: mam ochotę na kurteczki na wielki mróz,może tutaj na bazarku coś trafię
  23. ja już tak dawno po wakacjach,że aż zazdroszczę gdzie się wybieracie?wszyscy? ja też mam problem z dopasowaniem ubranek dla Miśków,Aliusiowi jak tylko trochę zimniej,muszę coś na grzbiet zakładać,bo się trzęsie okropnie biedaczek Basterek chuligan:crazyeye:niemożliwe;)
  24. wczoraj poszło10 zł,niewiele,ale grosz do grosza... najlepszego kotecku:)
×
×
  • Create New...