Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Witam serdecznie:) wolę nie myśleć o przeszłości Alesia,ale dalej mnie zadziwia,że tak bardzo lubi ludzi,może...eh nie będę gdybać co do ciasteczek, wątróbki to mogą być wszystkie jej rodzaje,ale oczywiście,tak z dobrego źródła:) dziękujemy za zaproszenie:)pozdrawiamy:)
  2. sama nie potrafię:(nawet nie próbowałam Ali nie znosi czesania,zawsze 3 głaski jedno grzebieniem a i tak kłapał 3 ząbkami:evil_lol:teraz myk i uczesany,tylko ogon ma puchaty więc trochę klnie:) czekam na filmiki!!! ależ ta Lili piękna!!!
  3. cioteczko jak maluchy znoszą upały?miśki chodzą w ciągu dnia na chwilę,tyle ile trzeba;) a nocą na dłuższy spacer,w domku to raczej na podłodze dobrze,że mamy raczej chłodne mieszkanie ja już też mam dość,nie lubię upałów:(źle je znoszę
  4. Lili ależ jej ładnie w tej fryzurce:loveu:wygląda,że dech zapiera!!! normalnie królewna i to bez diamentowego diademu:) ona teraz musi się przyzwyczaić do tego,że wiatr owiewa jej skórę:loveu:bo to nowe doświadczenie a ile mniej roboty z czesaniem:evil_lol:same plusy:)
  5. [quote name='Ela&Puch']Witamy Blekuś już bez szwów ranka ładnie wygojona :) :) :) ale musiał dostać sterydy bo słabiutki :( a Lillusia bez zmian kota też , Lillianka troche kolorek zmienia bo robi się z nalotem czarnym zobaczymy co z niej wyrośnie hahahahaha oby nie zrobiła się czarna :)[/QUOTE] Heloł:)cieszę się bardzo,sterydy malca wzmocnią,jak mus to mus właśnie dzisiaj opowiadałam,źe Hana kolejny raz zmienia umaszczenie,teraz na uszkach ma taki melanż biało-czarno-rudy i coraz więcej na reszcie:)
  6. czasami daję znajomym psiakom w prezencie i jeszcze nie było takiego,któremu nie smakowały:)polecam tajemnica tkwi w wątróbce:)
  7. jestem spokojniejsza,ze mnie straszna panikara:(zaraz włącza się moja bujna wyobraźnia:( Alus się uspokoił:)chyba śpi:)ale narobiłam tymi ciastkami:evil_lol:
  8. [quote name='haliza']...urwało mi kawałek posta :cool3:, chyba muszą być przepyszne i może brzuszek się zbuntować - dzisiaj moja przyjaciółka dzwoniła, że jej kot wyjada bób, zjadł 7 szt i jak mu nie chciała dać więcej to sam się poczęstował :evil_lol:( powiedziałam jej że dzisiaj kołdra stoi w górze ;):diabloti: )[/QUOTE] dobre:):);) przepis taki prościutki wątróbka 300 g szklanka mąki 2 jaja albo i jedno:) 1/4 szklanki oliwy wszystko do melaksera i na blaszkę,ja mam taką małą silikonową,więc jej nawet nie natłuszczam i tak na 175 stopni na 25/30 minut wyjmuje gorące,kroję w kosteczkę i czasami dosuszam w ciepłym piecu Alex bez ząbków,więc nie dosypuję słonecznika
  9. no to wypada mi też życzyć słonecznych,bezpiecznych wakacji,wspaniałego wypoczynku i wielu niezapomnianych przeżyć:)
  10. [quote name='haliza']Na pewno zapomni[/QUOTE] na razie się nie zapowiada:( a boję się,że mu zaszkodzi:(nie dam już więcej,najwyżej jakiegoś gryzaczka
  11. [quote name='haliza']A czy tam gdzie się pokazały te plamki nie pokazały się pojedyncze ciemniejsze włoski ? bo Ami na grzbiecie tam gdzie białe futerko cała jest w plamkach i tak było od kiedy ją mam....jak porośnie to ten kawałek jest prawie biały a skóra w plamki...[/QUOTE] tak mi się wydaje,że w tych miejscach są te czarne właśnie
  12. [quote name='haliza']Muszę i ja im kiedyś upiec :) gdzieś mam zapisane ;)[/QUOTE] narobiło się,on siedzi i szczeka:(ile ja mogę mu mogę dać tych ciastek?z miesiąc nie piekłam i teraz się porobiło wzięłam go na kolana,mlaska okrutnie i niucha:(może zapomni
  13. uff,bo już miałam stracha:(widać tak im się pigment zmienia w lecie,Hana znowu zmienia kolorki,jak byłą maleńka to była biało-ruda,potem zbielała,teraz lekko zrudziała,ale pokazują się czarne włosy:)
  14. [quote name='haliza']A to troszkę poczekacie :roll:, a łudziłam się, że Ci miesiące się pomyliły :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE] niestety nie:(
  15. Ali siedzi i gada,cały czas bez przerwy:)mam tak zawsze jak upiekę ciasteczka wątróbkowe:evil_lol:nie wiem co w nich widzą:diabloti:
  16. [quote name='haliza']....w czerwcu.....no jak razem to wszyscy będą przeszczęśliwi....[/QUOTE] oczywiście przyszłego roku:)spodziewam się uchchanych pysiolków:)
  17. Amusia fajnie wyglądasz perełeczko,na drugim zdjęciu jaki basiorek:)fajną ma fryzurkę,lato ciepłe im mniej na sobie tym lżej,bardzo pięknie wygląda widzę takie ciemniejsze plamki na brzusiu,powiedz mi cioteczko czy te plamy ma w zimie takie same? u Hany i Alexa pojawiły się takie ciemniejsze palmy koło uszek,na główce i parę na ciałku,u Alexa więcej na grzbiecie,ja wystraszona od razu poleciałam do weta,bo naczytałam się o chorobach skórnych,pooglądał,kazał zmienić szampon,brud to nie jest,piorę miski co tydzień,do 2 tygodni,umyć tego się nie da,innych zmian nie ma
  18. [quote name='lili13']widoczki przecudne:) trzeba następny raz zabrać Aleksia z Haneczką byłaby głupawka na piasku:)to dopiero będzie wyprawa:)[/QUOTE] Hana wieczorami dostawała totalnej głupawki:)coś ta moja mała nie lubi słońca Ali przeciwnie,zawsze tak się ustawia jakby się opalał Hana prowokuje go do zabawy,doskakuje do niego,podgryza mu uszka,widać,że mu się to podoba,ale nie, najwyżej bawi się sam swoją żółtą piłeczką więc na wspólne zabawy na piachu raczej nie ma szans:) obce pieski też lubi,ale najwyżej razem spacerują;)pod czujnym okiem Hańci [IMG]http://i50.tinypic.com/2vbrdxs.jpg[/IMG] jeszcze przed obcięciem:)nie wiem dlaczego często ustawiają się identycznie:)Hana zgapia:evil_lol:
  19. [quote name='haliza']Ale się rozmarzyłam :roll::p.......tak dawno nie byłam nad morzem......takie cudne widoki aż łezka w oku się kręci :p. Cudnie Wam tam było i faktycznie szkoda, że tak krótko....ale jakby dłużej to Aleksio całkiem by się obraził ;)[/QUOTE] najchętniej to zamieszkałabym w Rowach:razz:ale trudno,w czerwcu znowu pojedziemy...może wszyscy,zobaczymy:)
  20. Hana ma zupełnie inny rodzaj włosa,szampon i odżywka z Hery:) Aluś już w nowej fryzurce prezentuje się jak szczeniorek,no dobra...góra 1,5 roku:)jest śliczny jak z obrazka:)jeszcze nie był nigdy tak profesjonalnie obcięty:)dziękujemy cioteczce(wiemy,że podczytuje)jeszcze raz! zdjęcia...może uda się zrobić coś jutro;)
  21. a ja dzisiaj idę z Alexem do cięcia...herów:)musi być taki piękny jak tylko się da:) ja żałuję,że nie miałam przy sobie też małego,może w przyszłym roku,bo w sumie ta podróż autobusem to masakra,dobrze,że nocą,bo w dzień latem trudno mi sobie wyobrazić:crazyeye: Lili będzie lżej z krótkimi włoskami,oj ciekawa jestem fryzurki:) psiaki cune:)
  22. coś mi się wydaje,że Zuzol na spacery z psiakami chce chodzić:evil_lol: noo...ciekawe co to za syrop i co na to wet
  23. Dubel:) [URL="http://smayliki.ru/smilie-519203847.html"][IMG]http://s5.rimg.info/75d243fbee57071f27dee89721a4fc70.gif[/IMG][/URL]
  24. trzymam kciuki za Blekusia,a Ty kuruj się kochana bo ktoś musi to wszystko trzymać w kupie:) Zuzol zazdrosna się zrobiła?ale dopiero teraz?może ma jakiś problem urologiczny,ale wredota:mad: sobie łóżko upatrzyła dobrze,że Lilunia taka fajna się zrobiła:)
  25. mnie to raczej gremilny przypominają:)zawsze mnie rozbrajają:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2z8otq1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...