Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Eleczko co u Blekusia,zrosła się rana?
  2. i Hanisława [IMG]http://i46.tinypic.com/28806ki.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2j4yfbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vkiev.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2aaadco.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/30vlsh0.jpg[/IMG]
  3. idioteaparatem,więc wybaczcie:) [IMG]http://i47.tinypic.com/34rwp3q.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4fyc2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2n9e15i.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ikej9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/123y6hg.jpg[/IMG]
  4. trochę późno przyszłam się przywitam,ale ... dziękuję za zaproszenie:)cudne psiaczki,pięknie dobrane kolorami:) wcześniej karmiłam moją Hanę od szczenięctwa RC,ale właściwie to ją połykała,zamiast gryźć i miewała dolegliwości gastryczne nad ranem odkąd moje miski karmię Taste of the Wild,wszystko jest w porządku,chętnie ją zjadają:) to 6,9 kg starcza mi dla misków na miesiąc
  5. [quote name='Patik']Witamy się:multi: Pieski śliczne i widoczki też :][/QUOTE] Witam serdecznie,oj tak lubimy jak wpadają nieznajomi,którzy za chwilę stają się przyjaciółmi plaskatych:) dziękuję za zaproszenie,wieczorem przyjdę się przywitać:):):) w czasie gdy ja odpoczywałam z Hańcią,tutaj w domku zaczęły dziać się dziwne rzeczy:crazyeye: koledzy drugiej maminki,są pod wielkim wrażeniem Alesia,jak to potrafi sobie poradzić w nowym miejscu-najpierw zatacza koło po największym okręgu,potem robi mniejsze kółka i bada środek;)spryciula:)wszędzie wejdzie,ale nigdzie się nie zaklinuje:evil_lol:pięknie prosi o mizianie a najlepsze chłopcy lubią go nosić na spacerku na rękach,dla jego wygody,ale też...żadna dziewczyna nie przejdzie obojętnie,mają chłopaki branie jak nigdy:) moje dziecko mówi,że jakoś szczególnie nie chce się na tym wzbogacić...ale będzie brała pięciaka od każdego zdobytego nr tel dziewczyn[URL="http://smayliki.ru/smilie-1261656327.html"][IMG]http://s19.rimg.info/17721f2a358242b96dfa9883391dbca9.gif[/IMG][/URL]
  6. no Lileczko nauka to podstawa;) biedactwo,ciągle się za Blekusiem coś wlecze:(taki mały okruszek:) czyli tylko u kotecka b/z:)i dobrze no to czekam na foty [URL="http://smayliki.ru/smilie-880635687.html"][IMG]http://s14.rimg.info/eb52419491a369b1d8ca4cd73292118a.gif[/IMG][/URL]
  7. oby ich było jak najmniej,a te które potrzebują pomocy szybko znalazły swoich ludzi:)
  8. ja ma dwójeczkę;)Alusia i Haneczkę:) Coco to sama słodycz,pewnie będzie czas i na drugiego potrzebowskiego:)
  9. coś mi się wydaje,że na dwójce się nie skończy:)gdybym miła inne warunki lokalowe...no wpadłam w plaskate sidła:):loveu::loveu:
  10. Bgra

    Ma dom

    powiem tak,przeczytałam,ale z wrażenia nie pamiętam...straszne,czy malec ma problemy z przyjmowaniem posiłków,czy to tylko ze względów estetycznych miałby być poddany zabiegowi żuchwy? tak na marginesie czy są weci chirurdzy szczękowi?laryngolodzy? jak wspomniałam kiedyś,że mój wet operował przegrodę pieskowi to laryngolog zdjął czapkę
  11. ja nie pomogę:(popytałam trochę,ale nic:(życzę powodzenia
  12. wprawdzie nie próbowałam ale wątpię czy moim miśkom by się to podobało:( żałuję,że od początku nie zaznajomiłam Hany z kontenerkiem,wchodzi do niego tylko jak się czegoś wystraszy,czyli nieczęsto bo ona do bojących nie należy:)a Ali jeszcze nie okazał zainteresowania:)
  13. Alex i Hana pozdrawiają serdecznie:) teraz to żyjesz laluniu:)jakie masz fajne kolorki,a w miniaturce to chyba też domownik:)
  14. [quote name='haliza']Widzę, że humorek dopisuje, plany wyjazdowe już są więc rekonwalescencja się powiodła :evil_lol:[/QUOTE] tak cioteńko;) tylko szkoda,że to tylko 2 tygodnie Hanisławie równo włosy odrastają z racji,że Alusjan dalej nie lubi się czesać,a zarósł dobrze,to w czwartek lecimy do fryzjera on jest chyba na mnie jeszcze trochę zły,czasami powarkuje na mnie:(idzie na krótki spacer sam ,ale wraca na moich rękach bo zaprze się i się nie ruszy,a z drugą maminką lata w obie strony:( przychodzi się potulić i wtedy, aż się zapowietrza,tak jak dziecko po płaczu ale teraz znowu siedzi pod drzwiami i czeka na mamcię:( no tak...jestem zazdrosna,utulę go w żalu...wezmę go jeszcze na spacerek:)
  15. podziękuj TZ:loveu: nie wiem jak to powiedzieć:oops:ale Alex jest piękniejszy i to mówię całkiem serio:loveu:obok niezaprzeczalnej urody,ma w sobie tego czegoś, nieuchwytnego tyleeeeeeeeee,że ehhh ale nie tylko ja to tak odbieram,wszyscy,którzy go poznali,a znajomych i wielbicieli ojjj tak,ma sporo zarósł nam misiaczek,pora na fryzjera,wtedy to dopiero będzie przystojniak!
  16. faktycznie,mogą się wyhasać do woli,jaka mała odważna,jak Hana weszła przez nieuwagę w fale dwiema łapkami to chociaż tylne podniosła;) stanowczo jest psem lądowym:evil_lol:
  17. wpadłam się przywitać po powrocie do domku,oj szybko się ten mój urlop skończył:( co u sierściuszków?jak Blekuś? pozdrawiam
  18. no ślicznotko widzę wszystko pięknie się układa:)mizianka dla maleńkiej:)
  19. moje do weta na rączkach podróżują:)tak około pól godziny drogi nie chcą w kontenerku:( mała jadąc nad morze wolała na kolankach,niewiele w nim poleżała,ale była bardzo grzeczna:) pozdrawiamy już z domku:)
  20. [quote name='lili13']cieszymy się ,że już jesteście:)wypoczęte ,wygrzane i szczęśliwe ,że znowu z Alusiem:)[/QUOTE] [URL="http://smayliki.ru/smilie-93018087.html"][IMG]http://s.rimg.info/e31ed9dd9e8faa0a207a9635321695fb.gif[/IMG][/URL] trochę szkoda,że urlop się skończył,ale z drugiej strony tęsknota nas zżerała już pod koniec, pracować też lubię,więc na trochę wrócę do pracy:evil_lol: i jak pogoda będzie dobra to chociaż jeszcze na tydzień albo nad morze,albo w góry[URL="http://smayliki.ru/smilie-391492263.html"][IMG]http://s4.rimg.info/400e717031f4b7f921e45268cc207c12.gif[/IMG][/URL]
  21. witamy się pięknie,jesteśmy już w domku,cieszymy się,że zdjęcia się podobają:) najsampierw o Hanie fantastyczny pies na każdą okazję:loveu:w podróży... jakby nic innego nie robiła tylko podróżowała mieliśmy domek taki maleńki,zostawała w nim tylko tyle ile było absolutnie konieczne,ale bez protestów no i rozkochała w sobie chyba wszystkich:loveu: bez najmniejszego sprzeciwu kierowców mogła korzystać z PKS,a cenę można było negocjować:cool3: a mój kochaś Aluś...jak tylko weszłam do domku od razu poznał,zaczął popłakiwać cichutko,jak tylko wzięłam go na ręce to aż się zapowietrzył,jak dziecko po płaczu:) rozłąkę z maminką przeszedł dobrze,widać było,że trochę tęskni ale druga maminka tak Alusiowi zorganizowała czas (nie wiem jak go teraz w domku utrzymam)że nie miał czasu się nudzić,kurcze ciągłe imprezki:cool3: Alex tak zauroczył znajomych,że chcieli go ze sobą a granicę zabrać:mad:najtrudniej było im się właśnie z nim rozstać
  22. witamy się pięknie z cioteczkami:) pogoda nam się udała,dzisiaj troszeczkę pada,ale mnie to pasi:)bo się troszeczkę za bardzo opiekłam:) [IMG]http://i49.tinypic.com/1zml6vb.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/300qjhu.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/35hq006.jpg[/IMG] Z Alusiem jesteśmy w stałym kontakcie,tęsknimy za nim bardzo:( ale teraz już wiem na 100%,że to była dobra decyzja,żeby został z drugą mameczką umęczyłby się bardzo
  23. trzymam kciuki:)
  24. Ameczko,a gdzie się ślicznotko wybierasz? u nas nad morzem przepiękna pogoda,Tomisiu wskakuj do Amy i zapraszamy:) serdecznie pozdrawiamy:loveu:
  25. [quote name='Agucha']Kavia ponoć wróciła do domu... z tego co wiem - ojczym jej właścicielki, która jest za granicą - wywalił ją twierdząc, że uciekła... Sunia przebywa teraz u brata tej dziewczyny... Nie wiem co o tym sądzić. Mam nadzieję, że wszystko będzie O.K... Cytuję:[/QUOTE] patrzę co u malusiej...przyszłam się przywitać,bo jestem na wakacjach:) oby to naprawdę tak było jak piszą
×
×
  • Create New...