-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
może ja chociaż maciejkę pod oknami posieję,da radę jeszcze teraz?nie za późno?wzejdzie jeszcze i zapachnie?:p -
nie dobijajcie mnie...to się nie uda:(mam jeszcze ojca po udarach,który z domu nie wychodzi no i na jakiś bank a bo co... ale mówię Wam pprzepiękny jest...ale jaki smutny:-(obiecałam sobie,że jak zadzwonią to nie odbiorę,dopiero jak będzie maleć w Fundacji to im powiem jaki to był radosny:diabloti:i wcale nie tęsknił
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/246ufxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25ew67o.jpg[/IMG]
-
[quote name='haliza']To delikatne pieski, moja Ami ciągle się ciapie, a to zrobi jej się krosteczka podskórna, a to coś ją swędzi. Encorton :crazyeye: to steryd nie można go nadużywać bo może być więcej szkody jak pożytku :shake:. Ja jakoś mam wrażenie, że zabawka się znudziła :roll:. Przecież karma też może być nieodpowiednia, oby znalazł wreszcie domek taki na zawsze ......[/QUOTE] jak spojrzałam na te ubranka to tak od razu pomyślałam:mad:
-
karma koszt 200 zeta/12 kg czyli na 4 miechy a Encorton 5mg jakiś pięciak no i ten jakiś preparat wydaje mi się ,że ma taką zmienioną skórę na łapkach,klacie nie chcę go wystraszyć,raczej nie chcę mu się naprzykrzać,nie narzucam się moje niuńki bardzo fajnie go przyjęły,a bałam się oj bałam jakie ja mam te psiurki cudne ehhh:loveu:
-
wszedł do nas zadowolony,zaraz chciał się dobrać do Hańci nie byli chyba 5 minut,pan bardziej był podekscytowany tym co z Dżekim oddają jest bardzo grzeczny,pięknie chodzi na smyczy,że nie chce jeść to ja mu się nie dziwię najpierw był u jakichś starszych ludzi,mówili ,że zmarli i dlatego zabrali,był u nich pół roku malec ma alergię,okresowo jakieś zmiany na skórze zażywa doraźnie,przy świądzie Encorton jakiś płyn do przemywania ale pieron wie co to bo w butelce po Muszyniance no i je karmę Eucanuba Veterinary Dermatosis FP i to nakłady pieniężne na leczenie tak obciążyły budżet,że chcieli psa poddać eutanazaji no kuź...
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2c0yom.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/20p7uw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/352rgn9.jpg[/IMG] prosiłam,mówiłam,że dla psa lepiej jak od razu odda w dniu podróży,po co kolejny stres ale pan stwierdził,że absolutnie nie,bo wyjeżdżają a oddają bo pies ma alergię i to nie na rencisty portfel
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/f0dzev.jpg[/IMG] cichutki,spokojny...cierpi w milczeniu [IMG]http://i49.tinypic.com/i2n33k.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/8wwbnm.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2woejps.jpg[/IMG] nie jestem zła,jestem zdezorientowana,nie wiem jak myśleć o ludziach Dżekiego maleńki nie miał szczęścia to już drugi dom się go pozbywa mnie serce pęka...nie mogę go zatrzymać
-
[quote name='haliza']Zawsze to jakaś równowaga, jak chociaż jedną ma ;), Tomi uwielbia dziewczynki, ogon na pełnych obrotach a Ami, generalnie ucieka od wszystkich a najlepiej to pańci na ręce i patrzymy co z tego wyniknie :evil_lol:[/QUOTE] Alex wszystkich lubi,niczego się nie boi,Hana podobnie,ale jak czasami wystraszy ją jakiś warkot,albo szczekacz to siada na doopince i się nie ruszy,sama nie wiem czy ona się boi czy dziwi:evil_lol:
-
[quote name='haliza']To tylko wielkie serce czyni cuda [IMG]http://gify.rozne.prv.pl/mb.gif[/IMG]i w miśkach znowu ożywa ich piękno i radość życia, to cudowne przeżycie ale czasami za krótkie:-(. Tylko patrzeć jak ten piękniś za laskami zacznie się oglądać :evil_lol:[/QUOTE] pięknie to powiedziałaś:loveu:oby to trwało i trwało hmm z tymi dziewczynami...Aluś jakoś tak woli chłopczyków i chłopcom też się podoba:evil_lol::diabloti:zaraz ogonek w górę i o mało go nie ukręci...ale jedną koleżankę ma:eviltong:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']No, ten balkon to taki z poprzedniej epoki :roll:, no ale dwie skrzynki kwiatków mam i nawet pomidorki miniaturowe :evil_lol: - Twój lasek jest cudny, u nas też w miarę zielono ale nie tak......ale jakoś sobie radzimy :loveu:[/QUOTE] ale zawsze to balkon,Miśkom by się podobało;)kwiatki masz:loveu:ja się boję stawiać na parapecie,takie niezabezpieczone,te pomidorki do spożycia czy ozdobne:razz: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']No, nie zgodziłabym się z tą miniaturką - jak się urodził to wyglądał jak 1,5 miesięczny kotecek :diabloti:. U nas dzisiaj było też duszno i gorąco( o 7 rano 22 stopnie :roll:) ale wieczór taki fajny i u mnie pachnie maciejką :Cool!:[/QUOTE] toż on od razu był wielki:crazyeye::lol: u nas średnio,popadało trochę mieszkam na parterze wieżowca,niestety nie mam balkonu ale koło domu zielono,lasek,ławeczki,więc jest dobrze:lol: -
[quote name='haliza']Ale super, dzielny mały królewicz, moja Ami bardziej upasła brzuszek 6,800 :cool3:, wygląda jak wałeczek......łezka mi się zakręciła bo wiem jak wygląda opieka nad niewidomym pieskiem. Mój Stinuś też nauczył się, że ja jestem jego oczami i też nikt nie nie wierzył, że nie widzi :-([/QUOTE] niesamowite ...ale u Ciebie tak było i u nas tak działa:loveu: jestem z niego bardzo dumna:loveu: Aluś nabrał mięśni:evil_lol:mój przystojniak
-
Aluś to kawał chłopa:evil_lol: jest wyższy do Hany i ma dłuższe nóżki no i jest cięższy:) wiesz on ma do mnie zaufanie i jak dobrze się czuje to spacerujemy na smyczy,mogę skręcać,zmieniać kierunki Ali pięknie idzie:loveu: jeszcze nikt nie zauważył,że nie widzi,grzywkę ma dłuższą to nie podpada:lol: jak sam chodzi to ja za jakiś czas biorę go na kolanka,nóżkami do góry,może doopinka mu spadać on ucina sobie drzemkę,ale u nikogo na kolankach się tak nie położy ostatnio daje się czesać:multi:codzienie,normalnie bez straszenia:lol:
-
Heloł Plaskate maminki:):loveu: Aluś waży 6,500 czułam to na rękach:evil_lol: grzeczny u weta jak zawsze,tabl Vetmedin dla odmiany 2 razy w dawce 1,25 zaszczepiony, na prawej nóżce ma maleńki guzek,wielkości łebka od zapałki,wet sprawdził,nie ma nic do roboty,obserwować,może po kleszczu? a potem Ali pokazał jak pięknie chodzi sam i jak na smyczy dziarsko wychodzi z gabinetu skręca ,przechodzi korytarz i wychodzi z lecznicy....wet wyszedł za nami,cytat "skubannnny idzie!!!"nadziwić się nie mógł,że w nic "nie wali głową" a do ludzi w poczekalni zdziwionym głosem "on nie ma oczu!!!"nikt tego nie zauważył:multi: tak mój Aluś jest wyjątkowy:loveu: kiedyś kobieta zaskoczonym głosem spytała dlaczego ja rzucam patyki tylko jednemu psu? co miałam odpowiedzieć,mówię,że Ali nie ma oczu i tak się bawić nie potrafi,pani w płacz,jak się uspokoiła to stwierdziła, że on musi jednak troszeczkę widzieć!!! no musiałam odejść,bo wybuchnęłabym śmiechem:mad:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']E, tam dziewczynki mruczki też są fajne ale mają różne temperamenty, te najzwyklejsze to najprawdziwsze koty, tylko miniaturki - są myśliwymi, skaczą po różnych przedmiotach, latają za wszystkim co się nadaje do zabawy a w przypływie dobrego humoru są bardzo myziaste i przytulanki. Ale ostatecznie i tak chodzą swoimi drogami :diabloti:. Moje zawsze są przy mnie ale pieszczoty dawkują, cobym nie pomyślała, że ja tu rządzę :evil_lol:. U nas dzisiaj bardzo gorąco, nawet teraz nie czuć chłodu wieczornego :roll:, wszystko popadało......[/QUOTE] czyli...żeby kotek był grzeczniutki trzeba miniaturkę utuczyć:diabloti:u nas ciepło ale bardzo duszno teraz wyraźnie chłodniej i jest czym oddychać -
[quote name='Lili8522']No i jeszcze zapomniałam dodać tego.......... Taka byłam zmęczona że cała na poduszce nie miałam siły się położyć :D:D:D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/528/img201207202123500.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4620/img201207202123500.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] kruszynka taka zmęczona,co się dziwić jak maminka funduje tyle atrakcji:loveu:te psiaki wiedzą,że żyją:lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']......a najfajniejsze jest, że są takie przez całe życie, takie kochane bałwanki :loveu: ......i ja dostałam prezent od losu Ferbucha - Grubaska :loveu: :sleep2:[/QUOTE] moja przyjaciółka ma kota,diabeł wcielony,nigdy nie wiem kiedy zaatakuje i z czego zeskoczy taka mała znajda,jak był maleńki to przechodził jakąś kocią zarazę,tylko on się wywinął,ale chyba coś mu...no jest jakiś dziwny:cool3: a to myśli,że jest psem i stawia się na dużego psa,abo chce się z nim bawić,no jak nie kot auto jedzie...nic leży a taki miziasty,spokojny i żeby nie skakał po szafach...ehhh -
[quote name='marmosia']I my też nocnie pozdrawiamy :)[/QUOTE] dziękujemy całą sforą:)ślemy kusiole:loveu:
-
[quote name='Lili8522']Witam się z klubem plaskatym :loveu: z maminką i ślicznymi dzieciakami :cool3: Co tam u Was? Trzymam kciuki za dobry domek dla ślicznego pieska![/QUOTE] Miśki ok,w czwartek poskoczę do weta z Alusiem,po leki i do kontroli mają swoje grono miłośników przy plaży/placu zabaw,jak nikt nie przychodzi się z nimi bawić to siadają przed furtką i czekają:cool3: Aluś potrafi się ustawić,jak czegoś chce to włącza mu się buczek,siedzi i buczy:evil_lol: ostatnio polubił kąpiele:)maminka napuszcza całą wannę wody i funduje masaż na szamponie:)oj takkkk to mu się podoba a Hańcia wszystko zgapia po Alexie ale też pięknie się Alim opiekuje,na spacerach ma go na oku a jak malec odejdzie za daleko,jej zdaniem albo na moją prośbę:evil_lol:to go stopuje ale nauczył ją,że po jedzeniu można wytrzeć mordkę w chodnik,meble,ścianę:mad::diabloti:staramy się panować... w sprawie chłopczyka czekam na wiadomość o transporcie,też mam nadzieję,że trafi dobrze:)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
no niestety,astma by mnie zabiła:( ale,że można się zakochać to widzę po sobie:loveu:mają taki wyjątkowy wyraz pyszczka,a już takie maleńkie :evil_lol:to ehhh -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ale jedno wiem,gdyby nie alergia miałabym egzotyka:loveu: