Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']Troszkę było zmian :p, myślę, że to przejściowe ;)[/QUOTE] oby to były prorocze słowa:lol:
  2. dobrze wyglądasz z dużymi psami;)nie myślisz nad powiększeniem stada:evil_lol: spuszczasz Lili,czy chodzi,biega tylko na smyczy?
  3. [IMG]http://i48.tinypic.com/149a9fs.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ppaont.jpg[/IMG]
  4. obiecała Eleczka nowe fotki?obiecała:loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/w8uoph.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1zg5b8m.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/sqgt46.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/qzhmyx.jpg[/IMG]
  5. [quote name='haliza']Łoł ja mam tak na co dzień, panna focha strzela za fochem, posłuchu zero :cool3:. Dzisiaj wyszłyśmy na spacerek ale spotkaliśmy wracających do domu sąsiadów. Bez siu...umyśliła sobie powrót do domu :roll:, powiedziałam nie, to walnęła się przy drzwiach, poszłam po smycz to było jeszcze gorzej:cool3:, więc na rękach na koniec osiedla, a później normalny powrót do domu :evil_lol:[/QUOTE] u nas wyraźnie od przyjazdu małego,Hana jakaś wyobcowana a jak wyjechał to pokazała pazurki:evil_lol:mój aniołeczek teraz ma fazę na zachodzenia drogi Alexowi,chodzi za nim i zastawia mu drogę,dobrze,że on sobie z tego nic nie robi pilnuje swojego gryzaka,jak Alex podejdzie to się kłócą :diabloti:co się dzieje nie wiem,żeby jej tylko tak nie zostało:mad: normalnie to leżeli na swojej kanapie,teraz Hana się stawia i z łapami
  6. [quote name='marmosia']A Siu na wczasach :) [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-snc7/c67.0.403.403/p403x403/486540_423060951070219_118049928_n.jpg[/IMG][/QUOTE] wygląda wystrzałowo w tej wersji Boba bez grzywki:) stylizacja 10:10:lol:
  7. eee nie doczekam się chyba na odpowiedź:cool3: trochę o maluchu na miejscu,czyli w KŚ okazało się,że to jednak nużyca,został w szpitalu u nas powiało grozą,Miśki od razu do prania,tak na wszelki wypadek Kasia mówi,że malec cudny,dobrze się leczy,jest już tydzień po kastracji jeszcze miesiąc i trzeba będzie szukać domku Ali słodziak,sama nie wiem czy on tak burczy sobie pod noskiem czy śpiewa,to najroszkoszniejszy facet jakiego znam ale muszę uważać na jego wagę,6,600 a apetyt dalej mu dopisuje,coś ostatnio koło 3 w nocy siedzi pod lodówką i śpiewa dostaje wtedy gotowane warzywa,nie grymasi:evil_lol: Hana,no z tą pannicą mam problemy...jak pojawił się Dżeki to mnie zaczęła ignorować jak wyjechał to zrobiła się przekorna,zaczęła wylizywać łapki,Alex nie wiem dlaczego też takk zazdrosna mała zołza:evil_lol:nie pomyślałam nawet,że jest do tego zdolna,na spacerach nie chce słuchać nie pozwalała się czesać,no to z kołtunkami i ze wstydem do fryzjera no i dała czadu,2 godziny obcinania,myślałam,że się pod ziemię zapadnę:angryy:taka była niedobra Dżeki,czyli trzeci pies w domu to chyba ponad jej siły psychiczne no mam problem
  8. wpadłam na chwilę a tu cichutko.... spacerujecie dłużej jak znośna pogoda?mizianka dla sierściuchów:loveu:
  9. Bgra

    Ma dom

    pelerynkę p/deszczową,sweterek lub polarek na jesienne pochmurane dni,ciepła kurteczka na zimę:cool3: no i aparat foto,żebyśmy mogli się cieszyć relacjami z nowego,szczęśliwego życia malucha:mad::evil_lol: samych radosnych chwil :loveu: legowiska mamy,oczywiście,prawie nieużywane:)
  10. świetna mała,inspekcja zawsze się przyda śliczna jest do tego mądra to i wlecze za sobą kordon wielbicieli:loveu: wszystkie królewny tak mają z tym moczeniem łapek:cool3: moja mała nie warczy a ignoruje:evil_lol: zapiszę sobie namiary na ośrodek,w razie gdyby w Rowach z dwoma Miśkami nie przyjęli:mad:
  11. [quote name='marmosia']Jak na gwiazdę przystało, opala się tylko na leżaczku :) [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a7.sphotos.ak/hphotos-ak-prn1/c67.0.403.403/p403x403/549488_423061547736826_498598772_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Siu i bez korony królewna:)fajnie,że można z ulubieńcami na wywczasy się wybrać..... ależ ma piękny włos:loveu:
  12. może jednak się zgubił,może go ktoś szuka,chciałbym żeby kurde ludzie byli normalni
  13. [quote name='marmosia']Nie chcesz słuchać ojca, matki, to będziesz psiej skóry słuchać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] mam nadzieję,że tym razem za uprzejmość bana nie dostanę:-(bo wpisałam w profilu
  14. poszłam grzecznie przeprosić,jak ja mogłam nie pomyśleć wcześniej,a mam tyle mówiła....
  15. jestem na zaproszenie,biedny maleńtasek:( coś z pewnością wyskrobię
  16. [quote name='marmosia']Jak to zacytuję za cioteczką Bgra- Dowiedziałam się też,że jeżeli mi nie odpowiada forum Dogomania - nie wchodź na nie. Przymusu nie ma. Fiu, fiu, posty znikają, wcina zdjęcia, a tu takie traktowanie??????????? Jestem oburzona !!!![/QUOTE] Faktycznie,nie zauważyłam,że użytkowniczka nie życzy sobie wpisów,ok biję się w piersi,że popełniłam tak straszliwy błąd,mogę przeprosić kłaniając się nisko,jak tak dobrze pomyślę,tak wiesz ...wytężę umył to nawet sobie mogę wyobrazić jaką szkodę poniosła:loveu:
  17. [quote name='Ela&Puch']:shake::shake::shake:co to znowu za problemy z tym regulaminem czego znowu nie wymyślą . wszystko robią żeby ludzi zniechęcić :crazyeye:, cioteczko nie przejmuj się, ty i my wiemy że robilaś wszystko żeby pomagać pieskom w potrzebie , nie robilaś tego dla siebie , tu potrzeba więcej takich ludzi jak ty z takim sercem i zaangażowaniem , chcialaś pomagac , przykro nam ze zaistniała taka sytuacja nie zasłuzyłaś na to. pozdrawiamy , a jak milusińscy , my dziś po spacerku w lesie i koło zoo Lilli padła i śpi szczęśliwa , widziała wilki ale najbardziej zaciekawiły ją jelenie .Obie padłyśmy bo spacer był do 14 do 18 ale superrrrrrrrrrrr[/QUOTE] Elinko to prosimy o foty:)pozdrawiam
  18. [quote name='Osa']Bożenko tak mi przykro.. Tyle dobrego robiłaś tymi zroszeniami - przecież nie na swój bazarek tylko fundacyjny...:sad: Mnie to już czasem ręce i cycki opadają...[/QUOTE] zakładając konto koniecznie trzeba zapoznać się z RD i go zaakceptować,ok rozumiem to:) jak już wspomniałam,zanim zaczęłam zapraszać na bazarki Kociego Świata,ponownie zajrzałam do regulaminu,ok wszystko się zgadzało,dlatego z przyjemnością chociaż w ten sposób chciałam pomóc:) Mnie nie jest przykro Gosiu,ja jestem wkur...na to towarzystwo wzajemnej adoracji:)bo komuś się nie spodobało,żal mi d... ściska a niech mnie zbanują...plis.plis...dziecinada,a myślałam,że to forum i dla dorosłych:evil_lol:
  19. [quote name='haliza']Przykre jest takie traktowanie, bo jeżeli jest kara punktowa to regulamin musi być doprecyzowany i jednoznaczny :shake:, a chyba najbardziej stwierdzenie, że nie musisz wchodzić na forum :-( ( w wątpliwych sytuacjach można skorzystać z ostrzeżenia) :roll:[/QUOTE] Regulamin jest czytelny,gdybym miała jakiekolwiek wątpliwości zwróciłabym się o rozwiązanie problemu do moderatora:) Teraz czakam na opinię Admina.
  20. bo jeżeli nie brać pod uwagę punktu 3,czyli aby wiadomość określić mianem spamu nie trzeba spełniać trzech warunków równocześnie,to...praktycznie wszystkie wiadomości można za takowe uznać,jeżeli komuś coś się nie spodoba?czy dobrze rozumiem?jakoś dotąd nie miałam problemów z logicznym rozumowaniem. Przypominam ,że chodzi o zaproszenia na bazarki Kociego Świata,nie moje a jak wiecie z Plaskatymi jestem związana...adopcją mojego Alexa:)i jakie ja mogę czerpać z tego zyski? no chyba licząc moją miłość do Alexa i Alexa do mnie :cool3:
  21. kochana ja cytuję Regulamin Dogomanii:)
  22. Prosiłam kolejny raz o wyjaśnienie na jakiej podstawie,wg obowiązującego Regulaminu Dogomanii otrzymałam karę,odpowiedzi mnie nie satysfakcjonują.Prosiłam o ustosunkowanie się do 3 punktu,o wskazanie na jakiej podstawie Pani Moderator nabrała pewności,że "... treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy."
  23. [quote name='phase']Zdjęcia i opisy trafione w dziesiątkę. :D[/QUOTE] świetne !!!
  24. [quote name='Patik']Według mnie też tak powinno być ,no ale ...;/[/QUOTE] a i owszem jest powiedzenie,że regulaminy są po to,żeby je łamać...ale nie przez kogoś kto tutaj reprezentuje "władzę"czyli moderatora
  25. [quote name='Patik']Nie przejmuj się ,dobrze będzie :D Chociaż faktycznie jeżeli punkt jest nie sprecyzowany to , powinni go poprawić i nie zachowywać się tak jak do Ciebie. Nie fajnie i tyle ;/[/QUOTE] Dla mnie jeżeli jest regulamin i trzeba się do niego stosować to we wszystkich punktach a nie wybiórczo,co komu pasuje,ja sprawdziłam wcześniej co jest SPAMEM,postępowałam zgodnie z nim.
×
×
  • Create New...